30 lecie

ma ktos jakis fajny pomysl na 30 lecie dla tesciow na prezent? dziekuje za kazda odpowiedz

12 odpowiedzi na pytanie: 30 lecie

  1. Przepraszam, że nie w temacie…. 😉
    Czytałaś “Muzykę Plaży” Pata Conroy’a?
    Chodzi mi o Twój nick 😉 🙂

    • Hmm, sama stoję przed takim dylmatem bo moi rodzice za tydzień mają 40 rocznicę ślubu.
      Na 35 kupiliśmy im taki ozdobny wazon, na którym były wygrawerowane specjalnie dla nich zyczenia, data i nasze (moje i meża) podpisy.
      Teraz poza “sponsorowanym” obiadem w restauracji nie mam pomysłu 🙁

      • Zamieszczone przez Leah
        ma ktos jakis fajny pomysl na 30 lecie dla tesciow na prezent? dziekuje za kazda odpowiedz

        a maja aparat cyfrowy?
        albo może jakaś wycieczka – nawet po Polsce?

        • Zamieszczone przez Leah
          ma ktos jakis fajny pomysl na 30 lecie dla tesciow na prezent? dziekuje za kazda odpowiedz

          My (ja i moich dwóch braci) zafundowalismy rodzicom na 35 lecie wycieczkę do Rzymu(weekend) byli bardzo zadowoleni 😉

          • Zamieszczone przez beamama
            Przepraszam, że nie w temacie…. 😉
            Czytałaś “Muzykę Plaży” Pata Conroy’a?
            Chodzi mi o Twój nick 😉 🙂

            Ja czytałam.
            Swoją drogą przyjemna książka,polecam na letnie czytanie 😀

            • Zamieszczone przez kama28
              Ja czytałam.
              Swoją drogą przyjemna książka,polecam na letnie czytanie 😀

              Również polecam! 🙂

              • Zamieszczone przez Leah
                ma ktos jakis fajny pomysl na 30 lecie dla tesciow na prezent? dziekuje za kazda odpowiedz

                na ostatnią rocznicę ślubu zrobiliśmy rodzicom album ze zdjęciami. Parę tygodni wcześniej wyciągneliśmy ich do parku i całą rodziną (rodzice, my i moje siostry z dziećmi – razem 16 osób) porobiliśmy sobie zdjecia. Poprosiliśmy kolegę, zeby nam popstrykał, żeby wszyscy na zdjęciach byli. Wyszło tego dość sporo. Kupiliśmy porządny album, gdzie powklejaliśmy fotki w dość dużym formacie. Bardzo im się prezent podobał. W tym roku planujemy jedno ze zdjęć na których jesteśmy wszyscy przenieść na duży obraz.

                • ja mam fajny pomysl, wlasnie go dzisiaj wykorzystalam na urodziny mojej mamy 🙂
                  skombinowalam zdjecia niezyjacych juz dziadkow, rodzenstwa mojej mamy, jej dzieci i wnukow i zrobilismy jej sliczne drzewo genealogiczne w photoshopie
                  miala lzy w oczach, wiec chyba jej sie podobalo 😉
                  w kazdym razie polecam

                  • Zamieszczone przez Leah
                    ma ktos jakis fajny pomysl na 30 lecie dla tesciow na prezent? dziekuje za kazda odpowiedz

                    Moim teściom dzieci wykupiły wycieczkę do Włoch. To była “podróż ich życia”, więc może i u was się sprawdzi?

                    • Moze napiszesz w jakich granicach cenowych ma to byc. Bo od albumu do wycieczki zagranicznej bardzo duza rozpietosc cenowa…

                      • na wycieczke nas nie stac,bilety do nas sporo pochlonely,a musimy cos zostawic na “zwiedzanie” cos zwyklego,ale niezapomnianego, bez wielkiej pompy

                        • My właśnie wróciliśmy z restauracji (z okazji 40 lecia rodziców) wydatek niewielki w prównaniu z wycieczkami, ale rodzice widać, że szczęśliwi z prezentu. Sami nigdy nie wychodzą do ww.

                          Znasz odpowiedź na pytanie: 30 lecie

                          Dodaj komentarz

                          Angina u dwulatka

                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                          Czytaj dalej →

                          Mozarella w ciąży

                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                          Czytaj dalej →

                          Ile kosztuje żłobek?

                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                          Czytaj dalej →

                          Dziewczyny po cc – dreny

                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                          Czytaj dalej →

                          Meskie imie miedzynarodowe.

                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                          Czytaj dalej →

                          Wielotorbielowatość nerek

                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                          Czytaj dalej →

                          Ruchome kolano

                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                          Czytaj dalej →
                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                          Logo
                          Enable registration in settings - general