35 urodziny

Witam
szukam pomysłów na 35 urodziny męża może ktoś podpowie
bo na 11 rocznicę już chyba i tak nic nie zdążę wymyślić – 03.06
z góry dzięki za pomysły

3 odpowiedzi na pytanie: 35 urodziny

kamuszka Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ula77:Witam
szukam pomysłów na 35 urodziny męża może ktoś podpowie
bo na 11 rocznicę już chyba i tak nic nie zdążę wymyślić – 03.06
z góry dzięki za pomysły

Wiesz, ja zamiast krawatów, koszul, portfeli, pasków, czy innych takich gadżetów zamówiłabym miejsce w jakiejś fajnej, nastrojowej restauracji i zabrała tam męża wieczorem w dniu urodzin 😀 W końcu nie jest powiedziane, że to mąż musi zabierać zonę na kolację – żona męża też może zabrać 😀

asik Dodane ponad rok temu,

Ja właśnie w sobotę zabieram chłopa mojego na kolację urodzinową do restauracji
A po powrocie do domu będzie dalszy ciąg miłego wieczoru – dzieć wyjeżdża z dziadkami, więc mamy chatę dla siebie 😀

vieshack Dodane ponad rok temu,

jakiś fajny wypad w miejsce które lubicie?
bilet na koncert?

ja nie przywiązuję specjalnie wagi do prezentów
dla mnie urodziny to ma być fajny dzien, spędzony z osobami, na których mi zależy, pozytywny

w tym roku w urodziny męża jedliśmy sushi i oglądaliśmy jakąś komedię
mieliśmy wieczór tylko dla siebie.

i takie urodziny oboje lubimy 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: 35 urodziny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
wymiana łóżeczka
Moja córeczka ma 15 miesięcy, obecnie śpi w łóżeczku ze szczebelkami (takim zwykłym drewnianym) ale niestety łóżeczko poddało się pod ciężarem córki i syna jednocześnie. Muszę wymienić łóżeczko. A mam niewiele
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Zatrucia w Niemczech - co sądzicie ??
Dzisiaj dopiero doczytałam. [url]http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Masowe-zatrucia-w-Niemczech-winne-warzywa,11614.html[/url] Zastanawiacie się skąd pochodzą warzywa które pojawiają się na naszych stołach ?? Powiem szczerze, że ja tak. W Lidlu w którym często zakupy robię chyba nie wszystko polskie ale
Czytaj dalej