3 LATA NA FORUM…

Dziś majają 3 lata, odkąd wstąpiłam i zalogowałam się na forum….
Ech jak ten czas leci
I co tu duzo będę gadać – bardzo lubię tu być Mimo tego, że czytuję czasem inne fora (głównie siedzę na alergiach…) to tylko tu się udzielam.

I cieszę się bardzo że to forum jest

Trzy lata…..moja trzecia ciąża (nieźle, co?) mam nadzieję że zakończy się szczęśliwie. Trzymajcie kciuki za moją Kruszynkę.

Przeszłam przez wszystkie chyba,,kąciki” rozpoczęłam od listy lutówek 2003, gdy chodziłam w ciąży z Weronisią (wtedy jeszcze myśleliśmy, że będzie chłopczyk). Niestety straciliśmy ją w 36 tc… Przez jakiś czas nie było mnie na forum. Nie potrafiłam tu wejść, czytać o sukcesach, kolejnych porodach….dla mnie 31.01.2003 roku, czas się zatrzymał i nie chciałam pogodzić się z tym, że dla innych biegł on dalej normalnym torem. Gdy wstąpiłam po jakimś czasie, powstał kącik,,dla starających się” i tam przez kilka miesięcy dzieliłam się radościami i smutkami…forum,,poronienie” mimo tego, że na nie zaglądam, było zbyt przygnębiające…… Na starających się było ciepło i przytulnie. Zaszłam w ciążę z Filipkiem. I przeszłam na oczekujące. Po 9 miesiącach, szczęśliwie na,,kiedy dziecko jest” a teraz…znów z wami

Tyle wspomnień, ach, starczy, bo nie wiem czy któraś wytrzyma do końca.

Rzadko zamieszczam zdjęcia, to specjalnie dla tych co czytają czasem moje wypociny, a chciałyby zobaczyć jak użytkownik gosik wygląda

Pozdrawiam was wszystkie gorąco

Gosia

Kwietniowa Kruszynka (18.04.2006)

I Majowy Cud Filipek
(13.05.2004)

11 odpowiedzi na pytanie: 3 LATA NA FORUM…

  1. Re: 3 LATA NA FORUM…

    Wszystko tak ciepło opisałaś. Muszę przyznać, że mam łzy w oczach. Tak wiele musiałaś przejść, wszystko zaczeło się szczęsliwie jak pisałas potem był wielki ból i znowu wyszło słońce.
    Zyczę Ci żeby tego słońca Ci nigdy nie zabrakło w życiu.
    Pozdrawiam

    ADDA, Lilka (3latka) i Karinka(?16.10.2005)

    • Re: 3 LATA NA FORUM…

      “A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój”

      Kawał życia na tym forum spędziłaś, tak wiele się działo
      Życzę powodzenia, i jak najwiecej słoneczka

      sliczne fotaski a najsłodsza pierwsza fotka
      Ania

      • Re: 3 LATA NA FORUM…

        aż mi łezki się zakręciły;-))

        pięęęęęękne to pierwsze zdjęcie

        pozdrawiam gorąco;-)))

        Aga i Synek

        • Re: 3 LATA NA FORUM…

          Bardzo ciepły i wzruszający post, eh mnie też wzięło na wspomnienia. Ja mimo że dopiero to 11/4 tc na forum jestem 9 m-cy – Jak dobra ciąża! Zaczęłam od starających i potwierdzam to naprawdę świetne miejsce. Z dwiem dziwczynami zaprzyjażniłam się i teraz codzinnie do siebie piszemy na prywatne e-maile. Bez oczekujących po kilku nieudzanych cyklach zaczęłabym szaleć, a tak dziewczyny zawsze mnie wspierały i doprowadzały do względnej przytomności umysłu : )
          Teraz na starających się jestem sama, ale wiernie śledzę losy innych oczekujących: agago, broni, samanty, gablysi, mamySebunia, dagamary, i już nie pamiętam sorry…

          • Re: 3 LATA NA FORUM…

            życzę jeszcze wielu lat na forum i dużo szczęścia 🙂

            Juleczka (Puchatek) 12.12.04

            • Re: 3 LATA NA FORUM…

              To rzeczywiscie kawal czasu i az trudno uwierzyc, ze tak wiele mozna przejsc w ciagu trzech lat.
              Teraz zycze Ci juz tylko sloneczka i spokojnego oczekiwania.

              Pozdrowienia
              Irena,Szymonek 3 lata oraz Emilka i Natalka 08.26

              • Re: 3 LATA NA FORUM…

                Gosiu miło Cię widzieć
                Wypociny (jak to nazwałaś) czytamy…i o radościach i smutkach (ogromnych, niestety)…podglądaliśmy Twoją ciążę z Filipkiem a teraz razem z Tobą czekamy na kolejne dzieciątko!

                Beata i Maciek (11.02.2004)

                • Re: 3 LATA NA FORUM…

                  Fajnie, że z nami jesteś Gosiku !
                  Trzymam kciuki za Kruszynkę !

                  Magda & Marcia 07.09.04

                  • Re: 3 LATA NA FORUM…

                    smoki pamietaja o weteranach 🙂

                    smoki, Dawidek i Michał

                    • Re: 3 LATA NA FORUM…

                      Ja również 3 lata, 3-cia ciąża…
                      Pozdrawiam, dobrze, że złe chwile juz za Tobą ;)))

                      Jumi

                      • Re: 3 LATA NA FORUM…

                        Gosiu,
                        bardzo, bardzo cieszę się, że Cię widzę na tym forum, no i ogólnie, że Cię widzę
                        Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze szczęście

                        Ewa,
                        Amelka Aniołek 2.04.2004 i Błażej 26.04.2005

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 3 LATA NA FORUM…

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo