3 trymestr – macie cos takiego?

Czesc dziewczyny! Od powiedzmy 10 dni okropnie poce sie w nocy. W mieszkaniu jest dosc chlodno, bo kaloryfery jeszcze nie grzeja, spie bez koldry, a w srodku nocy musze zmieniac pizame bo jest kompletnie mokra. Mam mokra skore glowy, w zgieciach kolan i lokci, na klatce piersiowej, na plecach Zawsze bylam zmarzluchem, a teraz ciagle mi cieplo. Na poczatku gdy to sie zaczelo bylam lekko przeziebiona i to pocenie spisywalam na karb tego przeziebienia, ale juz dawno jest dobrze,a to cholerstwo nie przechodzi. Czasem musze nawet zmieniac pizame dwa razy w ciagu nocy i wycierac sie recznikiem….co to sie dzieje?Nawet mierzylam temperature ale wszytko jest w najlepszym porzadku…..

9 odpowiedzi na pytanie: 3 trymestr – macie cos takiego?

  1. Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

    taki urok ciąży, ja mam podobnie, ciągle mi gorąco! ten typ tak ma:)) wiec nie przejmuj się, jak urodzisz to Ci przejdzie! Pozdrawiam
    Bercia i Oleńka 06.12.2003

    • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

      moze sie nie poce, ale w nocy jest mi strasznie goraco. spie na golasa i jeszcze sie w nocy odkrywam. oczywiscie jak sie obudze to jestem lodowata – ale tego nie czuje, chyba ze sie dotkna reka;)

      elik i wodnik
      7/02/04

      • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

        Ja też to mam i mnie to wkurza niesamowicie. ale co zrobić…
        Taka kolej rzeczy

        • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

          Ja też zawsze byłam zmarzluchem, a teraz cały czas mi gorąco. W nocy śpię odkryta mimo, że przed ciążą niezależnie od temperatury zakrywałam się po szyję. A w pracy chodzę w T-shircie i cały czas otwieram okno, a ludzie (w swetrach) patrzą na mnie z pobłażliwym uśmiechem i komentują “kiedy zrobiło się tak gorąco”, albo jeszcze lepiej (w tym oczywiście przodują mężczyźni), że obecność tego czy tamtego pana musi tak na mnie działać…
          Ciekawa jestem, czy to przejściowe, czy tak już pozostanie do końca ciąży…

          Dag + Witold + Maja

          • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

            Ja mam identycznie. Zawsze spałam w skarpetkach i miałam lodowate nogi. Tak teraz w nocy jestem mokra, a i w dzień nie jest lepiej. Ale jeszcze troche, oby do lutego i bedzie po wszystkim, dobrze że nie jest to lato:-))))

            Iza + Maksym (06-02-2004)

            • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

              Moze nie az tak, ale tez ciagle mi goraco. Non stop chodze w krotkim rekawku, a moj maz marznie w domu 😉 W pracy to az sie smieja – szczekajac zebami u mnie w pokoju..

              Asia i maluszek 😉 (31 tygodniowy)

              • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

                Jest ok poprostu wiecej pij wody !!! Twoj organizm przetacza obecnie w ciagu doby ponad 80 litrow krwi a na poczatku ciazy bylo tylko kilka. Po porodzie moze byc tak samo lub gorzej ale to rowniez jest ok. Niedlugo urodzisz i nie bedziesz sie musiala martwic…
                Buziaczki !!!

                Anastazja i bardzo wyczekiwana Jagoda (01. 08. 03)

                • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

                  Jestem dopiero w 1 trymestrze a mam dokladnie to samo, zawsze bylam zmarzluchem w zimie spalam w skarpetkach i pod dodatkowym kocem, a teraz… wrecz nie moge uwierzc , zmniejszam temperature do minimum i nie potrzebuje nawet kordly, teraz w zimie to nie jest takie zle, ale termin mam na lipec i az sie boje jak zacznie sie robic cieplo 🙂
                  Pozdrawiam

                  Aga i lipcowe sloneczko

                  • Re: 3 trymestr – macie cos takiego?

                    ja też tak miałam. nawet mowię, że bedąc w ciąży chyba pierwszy raz w życiu miałam ciepłe stopy i dlonie bo tak to zawsze mi cholernie zimno. nawet zimą nie marzlam :00 najgorzej było pod koniec ciąży – na dworze upały a ze mnie się leje :)) więc wszystko w normie.

                    Paula i Borysek 07.07.2003

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 3 trymestr – macie cos takiego?

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general