31 dc – nie wiem co robic?

Dziewczynki dzisiaj 31 dc @ nadal nie ma:)
Powinna sie zjawic 3 dni temu zawsze byla jak w zegarku, ale ja jakos boje sie testowac:(
Boje sie ze sie rozczaruje.
Tak sobie tlumacze, ze moze przez moj wyjazd cos sie przesunelo, nie wiem…
Jestem pelna nadziei a drugiej strony pelna obaw.
W sumie mam strasznie nabrzmiale piersi i wokol brodawek porobily mi sie lejki…hmm nie wiem jak to sie nazywa, w kazdym razie nigdy wczesniej tego nie widzialam, jem strasznie duza latam do wc ze 30x dziennie jestem senna, piersi dotknac nie moge bo bola ale mimo tego dalej sie boje:(
Dziewczynki co radzicie???? Poczekac chyba jeszcze kilka dni prawda???

Monia

13 odpowiedzi na pytanie: 31 dc – nie wiem co robic?

  1. Re: 31 dc – nie wiem co robic?

    Witaj Monisiu, ja to bym chyba nie wytrzymała i zatestowała. Albo poczekaj jak sie nie wyjaśni do poniedziałku to rano testuj. W każdym razie trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki
    U mnie 25 dzień cyklu i tez sie boje myslec co dalej > Piersi mam duże, brzuch jak balonik, tez cały czas jem i sikam ale sie boje, bo w poprzednim miesiącu tez miałam takie objawy i nic nie wyszło:-((.’
    Pozdrawiam Cie i życze fasolki

    Asia

    • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

      Zrób teścik

      Renata
      [Zobacz stronę]

      • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

        Moniś przede wszystkim to trzymam kciuki aby się udało, a po drugie to ja bym nie wytrzymała i bym zatestowała, może zatestuj w niedzielę? całuski pa

        Kasiek

        • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

          Rany ja nie wytrzymalabym juz dluzej i zrobila tescik!!!!!!! Zycze Ci zeby to bylo wlasnie TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Moniś

          • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

            I tak długo wytrzymałaś, więc jutro z samego ranka zrób teścik!

            matylda

            • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

              hej ja jestem w 35 dc i tez jeszcze nie dostałam też boję się rozczarowania ale przysięgłam sobie że jutro z samego rana zrobie zobaczymy co to będzie ,może i ty spróbuj

              katrin

              • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

                Poczekać, nie poczekać hmmm… Najważniejsze, żeby to była FASOLCIA :)!!!!Życzę Ci tego z caaaałego serca :).
                Ściskam Cię baaaardzo mocno :).

                Olivka.

                • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

                  sreberko kochane, trzymam kciuki, żeby to byla fasolcia…. jestem niemal pewna, że tak jest….. zrób teścik i… daj znać. Pozdawiam gorąco…

                  ami7
                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

                    Wiesz co? Ty chyba w ciąży jesteś, kochana !
                    Ja bym nie wytrzymała – testuj! Nic nie zmienisz… I daj szybciutko znać. Trzymam kciuki! Pozdrawiam, Agata (i?)

                    • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

                      dziewczynki wszystkie jestescie kochane :))
                      Ale ja naprawde sie boje zrobic ten test, dzisiaj 32 dc a ja nadal sie waham, a jak jeszcze nie wyjdzie i sie zesmuce a moze za wxzesnie?? a moze to nie fasolka:((
                      Jeny nie wiem, poczekam jeszcze kilka dni.

                      Monia

                      • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

                        Testuj!!!!! Moniu Testuj! Nie bój się. Zresztą nie powinnaś się denerwować, bo jeśli to fasolka, a wierzę że TAK, to teraz musisz być szczęśliwa i usmiechnięta!!!!!! Trzymam kciuki za pozytywne kreseczki! Ola


                        • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

                          Zupelnie nie rozumiem, dlaczego nie chcesz zrobic tego testu. Przeciez to czekanie nic Ci nie daje…jesli to fasolka i beda 2 krechy…bedziesz najszczesliwsza na swiecie… A jesli okaze sie, ze jest tylko 1 krecha, bedziesz wiedziala, co robic dalej. Ja raz nie dostalam @ wcale…chociaz byl moze 45 dc…i gdybym tak czekala i czekala, to bym nie mogla dalej sie starac o dzidziusia…bo to po prostu bylo jakies zaburzenie i trzeba bylo @ wywolac.

                          Nie boj sie! Przeciez bedzie dobrze!!

                          • Re: 31 dc – nie wiem co robic?

                            U mnie zaburzenie tego typu nie wchodzi w gre bo zazywam duphaston na regulacje malpy i plodne pecherzyki:)
                            No i tez bromergonik ktory oprocz zbijania prolaktyny dziala podobnie jak duphastonek.

                            Monia

                            Znasz odpowiedź na pytanie: 31 dc – nie wiem co robic?

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general