3 dzień pozytywnego testu owu

Dziewczyny, help. Co to może znaczyć? Miałam 2 kreski na teście owu ok 10 dc, potem bledziocha, a dziś 3 dzień jest, kiedy ten test mi wyszedł pozytywny. I to testowa krecha znacznie jest ciemniejsza od kontrolnej, nawet po piciu! Jakieś 3 miesiące temy jak testowałam, to tylko raz mi wyszedł pozytywny, a przed i po już kreska była blada. Wogóle, cykle mam 24-28 dniowe od długiego czasu, więc już owu dawno powinna być….

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 3 dzień pozytywnego testu owu

  1. Zamieszczone przez Minka
    A jakie masz te z apteki? Ja miałam paskowe – LH testy firmy Hydrex. Dzisiaj, 5 dnia, pokazały wreszcie, jakby nigdy nic, jedną krechę bez śladu drugiej. No i nie wiem, kiedy była owu. Przytulakno ostatnie w niedzielę rano, więc nie wiem, czy trafione…

    zeby bylo trafione

    • Zamieszczone przez dziunia800
      No właśnie kupiłam testy z apteki alepaskowe. I przed chwilą zrobiłam sobi testy (z apteki i z alegro) i na tym z apteki były II krechy mocno widoczne a na tym z alegro nie!!
      I no teraz nie wiem czy zbliża sie ta owulacja czy już była Bo tak jak pisałam wczesniej to na tych z alegro juz wcześniej wyszły II krechy.

      No to identycznie jak u mnie!! Ja zaufałam tym z apteki i bzykanko aż do 18 dc ( tak pokazywały te z apteki, przy 27 cyklu ). No i ciąża jest:):)
      Trzymam kciuki za Was wszystkie i dziękuję za gratulacje:)

      • Zamieszczone przez Minka
        A jakie masz te z apteki? Ja miałam paskowe – LH testy firmy Hydrex. Dzisiaj, 5 dnia, pokazały wreszcie, jakby nigdy nic, jedną krechę bez śladu drugiej. No i nie wiem, kiedy była owu. Przytulakno ostatnie w niedzielę rano, więc nie wiem, czy trafione…

        Mam dokładnie takie jak napisałaś.
        Myśle że powinnas trafic a temperaturke mierzyłaś?

        • Zamieszczone przez sonia.pp
          No to identycznie jak u mnie!! Ja zaufałam tym z apteki i bzykanko aż do 18 dc ( tak pokazywały te z apteki, przy 27 cyklu ). No i ciąża jest:):)
          Trzymam kciuki za Was wszystkie i dziękuję za gratulacje:)

          ja teraz tez codziennie. Nie ma głupich nie przegapie. ale boje się ze wczesniej przegapiłam bo jsli te z allegro nie pokazywały no to nie przytulaliśmy się żeby plemniczki były mocniejsze. A co jeśli te z apteki pokazały by wtedy? Moze to przegapiłam? cholera jasna z tym alegro :(((

          • Zamieszczone przez dziunia800
            ja teraz tez codziennie. Nie ma głupich nie przegapie. ale boje się ze wczesniej przegapiłam bo jsli te z allegro nie pokazywały no to nie przytulaliśmy się żeby plemniczki były mocniejsze. A co jeśli te z apteki pokazały by wtedy? Moze to przegapiłam? cholera jasna z tym alegro :(((

            Z tymi z apteki też cholera:-). Ja wyeksploatowałam męża za wcześnie, bo nie sądziłam, że do 5 dnia będzie pozytyw, a on nie taki znów ogier, żeby tyle wytrzymać…
            No trudno, będzie co będzie, nie teraz to następnym razem!

            • Zamieszczone przez Minka
              A jakie masz te z apteki? Ja miałam paskowe – LH testy firmy Hydrex. Dzisiaj, 5 dnia, pokazały wreszcie, jakby nigdy nic, jedną krechę bez śladu drugiej. No i nie wiem, kiedy była owu. Przytulakno ostatnie w niedzielę rano, więc nie wiem, czy trafione…

              No a dziś znowu 2 krechy na teście owu, Testowa tylko lekko jaśniejsza. Ja zwariuję:-). To już chyba piętnasta owulacja w tym miesiącu!;-).

              • Zamieszczone przez Minka
                No a dziś znowu 2 krechy na teście owu, Testowa tylko lekko jaśniejsza. Ja zwariuję:-). To już chyba piętnasta owulacja w tym miesiącu!;-).

                ja też mam dzisiaj II krechy a na tych z alegro ani śladu. Chyba zrezygnuje z tych testów bo i tak nic z nich nie wiem.
                Poza tym popadłam w mega doła. pokłóciłam się z męzem na śmierc i zycie. i chyba ten cykl już sobie odpuszcze. Potem M. wyjeżdza do pracy i do sierpnia moge sobie dzidzię odpuścic. Potem pewnie też się nie uda 🙁

                Całą noc ryczałam jak głupia.

                • Zamieszczone przez dziunia800
                  ja też mam dzisiaj II krechy a na tych z alegro ani śladu. Chyba zrezygnuje z tych testów bo i tak nic z nich nie wiem.
                  Poza tym popadłam w mega doła. pokłóciłam się z męzem na śmierc i zycie. i chyba ten cykl już sobie odpuszcze. Potem M. wyjeżdza do pracy i do sierpnia moge sobie dzidzię odpuścic. Potem pewnie też się nie uda 🙁

                  Całą noc ryczałam jak głupia.

                  A który masz teraz dzień? Może już jest po owu i możecie od siebie odpocząć?:-). Ja tam nie wierzę już testom, które mam.
                  A my z mężem też się kłócimy i mi się wtedy odechciewa – seksu, nie dziecka, niestety.

                  • Zamieszczone przez Minka
                    A który masz teraz dzień? Może już jest po owu i możecie od siebie odpocząć?:-). Ja tam nie wierzę już testom, które mam.
                    A my z mężem też się kłócimy i mi się wtedy odechciewa – seksu, nie dziecka, niestety.

                    chyba kazda tak ma
                    ale mozna sie pogodzic….. nawet na pare chwil

                    ….. cel uświęca środki 😉 😀

                    • Zamieszczone przez Minka
                      A który masz teraz dzień? Może już jest po owu i możecie od siebie odpocząć?:-). Ja tam nie wierzę już testom, które mam.
                      A my z mężem też się kłócimy i mi się wtedy odechciewa – seksu, nie dziecka, niestety.

                      dzsiaj 15dc. ale wczoraj nie przytulaliśmy sie bo mojemu m. się nie chciało

                      Porażka

                      • Zamieszczone przez moni_ka
                        chyba kazda tak ma
                        ale mozna sie pogodzic….. nawet na pare chwil

                        ….. cel uświęca środki 😉 😀

                        pogodzic to ja się z nim mogę ale dzień już stracony

                        • Zamieszczone przez dziunia800
                          pogodzic to ja się z nim mogę ale dzień już stracony

                          natura czasem plata figle, niby za pozno…. a jednak niektorym sie udaje
                          tobie tez sie moze udac
                          nie marudzic mi tylko godzic sie szybciutko

                          • dziewczyny kochane
                            dzisiaj juz piąty dzien wychodza II krechy na tescie owulacyjnym. jajnik boli i ogólnie czuje się cała obolała a śluzu jest bardzo mało i nie jest rozciągliwy.

                            Czy jest możliwe ze juz miałam owulacje Dzisiaj mam 17dc.
                            Poradzcie cos kochane bo ja juz nic nie wiem i trace nadzieje ze tym razem sie uda

                            • Zamieszczone przez dziunia800
                              dziewczyny kochane
                              dzisiaj juz piąty dzien wychodza II krechy na tescie owulacyjnym. jajnik boli i ogólnie czuje się cała obolała a śluzu jest bardzo mało i nie jest rozciągliwy.

                              Czy jest możliwe ze juz miałam owulacje Dzisiaj mam 17dc.
                              Poradzcie cos kochane bo ja juz nic nie wiem i trace nadzieje ze tym razem sie uda

                              Doradzić, to Ci jeszcze nie doradzę, ale wesprę, mam nadzieję. Coś z tymi testami LH Hydrexu jest nie halo! Ja też 4,5 dnia miałam 2 krechy i to mocne. Ja przynajmniej już ich więcej nie kupię. Nie wierzę, że nagle z 25-27 dniowych cykli zrobi mi się 18 (bo 18 dnia pokazał wreszcie 1 krechę) +14 dni. Podejrzewam, że owu była po pierwszym pozytywnym teście, bo termin byłby wtedy sensowny. Tak naprawdę to więcej będziemy wiedziały, jak @ przylezie (chociaż może powinnam teraz splunąć przez lewe ramię?;-)).

                              • Zamieszczone przez Minka
                                Doradzić, to Ci jeszcze nie doradzę, ale wesprę, mam nadzieję. Coś z tymi testami LH Hydrexu jest nie halo! Ja też 4,5 dnia miałam 2 krechy i to mocne. Ja przynajmniej już ich więcej nie kupię. Nie wierzę, że nagle z 25-27 dniowych cykli zrobi mi się 18 (bo 18 dnia pokazał wreszcie 1 krechę) +14 dni. Podejrzewam, że owu była po pierwszym pozytywnym teście, bo termin byłby wtedy sensowny. Tak naprawdę to więcej będziemy wiedziały, jak @ przylezie (chociaż może powinnam teraz splunąć przez lewe ramię?;-)).

                                Wiesz Minka ja tez nie kupie już zadnych testów bo nie możliwe jest ze jedne pokazują II a inne w tym samym czasie I.
                                Ale jesli chodzi o owulke to moze byc ze jest pożniej tzn. mi sie wydaje ze miałam ją wczoraj lub dzisiaj w nocy z kilku powodów:
                                1) od kilku dni bolał mnie brzuch a dzisiaj nic nie czuje
                                2) miałam dużo śluzu
                                3) mierzyłam rano teperaturke i była o 0,5st wyższa
                                Przytulałam się z mężem 2 ni temu i dzisiaj rano. Może coś z tego będzie?
                                może u Ciebie tez owulka wystąpiła później? Po południu zrobie testy i zobacze co dzisiaj pokażą

                                  • Ja już w testy też nie wierzę… Jedne pokazują tak,drugie inaczej, szkoda kasy.
                                    Teraz stawiam na tempkę, ale raczej z ciekawości 🙂

                                    • Zamieszczone przez olusia26
                                      Ja już w testy też nie wierzę… Jedne pokazują tak,drugie inaczej, szkoda kasy.
                                      Teraz stawiam na tempkę, ale raczej z ciekawości 🙂

                                      Ja chyba, poprostu, pójdę do lekarza…. chociaż mam jeszcze kilka dni nadziei w tym cyklu..

                                      • Zamieszczone przez Minka
                                        Ja chyba, poprostu, pójdę do lekarza…. chociaż mam jeszcze kilka dni nadziei w tym cyklu..

                                        Ja tez się wybieram do lekarza.

                                        W tym cyklu przytulaliśmy się dość często (najdłuższa przerwa 2,5 dnia). Od trzech dni testy pokazują I krechę,. Wiec owulka chyba już była. I tak sobie myślę ze jesli teraz się nie uda to chyba coś jest nie tak z naszym zdrówkiem i trzeba jak najszybciej to stwierdzić i zacząć leczyć.

                                        Chociaz czasem mam jeszcze trochę nadzieji że jednak fasolka juz rośnie w moim brzuszku.

                                        • Ja też jestem umówiona z ginem, będziemy robic monitoring, ale tempkę będę mierzyc sama dla siebie.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 dzień pozytywnego testu owu

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general