39 dc…i nadal nic….

…..

13 odpowiedzi na pytanie: 39 dc…i nadal nic….

  1. Re: 39 dc…i nadal nic….

    A ja mam przeczucie, że Twoje przeczucie Cię myli :))
    POWODZENIA życzę :)) Kciuki zaciskam i czekam na info :))
    Ania
    ps Twarda jesteś ja bym tyle bez testu nie wytrzymała

    Ania i Mati

    • Re: 39 dc…i nadal nic….

      Hej, ja bym sie tak nie zaklinała że to @ :):):) U mnie było dokładnie tak samo. Juz było kilka dni po terminie@ i pewnego dnia obudziłam się z lekkim bólem piersi, a właściwi sutków. Ale reszta nic. A poniewaz miałam jechac na narty pomyślałam sobie że hm….zrobię test. I dwie piękne kreseczki. Aż pobiegłam po drugi test. No i od 6 tygodni rośnie we mnie bąbelek 🙂 Wiec głowa do góry! A co do temperatury to tez cały czas po owu az do testu który robiłam miałam od 37,1 do 37,5, no i to tez mnie tknęło, że chyba powinna juz spadać.

      Pozdrawiam przyszłe mamy 🙂

      • Re: 39 dc…i nadal nic….

        a moze jednak nie przyjdzie

        Effcia, Frań(20.08.03) i…(30.08.06)

        • Re: 39 dc…i nadal nic….

          trzeba mieć nadzieję !!! 🙂
          powodzenia !!!


          **Juleczka**

          • Re: 39 dc…i nadal nic….

            …….

            • Re: 39 dc…i nadal nic….

              Podziwiam Twoją cierpliwość ja robiłam test już w dniu @ i wtedy był tylko jakiś cień kreski (nie byłam nawet pewna czy jest) ale po 3 dniach była już wyraźniejsza a dziś jest 9 miesiąc ciąży.
              Na samym początku prawie nie miałam objawów w podbrzuszu coś ciągnęło ale to nie na małpę to macica się rozciągała 😉 Niestety potem doszła wrażliwość na zapachy. Ja wierzę, że będą II krechy i nie przejmuj się jeśli będzie blada – to też ciąża.

              • Re: 39 dc…i nadal nic….

                alez Ty cierpliwa kobieta jestes – podziwiam – ja bym juz dawno zrobila test
                Powodzenia

                Ula – mama Emilki (2 i 2/12)

                • Re: 39 dc…i nadal nic….

                  Ale jesteś cierpliwa! Podziwiam Cię, ja bym nie wytrzymała. Jedno Ci powiem, ze ja zamim zrobiłam test (w lipcu) też miałam podwyższoną temperaturę też tak coś 37,5, więc to było dla mnie już sygnałem, że jest duża szansa na ciążę.Ja myślę, że u Ciebie to ciąża na 100%. Życzę Ci tego z całego serca i pozdrawiam, Pa

                  Basia i Kwietniowy Ludzik

                  • Re: 39 dc…i nadal nic….

                    ……..

                    • Re: 39 dc…i nadal nic….

                      ……

                      • Re: 39 dc…i nadal nic….

                        nie poddawaj sie, nie wszystko jeszcze stracone. Ja mam teraz 39 dzien, wiem ze jestem w ciazy bo robilam bete ale brzuch mnie pobolewa jak na @ od samego poczatku.
                        Widzisz tak jest ten swiat urzadzony że ja ktora nie staralam sie o dziecko ( z wielu przyczyn ) zaszlam w ciaze a tysiace dziewczyn ktore pragna miec dzieciatko to nie moga zajsc.
                        Glowa do gory….wszystko bedzie dobrze.
                        pozdrawiam


                        kiciucha i Julcia 28-12-2003

                        • Kacha ma II krechy

                          za moja namowa wkoncu dzis okolo 12:00 zrobila test i jest w ciazy…. Ale ona wam wszystko sama napisze jak tylko do niej to dotrze ze bedzie mama 🙂

                          Jeszcze raz Kasiu GRATULUJE 🙂 bardzo sie ciesze

                          Asia, Nikola 11.01.2002 i Aniołek 5 tc. 01.2006 [*]

                          • Re: Kacha ma II krechy

                            :)) SUPER 🙂 !!!!)

                            Ania i Mati

                            Znasz odpowiedź na pytanie: 39 dc…i nadal nic….

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general