34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziń jest 34 dzien i nadal @ nieprzybyła do mnie chyba jutro zrobie test,a moze jeszcze nie co myslicie dziewczyny doradzicie,bo strasznie sie niecierpliwie i chciałabym juz wiedziec czy jest fasolka,ale boje sie tez rozczarowania?????!!!!!

7 odpowiedzi na pytanie: 34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. test test test !!!!

    no zróbże ten test !!!!!:)
    NA PEWNO jest fasola!!!!

    Ania – czecie podejście 🙂
    [Zobacz stronę]

    • test test test !!!!

      no zróbże ten test !!!!!:)
      NA PEWNO jest fasola!!!!
      nie ma innej możliwości!!!!!
      testuj i piszi kiedy się urodzi!!!!:)

      Ania – czecie podejście 🙂
      [Zobacz stronę]

      • Re: 34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Tez tak miałam w zeszłym tygodniu………

        pozdrawiam
        Agata 🙂

        • Re: 34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Witaj! Rozumiem doskonale co czujesz, ja przechodziłam dokładnie to samo w ubiegłym tygodniu. Nie chciałam zrobić testu, bo chciałam żyć nadzieją, łudzić się z dnia na dzień, że jednak ta mała fasolka pojawiła się w naszym życiu. Umówiliśmy się z mężem, że jeśli do soboty (tej, która była), nie dostanę okresu, to zrobię test. Próbowałam wszystkiego, byle tylko nie dotrzymać słowa… jednak mąż “wygrał” z moim strachem. W sobotę rano, po nieprzespanej nocy, poczłapałam się do łazienki i zrobiłam test. Dzisiaj jest 36 dzień cylku, a test…..test wyszedł POZYTYWNIE :)! Noc z soboty na niedzielę była pierwszą od niepamiętnego czasu, którą przespałam całą.
          Życzę powodzenia, mam nadzieję, że będziesz tak szczęśliwa jak ja! Dodałam Ci troszkę otuchy – daj znać!?
          Całuję

          iza28

          • Re: test test test !!!!

            Nie ma na co czekac po co sie stresowac i myslec jest czy nie zrob test mysle ze bedzie pozytywny

            • Re: 34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Ja dzisiaj jestem w 30dc i też potwornie boję się że w końcu przyjdzie @. Każde pobolewanie sprawia że biegnę do toalety sprawdzić czy przyszła @. Test miałam zrobić sobie jutro ale nie wytrzymam tak długo, zaraz po pracy biegne do apteki/ jutro napiszę jaki wynik/. dziewczyny trzymajcie za nas kciuki za dwie duże wyraźne kreski.

              Monika 30dc – 10 cykl starań

              • Re: 34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                POWODZENIA!!! Liczę, że i do Was szczęście się uśmiechnie.
                Pozdrawiam serdecznie

                iza28

                Znasz odpowiedź na pytanie: 34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Dodaj komentarz

                Angina u dwulatka

                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                Czytaj dalej →

                Mozarella w ciąży

                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                Czytaj dalej →

                Ile kosztuje żłobek?

                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                Czytaj dalej →

                Dziewczyny po cc – dreny

                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                Czytaj dalej →

                Meskie imie miedzynarodowe.

                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                Czytaj dalej →

                Wielotorbielowatość nerek

                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                Czytaj dalej →

                Ruchome kolano

                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                Czytaj dalej →
                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo
                Enable registration in settings - general