37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

Hej Dziewczyny jetsem w 5 tygodniu ciąży i bardzo boli mnie ucho, piję lipe grzeje ucho i leżę w łóżku a wczoraj miałam 37,4 temp. czy to może zaszkodzić mojemu maleństwu???

8 odpowiedzi na pytanie: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

  1. Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

    Moja droga, kobieta w ciazy zawsze ma podwyzszona temperature i jest to normalny objaw.

    Podejrzewam, ze nie ma nic wspolnego z bolem Twojego ucha:)

    Taka tempke mniej wiecej bedziesz miala cala ciaze.

    Pozdrawiam.

    Monika & Laurcia 21.06.04

    • Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

      Ja mam na codzień teraz 37,1, a wiem, bo z ciekawości mierzyłam przez tydzień kiedyś ;), a na pewno nie byłam wtedy chora. Więc jeśli chodzi o temperaturę, to nie ma się czym martwić. Życzę szybkiego ucha wyleczenia i zdrowia dla maluszka.

      Pozdrawiam!

      • Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

        Bądź spokojna, taka temp,. nie powinna zaszkodzic maleństwu, ja cała ciążę miałam fizjologiczny stan podgorączkowy i to ponoć dopuszczlne i normalne, tak wiec 37,4 to też stan podgoroączkowy.Do 37,7 nie ma obawy. POnoć. Pozdrawiam !

        • Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

          spokojnie…..dopiero temperatura 38 moze byc grozna dla dziecka…..ja bylam chora w 3 tygodniu ciazy i mialam 37, 7 i wszystko jest ok….
          pozdrawiam Ania

          • Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

            Taka temperatura jest typowa dla ciąży. Dla kobiet, które robią sobie wykresy temperatury w cyklach utrzymująca się temperatura powyżej 37 jest jednym z objawów ciąży. Pozdrawiam!

            • Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

              Też miałam zawsze temperaturę 37 stopni, kiedykolwiek bym nie mierzyła, zaczęłam się nawet zastanawiać, czy te nasze domowe termometry nie są trochę niedokładne 😉

              • Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

                Zacząć martwić sie naprawde mozesz jak będziesz miała od 38 wzwyż, bo to jest juz niebezpieczna temperatura, ale póki co jak jest taka niska to wystarczy że weźmiesz apap i powinno zbić temperature, chyba ze masz blisko lekarza to skocz do niego, napewno Cie to uspokoi:) pa

                • Re: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

                  cześć, ja miałam podwyższoną temperaturę w 5 i 6 tc, miałam zapalenie gadła i wzięłam na to dwa antybiotyki. Przy drugim antybiotyku temperatura podskoczyła dość szybko do 37,6. W 8 tyg. miałam zatrucie z temp. 37,8. Też się martwiłam, ale lekarz powiedział, zeby się nie przejmować i wziąć tabletkę paracetamolu. Teraz znów mam zapalenie gardła i antybiotyk, chociaż nie tak wysoką temperaturę. A maluh jest zdrowy i nic mu nie zaszkodziło.

                  pozdrawiam,
                  deltax z Małym Ktosiem (6.12.2005)

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 37,4 temp. czy to może zaszkodzić zarodkowi???

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general