4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

dziewczyny..jak leczyc to ucho??.. Najpierw bylo bezobjawowo.. Ale mokre ucho…jak to okresla pediatra..i po trzecim antybiotyku…ucho po prostu zaczelo bolec!!!!!..i teraz skierowanie do laryngologa..dziecko w nocy nie spi… Antybiotyk kobyla..czwarty pod rzad!!!..bez rzadnej gawarancji na wyleczenie..i byc moze bedzie piaty..bo skoro byl czwarty….moze pediatre trzeba zmienic!!??
czy sa krople do ucha -antybiotyki??..i ile pamietam ja na bol ucha dostawalam zawsze jakies krople.. Ale to byly inne czasy…
czy ktos stosowal swiece do ucha u takich dzieci??/
czy robic cieple oklady?..pediatra twierdzi ze nie
help!

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

  1. Re: po wizycie u laryngoloda!!!!

    cieszę się, że juz lepiej… A co do lekarki, tak jak napisałaś “no comments”

    Sonia 03.07.03 i Styczniowa Dama

    • Re: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

      juz robilam na te nieszczesna kandydoze..wynik negatywny…
      ucho po antybiotyku przeszlo..choc po ostatniej kontroli wyszlo ze jest ciagle,,mokre,, jak to okreslaja.. Ale przynajmniej nie boli..choc teraz doszedl kaszel..ponoc od tej wody z ucha..po prostu paranoja

      • Re: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

        Tak na przyszłość – z uchem wyłącznie do laryngologa! Mam nadzieję, że Wam pomoże. Zu zdarzyły się dwa zapalenia ucha pod rząd, ale żeby 4 antybiotyki 🙁 Strasznie Wam współczuję…

        Kas

        • Re: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

          teraz juz wiem..dzieki

          • Re: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

            z uszami zawsze chodze do laryngologa U nas byl taki problem ze po zapaleniu uszu zbieral sie w uchy plyn co jest niebezpoiecvzne bo moze z czasem uszkadzac sluch

            Odwiedzilam wielu laryngologow i zaden nie porzepisal kropli do uszu To podobno nie ma sensu bo uszy sa atakowane od nosa przez katar
            Bo to wszystko jest jakos polaczone czy jjakos tak i lekarze mi tlumaczyli ze nie ma sensu dawac kropli do uszu

            Moja corkama teraz prawie 3 latka i juz na szczescie wydmuchuje nos ale wczesniej to głowna przyczyna zapalen uszu chyba byl wlasnie katar gdzie ta cala wydzielina atakowala uszy

            Poza tym jest terioria ze przyczyna czestych zapalen uszu moze byc alergia wiec lekarze czesto przepisuja Zyrtec

            Wejdzcie sobie na forum gazety wyborczej i wwyszukiwarke wrzucie zapalenia uszu badz plyn w uszach i znajdziecie mnostwo watkow na ten temat

            Paulinka

            • Re: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

              hm..ciekawe to co piszesz..i zupelnie cos innego do teorii moich amerykanskich laryngologow..moj brat bedac u mnie na wakacjach mial problem z uchem..i laryngolog powiedzial cos takiego..ze nie ma sensu leczyc ucha doustnie antybiotykami…duzo ludzi i tak przychodzi z nawrotami..dlatego on przepisuje krople bezposrednio do ucha…
              laryngolog mojej corki tez odrazu przepisal krople do ucha…pomogly natychmias.. A bol byl niemilosierny!
              ale na pewno cos w tym jest co piszesz..bo claudia ma teraz kaszel..ktory ponoc od wody z ucha.. A woda z ucha pewnie z nosa../?..czyli bledne kolo…teraz pediatra dala mi nasonex..czyli spray do nosa..stosujemy od tyg..i kaszl jakby ustal..jutro laryngolog swoja droga..
              pozd
              aa ii jeszczee ciekawostlka..laryngolog kazal delikatnie wydmuchiwac nos../mojemu bratu/..bo ponoc takie mocne nie jst dobre dla ucha../?…i badz tu madry

              • Re: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

                Ja miałam niedawno zapalenie ucha i szczerze Ci współczuje tego u dziecka. Mi było ciężko znieść ten ból. Łykałam antybiotyk i środki przeciwbólowe, które jak tylko mogłam ograniczałam ze w zględu na ciążę. Laryngolog kazał odstawić krople polecone przez lekarza na pogotowiu i leżeć w łóżku. Przeszło po 3 dniach (mówię o bólu). Jak przytulałam mocno głowę do poduszki było mi lepiej. O wygrzewaniu jakimś innym nic mi nikt nie mówił. Trzymaj się. Zmień tego pediatrę. Mnie wkurza to, że lekarze dają antybiotyki, bez zrobienia badań i nawet nie wiedzą z jakim rodzajem bakterii mają do czynienia. A 4-ty pod rząd to już przesada. Myślę, że to jest na zasadzie – Może się uda!!! I nic poza tym. Idź prywatnie na badadania taniej to będzie niż kupowac kolejny antybiotyk, nie mówiąc juz nawet o dziecku, które pewnie jest strasznie osłabione. I koszmarnie cierpi.
                Trzymaj się

                Kasia, Patuś i Dzidziuś

                Znasz odpowiedź na pytanie: 4-ty antybiotyk pod rzad!..ucho..

                Dodaj komentarz

                Angina u dwulatka

                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                Czytaj dalej →

                Mozarella w ciąży

                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                Czytaj dalej →

                Ile kosztuje żłobek?

                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                Czytaj dalej →

                Dziewczyny po cc – dreny

                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                Czytaj dalej →

                Meskie imie miedzynarodowe.

                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                Czytaj dalej →

                Wielotorbielowatość nerek

                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                Czytaj dalej →

                Ruchome kolano

                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                Czytaj dalej →
                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo
                Enable registration in settings - general