34 dniowy cykl

Cześć koleżaneczki
Wszystkie mówicie na forum o cyklach ok 28-30 dniowych. A ja mam pytanie : czy ja jestem jakaś inna czy coś jest nie tak bo ja mam cykl 34-35 dniowy regularny, i odkąd pamiętam zawsze tak było. Czy ktoś tez tak ma? Czy powinnam się martwić?

14 odpowiedzi na pytanie: 34 dniowy cykl

  1. Re: 34 dniowy cykl

    Ja tez tak mialam przed urodzeniem mojego synka. Cykl mi sie wahal od 31 do 35 dni. Po porodzie mam zawsze 28 a czasami 29 jak w zegarku. Nie wiem od czego to zalezy, ale dluzsze cykle sa w zupelnosci normalne, bo sie pytalam lekarza jeszcze przed ciaza gdy mialam watpliwosci.
    Pozdrowienia,
    Majka

    • Re: 34 dniowy cykl

      Dzieki za wsparcie, A ile czekałaś na dzidzię i w jakim dniu się przytulaliście?

      • Re: 34 dniowy cykl

        Hej to znowu ja.
        Poprzednim razem sie nie zalogowalam. Sorry.
        Na dzidzie czekalismy dlugo i nie wiem dlaczego. Wszystko bylo dobrze u nas. Ja prowadzilam obserwacje i temp. I nic. dlugo tzn chyba ze 2 lata (ale z przerwami). W pewnym momencie pojechalismy na wakacje, zmienilismy klimat i zaciazylam. W ogole sie tego wtedy nie spodziewalam, a juz mialam isc po tych wakacjach do lekarza.
        Tak wiec jak to pisza na tym forum inne dziewczyny zeby sie odprezyc i dac luz u mnie poskutkowalo.
        Wydaje mi sie ze z moich informacji niewiele Ci sie przyda, bo u mnie bylo tak troche nietypowo.
        Pozdrowienia,
        Majka

        • Re: 34 dniowy cykl

          Moim zdaniem, jeśli nie ma żadnych nieregularności, to wszystko jest OK. Takie 28 dniowe cykle to przykład książkowy. Ja sama miałam (bo po poronirniu jeszcze sie nie doczekałam) 30 – 31 dniowe średnio, a zdarzały się i 21 dniowe jak też 52. To są dopiero rozpiętości, więc Ty sie nic a nic nie martw!
          Dodam, że w ciąże zaszłam wtedy, kiedy chciałam, bez czekania i stresów.
          Pozdrawim

          Edyta

          • Re: 34 dniowy cykl

            Dzieki za słowa otuchy. Tylko wiecie co ja juz staram się od ok 9 miesięcy. To może z moim mezem coś nie tak (ale nie winie go !!)

            • Re: 34 dniowy cykl

              Marta
              U mnie cykle były bardzo dlugie od 32 do 40 dni. I nie moglam zajsc. Bralam srodki anty i dopiero po odstawieniu zaszłam. Po poronieniu cykle znow sie wydłużyły… Teraz moja ginka przepisala mi na wyregulowanie Duphaston i ostatnio mialam cykl 29 dniowy.

              Edek

              • Re: 34 dniowy cykl

                mysle ze cieszyc !!! Ja mam cykle 25, 26 dniowe, mies. trwa 7 dni (+b obfita + b bolesna) wiec cale moje zycie to jeden wielki okres- hi hi hi!!!

                Aneta+Agniesia (ur 7.07.2002)

                • Re: 34 dniowy cykl

                  Anet,
                  to mnie pocieszyłaś, dopiero co narzekałam na forum, że mam takie krótkie cykle (też co 25, 26 dni), a tu ktoś ma podobnie.
                  Uściski dla Ciebie i słodkiej kruszyny;-)
                  ps. też bym już chciała trzymać w ramionach taki skarb.

                  • Re: 34 dniowy cykl

                    no i tak to jest: za krotko – zle, za dlugo jeszcze gorzej! Oj nie dogodzisz kobiecie!!! Przy takich krotkich cyklach to raz ze sa krotkie (to co pisalam wyzej) dwa to ledwo wyrabiam na te podpaski, tampony, trzy to trudno cos zaplanowac – raczej nie planuje wiekszych imprez, wypadow etc na poczatku miesiaczki (wiec w sumie to kiedy?) No a teraz plusy!!!
                    – w sumie czesciej wypada owulacja (jesli wogole jest) wiec nie trzeba tak dlugo czekac na ewentualne (kolejne) zrobienie testu, co za tym idzie czesciej mozna doswiadczyc tej “euforii”, czekanie nie jest tak meczace, no bo zaraz i tak bedzie okres, owulacja znowu proby (jejku czy ktos mnie zrozumial???) — tak ze cos sie dzieje!!! No a w ciazy to wiadomo jedno: oblicza sie bez konca dzien porodu i tu bonus… przewidywany termin przewidywanym a ty i tak wiesz ze bedzie to wczesniej (no ba jak owulacja przypada na 10, 11 dzien?) Oj chyba puscilam wodze fantazji(?) – hi hi — alez zrobil sie wywod – ho ho !!!!

                    Aneta+Agniesia (ur 7.07.2002)

                    • Re: 34 dniowy cykl

                      Nie martw się. Ja zawsze miałam cykl pomiedzy 30-35 dni. Totalnie żadnej regularności. Jak zaczęliśmy się starać o dzidziusia to lekarz zapisał mi duphaston, ale przez 5 m-cy mi nie pomógł. Jednak myślę że to spowodowane było moją barierą psychiczną, zbyt bardzo chciałam dzidziusia. Odstawiałam duphaston, zaczęliśmy urządzać nasze nowe mieszkanie i nagle okazało się że są 2 kreski.
                      pozdrawiam
                      Anetta i Sonia lub Arno (20.07.2003)

                      • Re: 34 dniowy cykl

                        Hej !
                        Ja tez mam takie ^ 32 dni !
                        Wkurzam sie jak czekam na ovu, bo schodzi do 20 dni ! a to cale 3 tyg ! uff;

                        malinka

                        • Re: 34 dniowy cykl

                          A ja mam kazdy innej dlugosci a rozpietosc wynosi od 25 do 37. To dopiero jest przerabane!

                          Ciku
                          [Zobacz stronę]

                          • Re: 34 dniowy cykl

                            u mnie jest jeszcze gorzej – od 25 do 45 dni (a raz nawet zdarzyło sie 65), okresy mam króciutkie 1,5 – 2 dni, ogólnie obniżoną temperaturę – i ustal tu sobie dzień owulacji w takich warunkach.

                            sliwka

                            • Re: 34 dniowy cykl

                              Czesc Aneta, ja tez mam cykle 25 dniowe, ale na szczescie trwaja jakies 4 dni i tak jak piszesz faktycznie w przypadku checi zajscia w ciaze fajniej jest miec krotsze cykle, bo wtedy ma sie czesciej owulacje i szanse zajscia sa czestsze.

                              Znasz odpowiedź na pytanie: 34 dniowy cykl

                              Dodaj komentarz

                              Angina u dwulatka

                              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                              Czytaj dalej →

                              Mozarella w ciąży

                              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                              Czytaj dalej →

                              Ile kosztuje żłobek?

                              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                              Czytaj dalej →

                              Dziewczyny po cc – dreny

                              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                              Czytaj dalej →

                              Meskie imie miedzynarodowe.

                              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                              Czytaj dalej →

                              Wielotorbielowatość nerek

                              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                              Czytaj dalej →

                              Ruchome kolano

                              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                              Czytaj dalej →
                              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                              Logo
                              Enable registration in settings - general