2latek rozdrapuje strupa.

Od miesiąca 2 letni synek ma pod noskiem zadrapanie. Ranka nie może się zagoić, bo cały czas jest rozdrapywana. Próbowałam wszystkiego. Zazwyczaj strup jest drapany, jak synek leży w łóżeczku, przed zaśnięciem i jak się obudzi.
Na dzień dzisiejszy używam alantandermoline – nie pomaga, hydrosil – taki sam rezultat. Czy macie może jakąś sprawdzoną maść, która mnie wspomoże?

1 odpowiedzi na pytanie: 2latek rozdrapuje strupa.

dywan Dodane ponad rok temu,

Dzień dobry,

jeśli chodzi o maść, to polecam Trybiotyk. Przyspiesza gojenie ran, natomiast jeśli ranka nadal będzie rozdrapywana to i tak szybko się nie zagoi, a może spowodować szpecącą bliznę. Jeśli dziecko, tak, jak Pani wspomniała, rozdrapuje rankę, proponowałabym na dzień zakleić ją plastrem. Być może nie będzie wyglądać to estetycznie, ale moim zdaniem lepiej, jeśli dziecko przez kilka dni będzie przykuwać wzrok plasterkiem, niż później blizną wynikająca z rozdrapywania. Pozdrawiam.

Znasz odpowiedź na pytanie: 2latek rozdrapuje strupa.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
POSTAWMY WIKTORIĘ NA NOGI - Festiwal na Odrze "Piana Bosmana"
...był upał, był kurz, piach w zębach, kilometry zrobione tam i z powrotem (prawie jak u Hobbita ;) ) ... wdychnęłam tyle alergenów, że katar będę miała chyba do przyszłej
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Zachowanie przy stole
Witam. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu, otóż moja Zośka ma 5 lat i okropnie zachowuje się przy stole. A dokładniej: rzuca jedzeniem po całym stole (również na
Czytaj dalej