4-latka pierwszy raz za granicą na wakacjach

Cześć, zastanawiam się nad wyjazdem z dzieckiem za granicę. Zuźka ma 4 latka i to byłby jej pierwszy wyjazd. Przeszukuję internet w poszukiwaniu jakichś porad odnośnie tego, jak do takiego wyjazdu się przygotować, na co zwracać uwagę itp. Znalazłam kilka fajnych artykułów zbiorczych, np tu:
Nadal jednak zastanawiam się nad takimi kwestiami jak: opieka medyczna w razie gdyby coś się podziało, jakie wziąć zabawki, jak zabezpieczyć Zuzię przed ewentualnymi skutkami zatrucia pokarmowego itp. Czy ktoś ma takie doświadczenia i może mi powiedzieć na co zwracać uwagę (zwłaszcza samotne mamy)?

Dla starających się
Insemin - preparat na zwiększenie płodności. Ktoś stosował?
[COLOR=#2C3039][FONT=SourceSansPro][SIZE=18px]Hej,[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#2C3039][FONT=SourceSansPro][SIZE=18px]od ponad roku staramy się z partnerem o dziecko. Kombinujemy na różne sposoby, kochamy się na różne sposoby i ciągle nic. Brakuje mi już wiary. Bardzo chcę zajść w [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/ciaza-krok-po-kroku-poczatek/19511.html"]ciążę[/URL][COLOR=#2C3039][FONT=SourceSansPro][SIZE=18px].[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#2C3039][FONT=SourceSansPro][SIZE=18px]Ostatnio
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Recenzje nowości wydawniczych
Cześć. Znacie jakiś dobry blog z recenzjami nowości wydawniczych? Ja się właśnie zastanawiam nad takim czymś [url]http://lovebooks.pl/blog/[/url] Jest to warte uwagi Waszym zdaniem?
Czytaj dalej