3-latek sam przyjechał na lotnisko

Trzyletni Mikołaj sam dziś przyjechał na warszawskie lotnisko.
W ubiegłym tygodniu chlopiec widział samoloty na Okęciu. Tak bardzo mu się to spodobało że postanowił wycieczkę powtórzyć. Dziś rano mama wyszła do pracy, a tata spał po nocnej zmianie. Chłopiec się obudził, założył buciki, wziął taboret i otworzył sobie drzwi. Poszedł na przystanek, z którego kilka dni temu jechał na lotnisko i wsiadł w autobus.
Spryciarz, co nie?

25 odpowiedzi na pytanie: 3-latek sam przyjechał na lotnisko

  1. skubany wiedział w ktory autobus wsiąść 🙂
    a na powaznie to na szczescie skończyło się tym razem tak, ze chłopiec wrócił do rodziców, tylko pytanie gdzie w tym czasie byla osoba opiekująca sie dzieckiem?

    • Spryciarz. A kto go znalazł?
      Umarłabym ze strachu chyba (na miejscu rodziców)!!

      • Młodym na lotnisku zainteresowali się policjanci i zaczęli szukać rodziców.

        • Zamieszczone przez Bronia
          Trzyletni Mikołaj sam dziś przyjechał na warszawskie lotnisko.
          W ubiegłym tygodniu chlopiec widział samoloty na Okęciu. Tak bardzo mu się to spodobało że postanowił wycieczkę powtórzyć. Dziś rano mama wyszła do pracy, a tata spał po nocnej zmianie. Chłopiec się obudził, założył buciki, wziął taboret i otworzył sobie drzwi. Poszedł na przystanek, z którego kilka dni temu jechał na lotnisko i wsiadł w autobus.
          Spryciarz, co nie?

          naprawde sprytny chlopaczek

          adach mi w zeszlym tygodniu uciekl do piwnicy
          maz poszedl robic tam porzadki, dzieciaki zostaly ze mna
          w miare spokojnie bawily sie w pokoju, ja gotowalam obiad
          kiedy sie adachu zwinal, nie mam do tej pory pojecia
          zszedl po schodach, bo wie, ze winda nie moze jezdzic samemu
          mezowi chcial wcisnal, ze mama go odprowadzila do drzwi do piwnicy
          na szczescie nie lyknal i natychmiast dostarczyl go do domu, gdzie ja juz mialam panike do potegi entej

          od tego czasu sprawdzam co kilka min ut gdzie jest i co robi, uffff

          • Zamieszczone przez Bronia
            Młodym na lotnisku zainteresowali się policjanci i zaczęli szukać rodziców.

            nie wiem jak wy ale ja bym sie zainteresowala samotnym dzieckiem w autobusie, az dziw bierze ze nikt sie nie zorientował.

            • Zamieszczone przez aoh
              skubany wiedział w ktory autobus wsiąść 🙂
              a na powaznie to na szczescie skończyło się tym razem tak, ze chłopiec wrócił do rodziców, tylko pytanie gdzie w tym czasie byla osoba opiekująca sie dzieckiem?

              No tata spał.

              Wiele razy jest tak, że ja sobie jeszcze śpię, a dziecko buszuje po domu. Przeważnie się budzę, bo wyczulona jestem. Chłop spał, nie usłyszał.

              • Zamieszczone przez Bronia
                No tata spał.

                Wiele razy jest tak, że ja sobie jeszcze śpię, a dziecko buszuje po domu. Przeważnie się budzę, bo wyczulona jestem. Chłop spał, nie usłyszał.

                Powinni trudniejsze w obsłudze zamki w drzwaich zainstalować.
                A najlepiej łańcuch wysoooko…

                • Dobrze,że mój Konradek nie ma takich pomysłów. On bez dorosłego nigdzie się nie ruszy. Na dworze ciągle chce być trzymany za raczkę.
                  Rezolutny ten chlopczyk.

                  • No ladnie:)Czego to dzieci nie wykominuja:)Dobrze, ze mu sie nic nie stalo:)

                    • to, że tata przespał ten moment to jestem w stanie zrozumieć
                      (edit: zrozumieć tzn. nie że popieram, ale potrafię to wytłumaczyć sobie)
                      ale to, że nikt w autobusie nie zainteresował się 3-latkiem, który sam wsiadał, sam jechał, sam wysiadał?
                      autobus sam nie jeździ
                      zawsze ktoś jest
                      choćby kierowca, a ten powinien patrzeć kto wsiada
                      i jeśli wsiadał tylko 3-latek to powinno wzbudzić podejrzenia kierowcy
                      a jeśli wsiadało więcej osób to dziwne, że nikt z nich nie zareagował hmmm

                      • Zamieszczone przez ulaluki
                        Dobrze,że mój Konradek nie ma takich pomysłów. On bez dorosłego nigdzie się nie ruszy. Na dworze ciągle chce być trzymany za raczkę.
                        Rezolutny ten chlopczyk.

                        A ja po moim Kacprze bym się mogła czegoś takiego spodziewać. On już szarpie za klamkę, żeby wyjść na spacer. Drzwi u nas zawsze są zamknięte, więc tylko sobie poszarpie. Ale on ma dopiero dwa lata. I jest baaardzo samodzielny. Na spacerze za rękę? Nigdy w życiu!

                        • Zamieszczone przez cszynka
                          to, że tata przespał ten moment to jestem w stanie zrozumieć
                          (edit: zrozumieć tzn. nie że popieram, ale potrafię to wytłumaczyć sobie)
                          ale to, że nikt w autobusie nie zainteresował się 3-latkiem, który sam wsiadał, sam jechał, sam wysiadał?
                          autobus sam nie jeździ
                          zawsze ktoś jest
                          choćby kierowca, a ten powinien patrzeć kto wsiada
                          i jeśli wsiadał tylko 3-latek to powinno wzbudzić podejrzenia kierowcy
                          a jeśli wsiadało więcej osób to dziwne, że nikt z nich nie zareagował hmmm

                          Zgadzam się w 100%.

                          • Zamieszczone przez Bronia
                            A ja po moim Kacprze bym się mogła czegoś takiego spodziewać. On już szarpie za klamkę, żeby wyjść na spacer. Drzwi u nas zawsze są zamknięte, więc tylko sobie poszarpie. Ale on ma dopiero dwa lata. I jest baaardzo samodzielny. Na spacerze za rękę? Nigdy w życiu!

                            A ja nigdy nie zamykam drzwi na klucz ale chyba zacznę………

                            • Zamieszczone przez cszynka

                              ale to, że nikt w autobusie nie zainteresował się 3-latkiem, który sam wsiadał, sam jechał, sam wysiadał?

                              dokładnie, też mnie to zadziwia 😎

                              • Podobno to jakaś babka z autobusu powiadomoła policję na Okęciu. Więc jednak ktoś się zainteresował.

                                • Sprytny malec.
                                  Myślałam, że post o czymś innym będzie.
                                  Jakiś czas temu szczena mi opadła, gdy do sąsiadki przyleciałz Irlandii 5 letni wnuczek. Sam! 🙂

                                  • Zamieszczone przez kokunia
                                    A ja nigdy nie zamykam drzwi na klucz ale chyba zacznę………

                                    A ja zawsze 🙂
                                    I furtkę też, mimo że P. to duża kobitka – ale nawyk pozostał i pewnie zostanie.

                                    • Zamieszczone przez wobysk
                                      Sprytny malec.
                                      Myślałam, że post o czymś innym będzie.
                                      Jakiś czas temu szczena mi opadła, gdy do sąsiadki przyleciałz Irlandii 5 letni wnuczek. Sam! 🙂

                                      ??? szok

                                      • Umarłabym na miejscu! Dobrze, że nic się nie stało!

                                        • Dobrze, ze wszystko dobrze sie skończyło…

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3-latek sam przyjechał na lotnisko

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general