34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

DZiewczynki, od paru dni dolegają mi takie pobolewania jakby mi się okres zbliżał, raz trwają np. część nocy, zwłąszcza jak na prawym boku leżę, innym razem cioś zaboli mocniej jak siedzę, czasem są tak upierdliwe że aż chce się łknąć ibuprom, i tak od paru dni, z przerwami ale raczej jest to zjawisko ciągłe, i nie wiem co o tym myśleć, bo nie boli bardzo, ale przeszkadza i wkurza i już mnie to męczy, powiedzcie czy wy też tak miewacie lub miałyście na tym etapie? Nie wiem czy mam zawracać głowę ginowi a wizytę mam 10 maja, poradźcie coś, nic poza tym się nie dzieje, ani nie plamię, nie krawię żadnych podejrzanych objawów, pobolewa zarówno przy miękkim jak i przy twardym brzuchu, Dorianek kopie coraz mocniej i boleśniej. Doradźcie coś, pocieszcie nie wiem co, pliss

pozdrowionka i dzięi

Kasia

13.06

8 odpowiedzi na pytanie: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

  1. Re: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

    Ja też mam takie bóle, szczególnie jak się zdenerwuję albo nieświadomie przeciążę, generalnie najcześciej meczy mnie to wieczorem albo w nocy. Nie przejmowałabym się specjalnie bo byłam u lekarza pare dni temu i bylo wszystko w porzadku. Dzisiaj ide na usg więc tez się dowiem czy wszystko dobrze. Może brzuch jest juz za ciężki, tak normalnie. Ja juz mam 10 kg do przodu i już coraz bardziej je odczuwam.

    • Re: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

      Ja tez mam 10 kilo więcej na karku, ale u mnie te bóle nie wiążą się z nerwmai czy przemęczeniem, po prostu przychodzą, ot tak. Jak się wkurze albo mnie będa męczyć te pobolewania to dryndnę do gina chyba, nie wiem o co chodzi. Pozdrowionka i dzięki

      13.06

      • Re: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

        Ja bym się już wkurzyła. Dryndnij do lekarza, a co Ci szkodzi?. Przynajmniej dowiesz się o co chodzi i bedziesz spokojniejsza.

        Pozdrawiam serdecznie

        lilianka

        • Re: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

          Sądzę, że są to skurcze przepowiadające i radziłabym Tobie kontak z lekarzem. Normalne jest to, że brzuch się napina, robi się twardy (tym bardziej na tym etapie ciąży), ale te skurcze nie powinny boleć. Powinny tylko powodować pewnego rodzaju dyskomfort, ale nie boleć. Bolące skurcze przepowiadające pojawiają się krótko przed porodem. Proponuję jednak kontakt z lekarzem – sama to przerabiałam i dostałam leki przeciwskurczowe Fenoterol i No-spę.

          Duża buźka

          Gacka i Julka

          • Re: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

            Skontaktowałabym się z lekarzem, bo jak boli to nie jest dobrze, szczególnie na tym etapie ciąży. Sama w 32 tyg. trafiłam z tym do szpitala, między inymi dlatego że cały dzionek zastanawiałam sie czy iśc do lekarza, czy nie iść. A póxniej tak zaczęło boleć ze juz tabletki nie pomogły. Na szczęście wszystko udało się naprawić..

            Buziaki
            Ania

            • do An4a i Gacki

              hej, o ile definicją skurczu jest to że brzuch zaciska obręcz i to cały, to te pobolewania to nie skurcze, bo ja twardnienia to owszem posiadam już od 13 tygodni, nawet przez nie kilka razy w szpitalu byłam, a te pobolewania przychodzą jak brzuch twardy i jak miękki też, i jak leżę i coś robię, i to nie skurcze, do gina juz wczoraj dzwoniłam i ponieważ tydzień wcześniej miałąm wizytę i z szyjką było ok (nie skraca mi się ani nie powoduje żadnych problemów) więc powiedział że ok, no a jakby był jakieś silne to mam dzwonić, ale nie są silne. Na pewno jak mi coś będzie mozcno dolegało to zadzwonię albo pojadę na izbę, dzięki i pozdrowionka

              13.06

              • Re: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

                Tez tak miewam, ale z tego co piszesz to moje bole sa mniejsze i krotsze. Moj gin powiedzial, ze tego nie powinno byc i chyba lepiej bedzie jak skontaktujesz sie z lekarzem. To jeszcze troche z a wczesnie na bole przepowiadajace (chyba). Jak na razie to powinnas sie oszczedzac i sporo lezec, bo to za wczesnie na narodziny dzidzi, le[piej zeby jeszcze posiedziala w brzuszku 🙂

                • Re: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

                  Moim zdaniem nie ma czym sie przejmowac, sa to skurcze albo bole uprzedzajace. Ale kiedy pojdziesz na sprawdzenie, opowiedz, jak sie czujesz.

                  Do czwartku wieczor jestem sama z coreczka, w obcym miescie, w obcym panstwie. Mam nadzieje, ze ten w brzuszku nie wyplata mi figla i nie urodzi sie przed czasem.
                  Miej sie dobrze.

                  Lalka, coreczka Victoria(29.03.03) i termin 28.05.04

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 34 tc, bóle jak przedmałpowe – ma ktoś????

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general