3 ci migdal?

mam pytanie moje blizniaki mialy usuniete migdaly 4 lata temu,ale ostatnio hematolog zalecila szymonowi zbadanie,czy migdal nie odrosl,bo stale ma katar i mowi przez nos.czy,ktoremus z waszych dzieci odrosly 3 ki?mnielaryngolog zapewnil, ze juz nie odrosnie.mam skierowanie do laryngologa,ale kolejki sa ogromne.pozdrawiam.

[obrazek]https://dzieckoinfo.w.interia.pl/inne/dzieci_adonaj.jpg[/obrazek/]
paulina szymon lidia

6 odpowiedzi na pytanie: 3 ci migdal?

  1. Re: 3 ci migdal?

    a w jakim wieku mialy usuwane?
    im pozniej usuniety tym mniejsze prawdopodobienstwo ze odrosnie
    wycinalismy Szymonowi w lutym mial 3 lata – teraz trzymam kciuki zeby nie odrosl

    • Re: 3 ci migdal?

      tez mialy 3 lata a obecnie maja 7

      [obrazek]https://dzieckoinfo.w.interia.pl/inne/dzieci_adonaj.jpg[/obrazek/]
      paulina szymon lidia

      • Re: 3 ci migdal?

        no niestetey ja również słyszałam że mogą odrastać (zwłaszcza u alergików)
        usuwałam Krzysiowi migdałki stosunkowo niedawno, miał wtedy 3 lata i 10 mies.

        Ewa i Krzyś

        • Re: 3 ci migdal?

          a lekarz sugerowal wlasnie czyszczenie?
          wiem ze oprocz wyciecia robi sie jakby usuniecie tylko przeszkadzajacej czesci migdala – moze to jest to czyszczenie
          no bo jesli migdal nie jest zasiany jakims ropnym nalotem to z czego mieliby go czyscic?

          u nas migdal nie byl wlasnie ogniskiem stanu zapalnego – byl czysty bakteriologicznie ale strasznie duzy
          i utrudnial oczyszanie zatok

          • Re: 3 ci migdal?

            nie wiem co to jest o czym piszesz 🙂
            a to nie wplywa ew na sluch
            jesli by nie wplywalo – poczekalabym – zawsze to jakis niemily zabieg
            a jesli tego nie zrobisz to lekarz grozi jakimi konsekwencjami?

            • Re: 3 ci migdal?

              acha
              3 migdal tez jest powyzej migdalkow podniebiennych ale anedoidy to chyba cos innego – szukalam nawet w necie i nie znalazlam

              chodzilo mi o konsekwencje dla zdrowia dziecka, skoro nie ma i nie bedzie to tym bardziej poczekalabym na to ze samo przejdzie- tzn zaniknie

              3 migdal tez zanika, moze to jednak cos wspolnego?:)

              zalazlam za to [Zobacz stronę] o migdałkach ogólnie

              Znasz odpowiedź na pytanie: 3 ci migdal?

              Dodaj komentarz

              Angina u dwulatka

              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

              Czytaj dalej →

              Mozarella w ciąży

              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

              Czytaj dalej →

              Ile kosztuje żłobek?

              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

              Czytaj dalej →

              Dziewczyny po cc – dreny

              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

              Czytaj dalej →

              Meskie imie miedzynarodowe.

              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

              Czytaj dalej →

              Wielotorbielowatość nerek

              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

              Czytaj dalej →

              Ruchome kolano

              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

              Czytaj dalej →
              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
              Logo
              Enable registration in settings - general