37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

Hej Dziewczyny jetsem w 5 tygodniu ciąży i bardzo boli mnie ucho, piję lipe grzeje ucho i leżę w łóżku a wczoraj miałam 37,4 temp. czy to może zaszkodzić mojemu maleństwu???

8 odpowiedzi na pytanie: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

monia26 Dodane ponad rok temu,

Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

Moja droga, kobieta w ciazy zawsze ma podwyzszona temperature i jest to normalny objaw.

Podejrzewam, ze nie ma nic wspolnego z bolem Twojego ucha:)

Taka tempke mniej wiecej bedziesz miala cala ciaze.

Pozdrawiam.

Monika & Laurcia 21.06.04

kamuszka Dodane ponad rok temu,

Ja mam na codzień teraz 37,1, a wiem , bo z ciekawości mierzyłam przez tydzień kiedyś 😉 , a na pewno nie byłam wtedy chora. Więc jeśli chodzi o temperaturę, to nie ma się czym martwić. Życzę szybkiego ucha wyleczenia i zdrowia dla maluszka.

Pozdrawiam!

elach Dodane ponad rok temu,

Bądź spokojna, taka temp,. nie powinna zaszkodzic maleństwu, ja cała ciążę miałam fizjologiczny stan podgorączkowy i to ponoć dopuszczlne i normalne, tak wiec 37,4 to też stan podgoroączkowy.Do 37,7 nie ma obawy. POnoć. Pozdrawiam !

shady Dodane ponad rok temu,

spokojnie…..dopiero temperatura 38 moze byc grozna dla dziecka…..ja bylam chora w 3 tygodniu ciazy i mialam 37, 7 i wszystko jest ok….
pozdrawiam Ania

aniek22 Dodane ponad rok temu,

Taka temperatura jest typowa dla ciąży. Dla kobiet, które robią sobie wykresy temperatury w cyklach utrzymująca się temperatura powyżej 37 jest jednym z objawów ciąży. Pozdrawiam!

eunike Dodane ponad rok temu,

Też miałam zawsze temperaturę 37 stopni, kiedykolwiek bym nie mierzyła, zaczęłam się nawet zastanawiać, czy te nasze domowe termometry nie są trochę niedokładne 😉

haiti Dodane ponad rok temu,

Zacząć martwić sie naprawde mozesz jak będziesz miała od 38 wzwyż, bo to jest juz niebezpieczna temperatura, ale póki co jak jest taka niska to wystarczy że weźmiesz apap i powinno zbić temperature, chyba ze masz blisko lekarza to skocz do niego, napewno Cie to uspokoi:) pa

deltax Dodane ponad rok temu,

cześć, ja miałam podwyższoną temperaturę w 5 i 6 tc, miałam zapalenie gadła i wzięłam na to dwa antybiotyki. Przy drugim antybiotyku temperatura podskoczyła dość szybko do 37,6. W 8 tyg. miałam zatrucie z temp. 37,8. Też się martwiłam, ale lekarz powiedział, zeby się nie przejmować i wziąć tabletkę paracetamolu. Teraz znów mam zapalenie gardła i antybiotyk, chociaż nie tak wysoką temperaturę. A maluh jest zdrowy i nic mu nie zaszkodziło.

pozdrawiam,
deltax z Małym Ktosiem (6.12.2005)

Znasz odpowiedź na pytanie: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zasiłek macierzyński?
Dziewczyny napiszcie mi proszę czy to prawda, że będąc zatrudnioną na umowę o pracę z wynagrodzeniem niższym niż niż najniższa krajowa to zasiłek ten nie jest wypłacany? Tak dziś wyczytałam w
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
ból jajników w ciąży!!!
Cześć Dziewczyny!!! Bolą mnie jajniki a jestem w 5 tygodniu ciąży czy to normalne???
Czytaj dalej