37 dzien

Ludzie! To juz 37 dzien! Nie mam odwagi robic testu, ide wieczorem do gina, niech on popatrzy i powie jak sie rzeczy maja! Strasznie sie boje! Tak bym chcialaaaaaaaa. Prosze trzymajcie za mnie kciuki. Caly czas mi niedobrze, ale to ze strachu 🙂 Niech sie uda!

4 odpowiedzi na pytanie: 37 dzien

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: 37 dzien

powodzenia. będziesz miała USG? zwykłym badaniem może nie wyczuć. może zrób ten test…

mirejka Dodane ponad rok temu,

Proponuje zebys zrobila ten test, bedziesz spokojniejsza….no i do lekarza pojdziesz usmiechnieta 🙂 Trzymam kciuki, na pewno sie uda.
Pozdrawiam
Monika

niecierpliwa Dodane ponad rok temu,

Witaj, trzymam kciuki bardzo mocno! Wiem co to znaczy ciągły niepokój, czy może tym razem się uda! Proszę nie zadręczaj się i zajmij się pracą! spróbuj o tym nie myśleć! Wiem to nie jest łatwe, ale.. pozdrawiam..!!!

baha Dodane ponad rok temu,

Ale ja robilam test w 30 dniu i byl negatywny! Boje sie, nie chce zobaczyc 1 krechy!

Znasz odpowiedź na pytanie: 37 dzien?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
co ze zwolnieniem w 36 tygodniu?
Słyszałam, że od 36 tygodnia nie warto mieć zwolnienia od ginekologa, bo i tak okres ten aż do porodu zostanie potrącony z urlopu macierzynskiego. Ponoć rozwiązaniem jest zwolnienie od każdego
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
3 ciąża, może w końcu będzie 1 dziecko ???
Dziewczynki ! czy któraś z Was, po 1 lub 2 poronieniach, bez żadnych badań i żadnego leczenia zaszła znów w ciążę i donosiła ją do końca ? Odpowiedzcie !!! Buziaczki !
Czytaj dalej