3 ciąża, może w końcu będzie 1 dziecko ???

Dziewczynki ! czy któraś z Was, po 1 lub 2 poronieniach, bez żadnych badań i żadnego leczenia zaszła znów w ciążę i donosiła ją do końca ? Odpowiedzcie !!!
Buziaczki ! Magda i Groszek

2 odpowiedzi na pytanie: 3 ciąża, może w końcu będzie 1 dziecko ???

justynaw Dodane ponad rok temu,

Re: 3 ciąża, może w końcu będzie 1 dziecko ???

Ja osobiście nie miałam tak przykrych przeżyć ale moja koleżanka z pracy. Po pierwszym poronieniu w całkiem niedługim czasie zaszła w ciążę. Przechodziła ją bez problemów, pięknie wyglądała i urodziła śliczną, zdrową córeczkę. Tak więc głowa do góry. Dbaj o siebie i nie dopuszczaj żadnych złych myśli. Wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam.Justi

alicja Dodane ponad rok temu,

Re: 3 ciąża, może w końcu będzie 1 dziecko ???

Cześć Magda,
Tak jak mówisz, po dwóch poronieniach jestem po raz trzeci w ciąży, w 13, 14 tygodniu i mam nadzieję że juz do końca będzie wszystko w porządku.
Powodzenia

Alicja

Znasz odpowiedź na pytanie: 3 ciąża, może w końcu będzie 1 dziecko ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
37 dzien
Ludzie! To juz 37 dzien! Nie mam odwagi robic testu, ide wieczorem do gina, niech on popatrzy i powie jak sie rzeczy maja! Strasznie sie boje! Tak bym chcialaaaaaaaa. Prosze
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
zielona kupa
czy podczas podawania antyboityku dziecko moze oddawac zielony stolec?????dodam ze podaje jej danonki(zalecenie pediatry coć mala ma 7 mies)dostaje tez lakcid,kontrola dopiero w czwartek pozdrawiam asia
Czytaj dalej