30-letnie mamy

Poszukuje dziewczyn, które mają przynajmniej 30 lat i dopiero oczekują na dzidziusia (1-szego). Ja gdy urodzę będę miała 31, ale pocieszam się że wśród moich koleżanek zostały jeszcze niedzieciate.

Lea

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 30-letnie mamy

  1. Re: 30-letnie mamy

    Hej, ja chyba jestem inna Lea, tzn Lea2002. Pozdrawiam

    Lea

    • Re: 30-letnie mamy

      Cieszę się że jest nas tyle, nie spodziewałam się takiego odzewu. Pozdrawiam, trzymajcie się!

      Lea

      • 29 z hakiem

        Ja 30 lat świętować będę 7 czerwca 2004 a dzidzia urodzi się ok 2 stycznia 2004 ale i tak się boję.

        {Pozdrawiam

        • Re: 30-letnie mamy

          30 lat skoncze 24 grudnia, Antosia urodzilam 28 wrzesnia.
          🙂

          doris i Antos (28-09-2003)
          [Zobacz stronę]

          • Re: 30-letnie mamy

            Hej mamusie, ja też:)w grudniu skończę 32 latka, a w kwietniu pojawi się nasze ukochane maleństwo. Teraz chyba wiecej kobiet decyduje się na dziecko w późniejszym wieku, ale nie jest to reguła. Ja jestem zadowolona, bo po kolei udało mi się zrealizować plany,a jeszcze tyle przed nami.
            Pozdrawiam wszystkie mamusie, te po i te przed 30

            Basia i Madzia albo Kamilek:) (19.04.2004.)

            • Re: 30-letnie mamy

              Doborowe towarzystwo, aż miło poczytać !!! Ja skonczyłam 32 lata, a w styczniu gdy pojawi sie na świecie nasz chłopaczek – będę już rocznikowo 33. Nie próbuje tworzyć ideologii, że lepiej mieć dziecko młodo czy staro – po prostu kazdy ma swój czas. Może wcześniej byłoby lepiej, ale może i nie ! Ciążę, póki co, przechodzę nie gorzej niż młoda, jędrna dwudziestolatka. W każdym razie mam nadzieję, że w tym wieku – pierwszy dzieciak nie musi oznaczać ostatni. Aga + chłopczyk 10.01.2004

              • Re: 30-letnie mamy

                Witam! Tez dopisuje się do listy, mam termin na 23 lutego, a 7 lutego konczę 31, a mój mąż 23 lutego 40
                ciekawe, na czyje urodziny będzie niespodzianka
                Pozdrawiam wszystkie mamusie!

                enia+malutkie malenstwo :))

                • Re: 30-letnie mamy

                  Ja w styczniu rodzę chłopczyka, a w maju kończę 31 lat. Pozdrawiam piękne 30-letnie.

                  Ania i ktoś (3.01.2004)

                  • Re: 30-letnie mamy

                    Dużo nas.
                    Hubi urodził się tuż przed moją 30-tką. Teraz mam 32 i będzie córunia. I chyba już koniec…..?!!!
                    Pozdrawiam

                    • Zmiana przyzwyczajen w zwiazku z dzidzia.

                      Hej!
                      Powiedzcie mi drogie mamy jak sie czuje ze swiadomoscia ze zostaniecie mami po raz pierwszy (glownie)? Czy macie obawy o swoje dotychczasowe – mysle, ze juz w pewnym stopniu unormowane- zycie? Ja powoli zaczyan sie do nadchodzacych zmian przyzwyczajac chociaz nadal mam obawy. Juz mam troche zyciowego doswiadczenia i wiem, ze potrafie sobie radzic, z reszta nie jestem ze wszystkim sama, ale mimo wszytsko czuje sie troche nie pewnie. Jedno wiem na pewno, ze nie stane sie niewolnikiem wlasnego dziecka, bo pozniej zadnemu z naszej trojki nie wyjdzie to na dobre. Do tej pory prowadzilam dosyc intensywne i roznorodne zycie, nadal mam duzo marzen i charakter, ktory mnie ciagle gdzies nosi. Ciekawa jestem jak jest u Was.

                      Buziaki

                      Marcela i malutki Ktoś 3.05.04

                      Edited by Marcela_30 on 2003/10/17 15:47.

                      • Re: Zmiana przyzwyczajen w zwiazku z dzidzia.

                        dobre pytanie… to byla jedna z pierwszych mysli – i jak to bedzie…

                        Po pierwsze: od jakiegos czasu zycie bez dzidzi bylo puste i bez sensu – no ja wiem, praca, inni…. ale to jest takie poczucie fizycznego braku, wiec gdy wreszcie – no to wariactwo ale na wszelki wypadek z niedowierzaniem

                        Po drugie – duzo pracuję, duzo jezdze po Polsce i nie tylko i w ogóle biegam z miejsca na miejsce – z tym cos trzeba bedzie zrobic przynajmniej na początku. Ktos musi opiekowac sie Malenstwem. Nawet myslalam, czy moj maz nie moglby wziac jakiegos urlopu na opieke.
                        Na szczescie mam tez zajecia platne a stacjonarne, za ktorymi nie przepadam, ale co robic. Zawsze zostana weekendy, wtedy tez mozna cos robic a tatus zajmie sie Malenstwem (nie napisalam, ze prowadze szkolenia a to jest dosc specyficzne i niekoniecznie rytmiczne zajecie)

                        Po trzecie – mieszkamy z dala od Rodzicow, wiem, ze dziecko powinno do 3-go roku zycia w miare mozliwosci byc z matka, wiec czeka mnie troche przeorganizowanie zycia. Nie wiem, czy zdecydowałabym sie na opiekunke…. Chodzila mi po glowie opcja zupelnie inna niz z punktu 2 – moj F awansuje i zarabia kupe kasy, ja z Malenstwem i moze jakies studia, zeby nie zasniedziec. Czas pokaze 🙂

                        Po czwarte – generalnie jestesmy domatorami – raczej wideo niz kino (no i tansze), raczej ksiazka i kapiel w wannie niz w pubie na drinku. No i w ogole stabilizacja z godzinami posilkow nieomalze wlacznie. Tu problemu nie bedzie.

                        Generalnie tez zamierzam miec dwie swiete godziny w tygodniu tylko dla siebie, aby nie dac sie biologii i i instynktom do konca.
                        Jak bedzie naprawde – tego nie wiem, nie wszystko da sie zaplanowac. Na szczescie z wiekiem latwiej sie dostosowuję do zmieniajacych sie warunkow.

                        Pozdrawiam

                        dada & didi 6-tyg
                        Na urodziny dziecka świat nigdy nie jest gotowy (W. Szymb)

                        • Re: 30-letnie mamy

                          Witajcie dopisuje sie do listy 30tolatek. Tez niespodziewałam się że jest nas tyle. Tak sie w życiu ułozyło ale niezałuje że to dopiero teraz bo wsumie czuje że dorosłam i to jest b. wazne a jeszcze to że moj mąż będzie wspaniałym tzn odpowiednim ojcem dla naszego dziecka. Trzymajmy sie razem paaaaaaaaaaaaaaaaaa

                          • Re: 30-letnie mamy

                            Ja też się wpisuję na listę, mam 31 lat to moje pierwsze dziecko, a termin mam na 1-3 marca miesiąc przed moimi 32 urodzinkami.

                            Ania i maleństwo (1-3.03.2004)

                            • Re: 30-letnie mamy

                              Czesc
                              Ja niedlugo skoncze 32 lata(o kurcze!!!!), a na pocz.marca mam termin..pozdrawiam bardzo,papapapa

                              • Re: 30-letnie mamy

                                Witaj, pozdrawiam Cię serdecznie! Ja mam termin na 3 marca, a 35 lat skończę 7 lipca. Z jakiego jesteś miasta i co robisz? Napisz.

                                Agnieszka i Julek

                                • Re: 30-letnie mamy

                                  w maju 2004 skoncze 31 lat a w czerwcu /byc moze na rocznice slubu!!/ urodze moje pierwsze Szczęście .
                                  mam jeszcze kolezanki w moim wieku ktore nie przyfasolily ale maja z tym probem i dlatego zycze im zeby szybciutko znalazly swoją fasolke

                                  edycja + szczęście
                                  <gg 524561>

                                  • Re: 30-letnie mamy

                                    Czesc!
                                    W marcu urodze swoje pierwsze dziecko (prawdopodobnie dziewczynke – Olenke), a w maju skoncze 30 lat.
                                    Ania + Olenka

                                    • Re: 30-letnie mamy

                                      To masz dokładnie tak samo jak ja. Też urodziłam się w maju 1973 roku, a dzidziuś będzie w czerwcu i również może trafić w nasza rocznicę ślubu.

                                      Lea

                                      • Re: 30-letnie mamy

                                        Hej!
                                        fajnie, u mnie jest odwrotnie.
                                        Ja urodzilam sie w czerwcu 1973 a malucha urodze w maju. Z reszta u mnie to bylo duze prawdopodobienstwo, ze tak bedzie. Moja babcia, mama i jej siostra sa z maja- dokladnie 11,12, 15…hihihi. Ja wypadlam mamie na 9.06 a teraz sama urodze w maju. Niestety tylko moja siostra odbiega od reguly, bo urodzila sie w lutym, ale ma jeszcze czas na zachowanie tradycji….hihihihihi

                                        Moj mezczyzna tez jest z czerwca i chcielismy dzidziusia na czerwiec ale tradycja byla jak widac silniejsza.

                                        Buziaki

                                        Marcela i malutki Ktoś 3.05.04

                                        • Re: 30-letnie mamy

                                          hihihi
                                          to to trzymam kciuki za siebie i za ciebie zeby byl piekny prezent na rocznice slubu !!!!

                                          edycja + szczęście
                                          <gg 524561>

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 30-letnie mamy

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general