3-miesięczne dziecko na weselu – Jakie słuchawki?

Sezon weselny w pełni, więc myślę, że pytanie, które nie tylko nas nurtuje. Wybieramy się z 3-miesięcznym synkiem na wesele. Jak to zazwyczaj bywa, synek większość czasu spędzi w pokoju hotelowym, który jest nad salą (z jednym z nas lub rodzicami/naszym rodzeństwem). Zastanawiamy się jednak z żoną, co w momentach, w których będziemy chceli ją wziąć na salę. Polecacie jakieś słuchawki wygłuszające dla takich maluchów? A może znacie jakieś inne rozwiązania?

8 odpowiedzi na pytanie: 3-miesięczne dziecko na weselu – Jakie słuchawki?

  1. Takie małe dziecko na weselu powinno tylko i wyłącznie być w słuchawkach. Jedna zbyt wysoka częstotliwość z głośnika i może mieć poważne problemy ze słuchem. Gratuluję odpowiedzialności!

    • Serio??
      Tak, tak… Jak byliśmy dziećmi, to rodzice na wszystkie wesela zakładali nam nauszni. Nie wierzycie? Zapytajcie swoich!

      • Wiadomo, że całą noc lepiej żeby maluch nie był trzymany w głośnym miejscu, ale nie róbcie jaj, że dziecko na weselu będziecie w słuchawkach trzymać??

        • Według mnie, to ogromną odwagą (żeby nie użyć słowa “szaleństwo”) się wykazujecie. Mamy 4-miesięcznego syna i odmówiliśmy już z jego powodu dwóm parom, które prosiły nas na wesela. I to w najbliższej rodzinie.
          Przede wszystkim ze względu na zdrowie fizyczne i psychiczne naszego syna, ale także ze względu na nas samych. Na prawdę potrafilibyście się bawić na weselu wiedząc, że wasza żona lub mąż siedzi sama z dzieckiem w pokoju hotelowym? Ja bym nie umiał. Podobnie nie miałbym sumienia angażować w opiekę nad synkiem swoich rodziców lub inne osoby z rodziny. Przecież one przyszły na wesele także po to, żeby się pobawić, a nie niańczyć nieswoje dziecko.

          • Polecam EciPeci. Robią spoko nauszniki dla dzieci. W rodzinie mamy kilka par.

            • Słuchawki to idealne rozwiązanie na tego typu imprezy. My już dwa wesela obskoczyliśmy z maluchem właśnie w słuchawkach. To wcale nie muszą być specjalistyczne słuchawki dla dzieci. Wystarczą takie ze sklepu BHP. Ważne jest tylko, żeby je przymierzyć i zobaczyć czy za bardzo nie uciskają główki. Koszt takich słuchawek to około 10-25 złotych.

              • Mam i polecam 3M Peltor Kids. Wytłumiają znacznie gorsze hałasy niż weselne dźwięki. Nasz syn (5 miesięcy) spał w nich spokojnie przy pokazach driftu.

                • Alpine Muffy Baby. Super sprzęt! Dziecko (nawet tak małe) nie będzie czuło żadnego dyskomfortu.

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 3-miesięczne dziecko na weselu – Jakie słuchawki?

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general