38-tygodniówki jak nastawienie>

No Kochane ! JUz czas najwyższy na rozłożenie nózek, u mnie wszystko zakorkowane szczelnie, zero skurczów fałszywek, nic kompletny nul porodowy. jedyny przedsmak bólu to masaż szyjki przeprowadzony 2 dni temu przez moją ginke, cos ciut pociekło ( tak miało być) i luz…spokój błogi. KURDE A TU SIE POWINNO I OBNIŻAC I SKURCZAC, CO JEST DZIECKO? WYPAD ! mama chce zobaczyć swoje stopy patrząc w dół !

Pam & Karolcia przełom 11/12 2003

9 odpowiedzi na pytanie: 38-tygodniówki jak nastawienie>

  1. Re: 38-tygodniówki jak nastawienie>

    Hej Pam,
    mam to samo, wczoraj byłam u ginki i też mam szyjkę jak żyrafę, mocno zamkniętą, skurczy brak, nawet tych przepowiadających i generlanie moja Olka skopała sprzęt do ktg, nie mogłam zrobić badania i w ogóle jakaś kicha! mamy czekać:) ciekawa jestem jak długo. Tatuś wczoraj przemawiał do brzusia, że chce już mieć Olkę w ramionach i że ma mamuśkę oszczędzać, bo im się jeszcze przyda:)) hehe ale to nie pomogło. Mała generalnie robi sobie co chce! Ciekawa jestem po kim to ona ma? Pozdrawiam i ślę buziaki.
    Bercia i Ola (06.12.2003)

    • Re: 38-tygodniówki jak nastawienie>

      U mnie to samo tzn tak od 34 tygodnia niby szyjka skrócona, główka napiera, chodzić za dużo nie można, bo wszystko boli… A teraz mamy koniec 38 tygodnia, a właściwie dzisiaj początek 39 i nic się nie dzieje. Ale to dobrze niech dzidzia jeszcze dojrzewa. Przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych skurczów przepowiadających ( a przynajmniej ich nie odczuwałam) a urodziłam dzień przed terminem i oby teraz też poszło to tak szybko – a to tylko niecałe 2-tygodnie….

      Asia i niunia 5.12.03

      • do Berci

        No Kochana, ja cos czuje że te nasze ciąże jakies pokrewne 🙂 trzeba będzie sie umówic na kawke juz po wszystkim. Ciekawe która z nas pierwsza sie “rozpruje” hehe, a gdzie zamierzasz rodzic? Nie masz czasem GG?
        Buziaki

        Pam & Karolcia przełom 11/12 2003

        • Re: do Pam

          Pam moje gg 1302924, śmiało atakuj jak mnie zobaczysz:)) a z tą kawą to bardzo chętnie, a może tak inne Grudniówki z Warszawki będą chciały się spotkać? Rodzić będę w MSWiA na Wołoskiej. Buziaki i pozdrawiam
          Bercia i Ola 06.12.2003

          • Re: do pam

            Chyba do Was dołącze dziewczynki. U mnie koniec 38 i nic się nie dzieje. Cisza, żadnych skurczów. Wszyscy naokoło się pytają “to ty jeszcze tak biegasz?” Tzn. mam się położyć i czekać na znaki??? A my pam_24 chyba ostanio umawiałyśmy się w Bródnowskim, gdzie jak pisałaś “urzęduje” przystojny położnik?hi, hi, hi. Ja już zrezygnowałam i jadę na Wołoską. Tylko nie wiem kiedy? Moje koleżanki ze szkoły rodzenia są już po terminach i dalej biegają…może faktycznie tym naszym dzieciaczkom się nie śpieszy zimą?
            Pozdrawiam i czekam na jakieś wieści z pierwszymi objawami 🙂

            ewa&marysia

            • Re: do Ewy

              Hejka, no to może spotkamy się na porodówce na wołoskiej? ja też tam będę walczyć:)) Pozdrawiam
              Bercia + Ola 06.12.2003

              • Re: do Berci

                Myśle że to dobry pomysł z tym spotkankiem, zaraz po świętach i Nowym Roku trzeba bedzie skrzyknąc kogo sie da. Zobaczymy jak sie spiszemy na porodowce… na zaś – powodzonka kochane brzuchole !

                Pam & Karolcia przełom 11/12 2003

                • Re: do Berci

                  Super, może się uda zobaczyć? Na pewno byłoby raźniej. Daj znać, jak Cię zacznie “brać’ hi, hi,hi.
                  pzdr
                  ewa&marysia

                  • Re: 38-tygodniówki jak nastawienie>

                    Witaj!
                    U mnie już też się rozpoczął 38 tydzień i na razie nic się nie dzieje. ale mam nadzieję, że jeszcze tak prze tydzień nic nie będzie bo niestety mój mąż nusiał wyjechać na szkolenie i bedzie dopiero w piątek. A tak poza tym to mam lekkie rozwarcie i w środę ide do ginki. Ciekawe co mi powie bo niestety dzidzia nie chce się obrócić główką w dół. No ale zobaczymy.
                    Pozdrawiam Agata i 38 tyg brzuszek

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 38-tygodniówki jak nastawienie>

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general