3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

Wiem, ze było mnóstwo razy o migdałkach, czytałam archiwum ale nie znalazłam odpowiedzi na nasz problem.
Mój Kuba ma przerośnięty 3 migdał, trzykrotnie podwyższone ciśnienie w uszach, termin ustalony (właściwie ubłagany) na 20 IX a wczoraj się przeziębił. W ncy gorączka 38,7, kaszel, katar. Idę do lekarki po południu, ale zdaje się, ze z operacji nici? Wiecie może coś na ten temat?? Czy jeśli przeziębienie minie za kilka dni jest szansa wyciachania tego migdałaka w terminie czy to zbyt duże ryzyko?


Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

6 odpowiedzi na pytanie: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

  1. Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

    Cześć!
    Pewnie juz byłaś u lekarza i wiesz czy będzie wyciety czy nie,u nas było podobnie w poniedziałek córka zdrowa we wtorek przyjęcie na odział i zapalenie ucha,a w srode miał byc zabieg.Dostała antybiotyk i wszystko przesunęło się o ponad trzy tygodnie na szczęście zabieg doszedł do skutku i juz od prawie miesiąca nie chorujemy. Napisz co z tym waszym migdałkiem. Pozdrowionka.

    • Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co tera

      Kuba miał wirusa z wysoką gorączką (dwa dni 39,5 stopni), byliśmy dziś u laryngologa-tego który ma operować i zgodził się na zabieg. Mamy mu dawać jakieś leki na krzepnięcie, rutinoscorbin i krople do nosa. Termin za kilka dni ale już umieram ze zdenerwowania. Jak to u Was poszło?


      Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

      • Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

        Ja wprawdzie nie mam doświadczenia z migdałami, ale z operacjami owszem i moje zdanie jest takie: jesli infekcja przejdzie to idź na zabieg. Jesli nie przejdzie to ja bym nie szła. Dziecko po zabiegu i narkozie jest osłabione, jeśli w szpitalu lata jakis wirus czy bakteria (a pewnie lata, bo w szpitalach zawsze coś lata) to ją złapie i bedzie cos gorszego niz katar. Chorobe po zabiegu dziecko znosi gorzej niz zwykle.

        No i argument altruistyczny: tam będą też inne dzieci. Niektóre po zabiegu, osłabione i kupią “waszą” infekcję…

        Jak się Kuba czuje?
        POwodzenia

        Kas

        i…

        • Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co tera

          Kuba już zdrowy a operacja jutro. Boję się tego jutra jak niczego wcześniej…boję się tej chwili, kiedy go zabiorą na salę operacyjną i drzwi się zamkną. Jestem okropną fatalistką i zadręczam się od wczoraj jakimiś “gdybaniami”. A najbardziej boję się, ze będzemy stać pod tą salą operacyjną i minie pół godziny a jego nie wywiozą albo zobaczę jakieś wielkie zamieszanie. Wiecie co, wykończe się psychicznie do jutra


          Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

          • Re: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co tera

            Doskonale Cię rozumiem 🙁 Trzymaj się dzielnie, weź coś na uspokojenie.
            Czekam na dobre wieści i będę jutro trzymać kciuki

            Kas

            i…

            • Już po wszystkim

              Kuba jest już po operacji. Zniósł to wszystko nadzwyczaj dzielnie, nie przeraziło go nawet usypianie, wymiotowanie krwią i inne rewelacje pooperacyjne. Najgorzej zniósł dziś wyciąganie wenflonu. Rana się goi, przed Kubą dwa nudne tygodnie, bez biegania, szaleństw za to z dietką.
              Dzięki wszystkim za wsparcie i dobre słowo. Pozdróvka


              Daga,Kubuś 5.8.00 i Ania 18.1.05

              Znasz odpowiedź na pytanie: 3 Migdał-termin za tydz-przeziębienie. Co teraz??

              Dodaj komentarz

              Angina u dwulatka

              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

              Czytaj dalej →

              Mozarella w ciąży

              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

              Czytaj dalej →

              Ile kosztuje żłobek?

              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

              Czytaj dalej →

              Dziewczyny po cc – dreny

              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

              Czytaj dalej →

              Meskie imie miedzynarodowe.

              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

              Czytaj dalej →

              Wielotorbielowatość nerek

              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

              Czytaj dalej →

              Ruchome kolano

              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

              Czytaj dalej →
              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
              Logo
              Enable registration in settings - general