30-stka na karku…

No tak, jak ten czas leci. Właśnie dzisiaj kończę 30 lat…. To chyba od tego wieku kobiety sobie odejmują lata. Zawsze kojarzył mi się ten wiek z pewnym przełomem, podsumowaniem tego co się przeżyło i co osiągnęło do tej pory. Niektórzy myślą, że to moment kiedy można powiedzieć że wszystko co najlepsze jest już za nami, a przed nami… zbliżająca się starość. Ja tak nie myślę, czuję się młodo i liczę że wiele jeszcze przede mną miłych chwil. Ale zawsze (nie tylko w dniu 30-tych urodzin)warto się zagłębić w siebie i przemyśleć pewne sprawy – swoje życie osobiste (parę dni temu minęła moja 10-ta rocznica ślubu), zawodowe, co osiągnęliśmy, do czego zmierzamy, co zmienić by było lepsze… Hmm, ja postaram się to dzisiaj wieczorem zrobić, jak starczy mi sił i wcześniej nie zasnę. A jak to było u was 30-letnie i > mamy??? Czy są tu w ogóle takie czy ja jestem najstarsza???

pozdrawiam
Monika 30 lat, Julka 6.5 roku i Antoś 25.11.2003

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 30-stka na karku…

  1. Ja za 4 dni

    I tez mam takie przemyslenia. Czyzny to byl czas bilansu z zycie. Jezeli srednio czlowiek przezywa 60 lat w zdrowiu itd. (zakladajmy) to jestesmy na polmetku.
    Wszystkiego najlepszego na druga polowe zycia i oby byla jak najdluzsza i zdecydowanie szczesliwsza, lepsza, Oh juz sama nie wiem… Wszystkiego dobrego

    Ania &

    • Re: 30-stka na karku…

      Nie dość że immienniczka to i równolatka:):) Ja 30-tkę skończyłam w marcu. Niestety nie miałam czasu na przemyślenia bo myslalam tylko o zagrozonej ciąży:( Ale nie jest to dla mnie wiek przełomowy:)
      Wszystkiego najlepszego!!!! Teraz każdy następny rok bedzie lepszy!

      Monika i Iza 16 miesięcy

      • Re: 30-stka na karku…

        A powiem Ci, że nie wyglądasz 🙂 A tak swoją drogą, ciekawe, jak wygląda 30-latek?
        Mi do 30 jeszcze troszeczkę brakuje. C

        I oczywiście 100 lat. I tych sił na przemyślenia 😉

        Igor(14 m.) i Hubert (17.8.04)

        • Dziękuję Wam bardzo

          Kochane dziewczyny nigdy jeszcze nie dostałam tyle życzeń !!!!, tak więc to były wyjątkowe urodziny. Cieszę się, że jest tu tyle pięknych i młodych 30-letnich mam !!!! Dziękuję za miłe i optymistyczne słowa, za wasz humor i radość życia.
          Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI
          Monika 30 lat, Julka 6.5 roku i Antoś 25.11.2003

          • Re: 30-stka na karku…

            ja jeszcze nie odejmuję, choć już zbliżam się do 36-tki 🙂

            Kaśka z Natusią 2,5 roku 🙂

            • Re: mloda mama

              Tak masz rację. Wiek dzieci jest pozornie wykładnikiem wieku kobiety. Mam sąsiadkę, która jest ode mnie młodsza, a ma 11-letnią córke, więc z góry ją określiłam jako ok. 35-letnią babkę. Nie chciałam, uwierzyć że jest inaczej, a potem stwierdziłam, że rzeczywiście wcale nie wygląda na te 35 lat, które jej przypisałam. Ja narazie nie myśle o kolejnym dzieciczaku, ale wiem że czasem przed 40-stka chce się byc jeszcze mama. Jeżeli mi sie zachcę, to będzie super. To dopiero będzie jak określiłaś maseczka młodości…
              No a Ty jestes podwójnie młodą mamą, córkę urodziłaś jeśli dobrze liczę mając więcej lat niz ja rodząc syna. A mam juz przecież prawie całkiem dorosłą 6.5-letnia JUlkę. To jest rzeczywiście przewrotne…
              pozdrawiam
              Monika

              • Re: 30-stka na karku…

                to bardzo fajna niespodzianka i fajne szefostwo…
                Moni

                • Re: 30-stka na karku…

                  Od czasu do czasu potrafią zaskoczyć czymś pozytywnym 🙂

                  Ewa

                  • Re: 30-stka na karku…

                    Sliczne jest to zdjecie Natuni, a swoja droga nie wygladasz na 36.

                    Ania &

                    • Re: 30-stka na karku…

                      Aniu, dzięki za miłe słowo 🙂 A Bianki uśmiech na Twoim zdjęciu w podpisie jest tak radosny, że rozpędza chmury!!

                      Kaśka z Natusią 2,5 roku 🙂

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 30-stka na karku…

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general