3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

Wiem, ze było mnóstwo razy o migdałkach, czytałam archiwum ale nie znalazłam odpowiedzi na nasz problem.
Mój Kuba ma przerośnięty 3 migdał, trzykrotnie podwyższone ciśnienie w uszach, termin ustalony (właściwie ubłagany) na 20 IX a wczoraj się przeziębił . W ncy gorączka 38,7, kaszel, katar. Idę do lekarki po południu, ale zdaje się, ze z operacji nici? Wiecie może coś na ten temat?? Czy jeśli przeziębienie minie za kilka dni jest szansa wyciachania tego migdałaka w terminie czy to zbyt duże ryzyko?


Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

6 odpowiedzi na pytanie: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

rkwp234 Dodane ponad rok temu,

Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

Cześć!
Pewnie juz byłaś u lekarza i wiesz czy będzie wyciety czy nie,u nas było podobnie w poniedziałek córka zdrowa we wtorek przyjęcie na odział i zapalenie ucha,a w srode miał byc zabieg.Dostała antybiotyk i wszystko przesunęło się o ponad trzy tygodnie na szczęście zabieg doszedł do skutku i juz od prawie miesiąca nie chorujemy.Napisz co z tym waszym migdałkiem.Pozdrowionka.

Dodane ponad rok temu,

Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co tera

Kuba miał wirusa z wysoką gorączką (dwa dni 39,5 stopni), byliśmy dziś u laryngologa-tego który ma operować i zgodził się na zabieg. Mamy mu dawać jakieś leki na krzepnięcie, rutinoscorbin i krople do nosa. Termin za kilka dni ale już umieram ze zdenerwowania. Jak to u Was poszło?


Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

kas Dodane ponad rok temu,

Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

Ja wprawdzie nie mam doświadczenia z migdałami, ale z operacjami owszem i moje zdanie jest takie: jesli infekcja przejdzie to idź na zabieg. Jesli nie przejdzie to ja bym nie szła. Dziecko po zabiegu i narkozie jest osłabione, jeśli w szpitalu lata jakis wirus czy bakteria (a pewnie lata, bo w szpitalach zawsze coś lata) to ją złapie i bedzie cos gorszego niz katar. Chorobe po zabiegu dziecko znosi gorzej niz zwykle.

No i argument altruistyczny: tam będą też inne dzieci. Niektóre po zabiegu, osłabione i kupią „waszą” infekcję…

Jak się Kuba czuje?
POwodzenia

Kas
I buzi od Zuzi
i…

Dodane ponad rok temu,

Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co tera

Kuba już zdrowy a operacja jutro . Boję się tego jutra jak niczego wcześniej…boję się tej chwili, kiedy go zabiorą na salę operacyjną i drzwi się zamkną. Jestem okropną fatalistką i zadręczam się od wczoraj jakimiś „gdybaniami”. A najbardziej boję się, ze będzemy stać pod tą salą operacyjną i minie pół godziny a jego nie wywiozą albo zobaczę jakieś wielkie zamieszanie. Wiecie co, wykończe się psychicznie do jutra


Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

kas Dodane ponad rok temu,

Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co tera

Doskonale Cię rozumiem 🙁 Trzymaj się dzielnie, weź coś na uspokojenie.
Czekam na dobre wieści i będę jutro trzymać kciuki

Kas
I buzi od Zuzi
i…

Dodane ponad rok temu,

Już po wszystkim

Kuba jest już po operacji. Zniósł to wszystko nadzwyczaj dzielnie, nie przeraziło go nawet usypianie, wymiotowanie krwią i inne rewelacje pooperacyjne . Najgorzej zniósł dziś wyciąganie wenflonu. Rana się goi, przed Kubą dwa nudne tygodnie, bez biegania, szaleństw za to z dietką.
Dzięki wszystkim za wsparcie i dobre słowo . Pozdróvka


Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

Znasz odpowiedź na pytanie: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
do rączki ;)
Moja córeczka kilka dni temu skończyła poł roczku czy takiemu małemu brzdacowi mozna dac np banana do raczki by mogła sama jesc? co dajecie do lapek swoim malucom by sobie pogryzły? pozdrawiamy
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
żylaki, pończochy lecznicze a ciąża
Witam serdecznie! Bardzo prosze o porade. Pojawialy sie u mnie zylaki (lydki), o ile stanowilo to tylko problem estetyczny - nie robilam z tego wielkiego "halo" , smarowalam nogi masciami itd...
Czytaj dalej