3 tyg – jak dlugo na brzuszku ?

Moj synek ma 3 tyg i 4 dni – wiem, ze powinien czesto lezec na brzuszku aby uczyc sie podnoszenia glowki i cwiczyc stawy biopdrowe, ale ile razy dziennie i jak dlugo?
Na razie udaje mi sie go wykladac na brzuszek przed kazdym karmioeniem (poza nocnymi) i mis wytrzymuje tak okolo 10-15 min. bez placzu – potem juz tak ssie piastki i placze, ze nie mam serca go dluzej meczyc. Tak wiec lezymy na brzuszku ok. 5 razy dziennie po 5,10, 15 minut, zale|y jak dlugo sie uda – a ile trzeba w tym wieku, wiecej, a moze mniej?
Weronika i Mateuszek

4 odpowiedzi na pytanie: 3 tyg – jak dlugo na brzuszku ?

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: 3 tyg – jak dlugo na brzuszku?

Niech leży tyle ile będzie miał ochotę.
Możesz zachęcać go do unoszenia główki pokazująć kolorową zabawkę, światełko, swoją twarz albo grzechotając grzechotką

Pozdrowienia
zdesperowana smoki i wyjący Dawidek
(2 miesiące i 1/2!)

czarna Dodane ponad rok temu,

jak najdluzej

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

smoki Dodane ponad rok temu,

Byleby nie ryczał 🙂

Pozdrowienia
zaszokowana smoki obłędnie grzeczny Dawidek
(2 miesiące i 1/2!)

czarna Dodane ponad rok temu,

dokladnie

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

Znasz odpowiedź na pytanie: 3 tyg – jak dlugo na brzuszku ?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Nania limited-znacie??
Witajcie!!! Mam do Was pytanko - przegladajac gazete "Rodzice" (ta z gryzakiem) natrafilam na reklame fotelikow firmy nania (na str. 49) Niegdy wczesniej nie slyszalam o tej firmie, a foteliki
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy to mozliwe, by zostac mama za pierwszym razem?
Sluchajcie dziewczyny, jestem troche przerazona. Czy naprawde tak jest, ze zadko kiedy zachodzi sie za pierwszym razem?! Jak na razie slysze (i czytam) o samych smutnych rzeczach. Jak nie starania
Czytaj dalej