31-latka

mam 31 lat, wspaniałego faceta, dopiero niedawno wyszłam za mąż. Mój maż bardzo chce mieć dziecko w przeciwieństwie do mnie. Ostatnio powiedzial ze chciałby dostać pod choinkę no wiecie co. W przypływie rozczulenia dałam sie namówić na sex bez trzymanki, tzn 23-11-2003 ale dziś jestem na siebie zła. Uwazam ze mam jeszcze czas na rodzenie dzieci bez wzgledu na to co mówią inni. Boje sie ze mogłam zajśc. Mam cykl 30 dniowy a to stało sie w 12 dniu cyklu. Jakie sa najwczesniejsze objawy, bo chyba zeswiruję. A tak na marginesie to co znaczy fasolka, małpka i te inne

21 odpowiedzi na pytanie: 31-latka

  1. Re: 31-latka

    Wiesz co czytając twój post poprostu mnie zwaliłaś z nóg, jak tak możesz mówić że nie chcesz dziecka, najpierw idziesz na żywioł a później, co? 31 lat a taka niedojrzała kobieta, sorry ale musiałam to napisać. Tu są fdziewczyb=ny co starają się prawie od dwóch lat i nie mogą zajść w ciążę a ty wyjeżdzżasz z takimi słowami. Nie wiem co mam myśleć o tobie, ale skoro zdecydowałaś saię na żywioł to powiniemnaś wiedzi ęc że to wiąże się z ciążą.Wiele z nas dużo by dało za to żeby znaleźć się w twojej sytuacji. Dziecko to największy skarb w życiu, pamietaj, może kiedyś to zrozumiesz. POzdrawiam

    JOVI_z nadzieją na grudzień

    • Re: 31-latka

      Wydaje mi sie, ze ten post zostal tu umieszczony, zeby nas troche poirytowac, bo w tym wieku to kobieta powinna juz pewne rzeczy wiedzic. Poprostu ktos kto znowu bawi sie naszymi uczuciami, ale my sie nie damy i juz!!!!!!!!!!!!!

      Majka z Alexandrem (3 latka)

      • Re: 31-latka

        Hej,
        to chyba nie dla ciebie to forum, musisz poszukac innego, np… “dla niestarających się”, albo….”dla chcących poronic”. Nic dodać nic ująć.

        [Zobacz stronę]

        • Re: 31-latka

          Czy nie jest to forum i kazdy moze się wypowiadać na dowolny temat?

          • Re: 31-latka

            @ – to niechciany okres
            fasolka = dziecko
            Źle trafiłaś, w takiej kwestii to Ci raczej nie pomożemy 🙂
            Dodam : mnie najbardziej przekonało to, że mój mąż też chciał 🙂

            Ewike
            [Zobacz stronę]

            • Re: 31-latka

              Najpierw zgodzilam sie potem dostaje schizy.
              Nie wiem czy wchodza tu nie zauwazylas jednej rzeczy a mianowicie tytulu forum. Teraz zastanawiam sie kim ty jestes,palantem jakims co ma ochote zamieszac troche czy glupia kretynka co lubi pograc na czyis uczuciach. Bawi cie to czy jak.31 lat powiadasz… A psychiatre masz dobrego?????????

              wiesiolek.castagnus.witB.E

              • Re: 31-latka

                Sory, ale chyba pomyliłaś forum! Tu my się staramy o dzidzię, a eni “boimy się wpadki”! Nie będę więcej komentować, bo niektórzy uznają, ze jestem…

                erica – błagająca o cud

                • Re: 31-latka

                  może, może, ale idiotki są tu niemile widziane.

                  [Zobacz stronę]

                  • Re: 31-latka

                    Wiesz co? Ja nawet jestem w stanie zrozumieć Twój niepokój, bo (z trudem, ale zawsze) potrafię wyobrazić sobie 31 letnią kobietę, która nie chce mieć dzieci (nie będę pisać jak ją sobie wyobrażam, ale to już inna sprawa!!!!). Nie rozumiem tego, ale ok, Twoje życie. Jedyne objawy na jakie musisz czekać to brak okresu i test. Żadne wcześniejsze nie przekonają Cię na pewno, czy “los Cię tak okrutnie doświadczył”, czy też może tym razem Cię oszczędził.
                    Życzę Ci żebyś była w ciąży i żebyś zrozumiała…
                    Kawi
                    P. S. Ale na to forum już nie wracaj. Nie chodzi nawet o twoją postawę, ale o totalny brak wyczucia. Nie zorientowałaś się, że to dla Ciebie nie najlepsze miejsce?

                    kawi

                    • Re: 31-latka

                      Nie ta bajka, nie to forum. Czeka Cię jeszcze długa droga rozwoju psycho-emocjonalnego, bo z tego co zauważyłam to nie idzie on u Ciebie w parze z wiekiem. No cóż…
                      A tak na marginesie dodam, że ja mam 24l i bardzoooo chcę mieć dziecko już teraz ponieważ wiem co w życiu jest najważniejsze i najcenniejsze. Może Ty kiedyś też do tego dorośniesz i zrozumiesz. Oby nie było za późno. Lat nie da się cofnąć i natura lubi płatać figle.
                      mery

                      • Re: 31-latka

                        Wydaje mi się, że powinniście ze sobą szczerze porozmawiać. A czy zaszłaś? – pokaże czas i ew. test ciążowy.

                        Co do dziewcząt, rozumiem, że to mógł być żart, ale proszę Was również o trochę wyrozumiałości. Nie każdy chce mieć dzieci – i to jest jego wolny wybór. Jak będzie o tym myśleć po latach??? – nie wiadomo. Wykażcie trochę więcej tolerancji.

                        Niebawem ICSI

                        • Re: 31-latka

                          Dzieki za jako takie zrozumienie. Rozpetało sie tu małe piekiełko ale nie to bylo moim zamierzeniem.Rozumiem po troszę dziewczyny że sie zdenerwowały ale zycie jest zyciem i czas wszystko pokaże, a tak na marginesie to zrobiło mi sie dziwnie gorąco i zakręciło w głowie, dosłownie przed chwilą? Czyżby?……;)

                          • Re: 31-latka

                            dziewczyno – chyba jesteś nieźle walnięta !!!! po ce ten uśmieszek i głupie pytanie czyżby?? Gorąco na pewno zrobiło Ci sie ze wstydu !!
                            Wiele z nas tutaj dałoby wszystko by w końcu sie udało a ty poruszasz temat co zrobić by nie urodzić i właściwie pozbyć sie !! problemu. Zmień forum bo tu na pewno nikt Cię nie chce !! Ja w piątek poroniłam swoją drugą ciążę – nie życzę Ci źle ale na pewno nie chciałabyś wiedzieć co czuje kobieta po stracie dziecka – ból zostaje na całe życie….

                            Asia

                            • Re: 31-latka

                              Jeżeli nawet zaszłaś w ciążę to się tylko ciesz. Sama chyba dobrze wiesz ile kobiet chciałoby być na Twoim miejscu. Ja też.

                              • Re: 31-latka

                                Wiesz, ja własnie w grudniu skończę 31 lat i wiele bym dała, żeby “wpaść”. Bardzo się dziwię, że mając tyle lat jesteś tak nieodpowiedzialną osobą.

                                Iwona

                                • Re: 31-latka

                                  Wsadziłaś kij w mrowisko swoim postem. Jestem tutaj od jakiegoś czasu i takiej zadymy jeszcze nie widziałam. Ale postaraj zrozumieć dziewczyny. Wiele z nas chce zajść w ciążę, a nie bardzo nam to wychodzi. Chociażby ja: nie mam jeszcze trzydziestki, ale niewiele mi do niej brakuje. Do niedawna też myślałam, że jestem nieśmiertelna i wiecznie młoda. Aż jeden lekarz sprowadził mnie na ziemię mówiąc o konsekwencjach późnego macierzyństwa i badaniach wykluczających wady genetyczne płodu. I wtedy zegazr zaczął cykać. Myślałam a co to takiego zajść w ciążę. Okazuje się, że nie jest to takie proste. No cóż, Tobie pozostaje czekać przez najbliższych kilka tygodni. Pierwszym wiarygodnym objawem są dwie kreski na teście ciążowym, a to co wcześniej to tylko intuicje i/lub urojenia. A Twój zegar tyka i to szybciej niż Ci się wydaje…
                                  Joanna

                                  • Re: 31-latka

                                    Smutne jest to, co piszesz, ale to nie jest moja sprawa, lecz wyłącznie Twoja, więc nie będę się wypowiadać, każdy ma prawo postępować jak uważa.
                                    Jeszcze bardziej smutne – i tu się już wypowiem – jest to, że nawet nie przeczytałaś choćby kilku z tych wiadomości, które są tutaj zamieszczone. Wtedy pewnie zastanowiłabyś się dwa razy, zanim nawypisywałabyś te wszystkie głupoty.
                                    Na tym forum wszystkie dziewczyny bardzo chcą mieć dzieci, a niejedna z nich ma z tym poważne problemy. Niejedna z nich chętnie zamieniłaby się z Tobą, gdybyś rzeczywiście “wpadła”. Zachowałaś się jak słoń w składzie porcelany. Nic dodać, nic ująć.
                                    Przykre jest też to, że Twój mąż, o którym sama piszesz, że jest wspaniałym facetem, który bardzo chciałby mieć dziecko, będzie miał coraz mniejsze szanse na spełnienie swojego marzenia, jeżeli teraz nie “wpadłaś” i jeżeli Twoje podejście do sprawy nie zmieni się w najbliższym czasie. Podejrzewam, że on lepiej zrozumiałby wszystkie uczestniczki tego forum niż Ty. Z tą tylko różnicą, że one przynajmniej, oprócz wszystkich problemów, mają kochającą osobę obok, z którą powstały problem raczej je łączy niż oddala i które mają szansę na zrealizowanie swoich pragnień… u niego zaś jest dokładnie odwrotnie. Pomyśl o tym, skoro zdecydowałaś się na dzielenie z nim życia.

                                    A tak poza tym, to zajść w ciążę naprawdę nie jest tak łatwo, jak by się to wydawało. To też kwestia do przemyślenia, ale skoro jesteś pewna, że jeszcze “nie nadszedł czas na rodzenie dzieci” proponuję Ci mysleć o tym przed, a nie po fakcie.

                                    Pozdrowienia.

                                    Dominikka… Pierwsza próba ! 😉
                                    [Zobacz stronę]

                                    • Re: 31-latka

                                      kochane przyszłe mamusie….jesteście troszkę za ostre w swoich wypowiedziach…ta dziewczyna naprawdę nie chciała żadnej z was urazić a słowa padają naprawdę ostre…może ona i pomyliła forum ale nie napisała tak naprawdę nic innego jak to że się przestraszyła tego że może być matką a nie jest do tego przygotowana… A to że poszła na całość a potem pomyślała no coż to też chyba ludzkie…..rozumiem wasze zdenerwowanie…ja zostałam mamą dopiero po roku starań i też było mi ciężko a z drugiej strony los jest przekorny i wiem również co czuje kobieta która bedzie miała dziecko a nie czuje się do tego przygotowana…..(to nie jest wsadzanie kija w mrowisko ani prowokacja ani nic z tych żeczy) poprostu nie dajmy się zwariować i tyle pozatym dziewczyna otwarcie was przeprasza i to również wywołało oburzenie a tego to już nie rozumiem

                                      Maja

                                      • Re: 31-latka

                                        Maja wybacz, ale moze najpierw przeczytaj wszystkie posty jej autorstwa i dopiero wyglaszaj swoje osady!!!!!!!!!!!!!
                                        Ludzka glupota, bezmyslnosc i brak taktu w tym wypadku jest przerazajaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                        Moniś + lipcowe Żuczątko

                                        [Zobacz stronę]

                                        • ?!?!?!

                                          sorry ale nie rozumiem Waszych reakcji na post Martencji !
                                          moim zdaniem to Wy zachowujecie sie niemozliwie. dziewczyna nie jest pewna tego czy to juz ten czas, ta pora, czy jest juz na to gotowa…
                                          sama szuka wsparcia, porady, moze jest zagubiona w tej swojej niepewnosci. zalozyla nawet nowy watek, w ktorym Was wszystkie przeprosila – ale za co??? za to, ze nie pragnie tak jak Wy? ja wczesniej?
                                          faktycznie, moze ten post znalazl sie na nieodpowiednim podforum ale wyzwiska typu : niezrownowazona psychicznie, szmata itd. – to juz graniczy z chamstwem !

                                          sama staralam sie 3 lata o Malenstwo, w miedzyczasie 2 razy poronilam, jednak mimo to potrafie zrozumiec ludzi, ktorzy nie chca miec dzieci – czy wogole czy jeszcze nie …

                                          troche wiecej tolerancji !

                                          pozdrawiam wszystkie i zycze slicznych fasolek.

                                          onka i ;18.08.03

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 31-latka

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general