4 tyg, maluszek ile wasz śpi/spał

Dziewczyny ciekawa jestem jak to jest z waszymi pociechami. Mój skarbek w niedzielę /czyli jutro/ kończy 4 tygodnie i jestem ciekawa ile śpię lub spały asze dzieci. Mój malec jak się obudzi rano 6-7 to oczywiście apetyt na cycka i najchętniej nie śpi do 11-12, później godzika, dwie drzemki i 2 godziny przerwy. Czasami jak zacznie marudzić i zwiedzać to potrafi tak jak to było 2 dni temu nie spać od 14 do 20. Nie ma kolki, brzuszek miękki, niby wszystko dobrze. Albo jedzie na cycku, leży ale oczywiście przy mnie, ewentualnie stęka. W nocy jest /nie zapeszając!!!/ dobrze. Martwię się czy nie jest podobny do mnie, ja jak byłam mała to praktycznie nie spałam do 4 roku życia.
Chciałabym przynajmniej dać mu smoczka niech zamiast cycka pocucka smoczka, ale jakoś opornia nam to idzie, bo cały czas wypluwa. Może znacie jakiś sposób na zachętę?

Betsi i Damianek 4.07.2004

2 odpowiedzi na pytanie: 4 tyg, maluszek ile wasz śpi/spał

aneta Dodane ponad rok temu,

Re: 4 tyg, maluszek ile wasz śpi/spał

Fajnie masz, że to takie w miarę regularne.
Maciek jest zupełnie nieprzewidywalny. Zdarzają mu się dni, kiedy śpi cały czas, budzi się tylko na cysia, najada się i śpi znowu, i tak cały dzień. Są też takie, że nie śpi w ogóle. Też w szystko w porządku, nic go nie boli, ale marudzi i ciągle chce cysia. W tej chwili ma 6 tygodni.
Jak miał 4 to akurat przypadał ten pierwszy gorący tydzień. Wtedy nie chciał spać nawet w nocy, tylko co chwila sobie po troszku popijał.
Pozdrawiamy!

Aneta i Maciuś (21.06.2004)

mirabelka79 Dodane ponad rok temu,

Re: 4 tyg, maluszek ile wasz śpi/spał

jak tak sobvie przypominam to Gosia w tym wieku wogole nie spala…i w dzien i w nocy…np nie spala po 6,7 godzin w dzien, zasypiala na 2,3 godzinki i znowu to samo. w nocy potrafila sobie zrobic przerwe w spaniu np od 2 do 5 rano. koszmar jakis. wydaje mi sie ze teraz spi wiecej niz wtedy.

Ala i Małgosia (16.12.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: 4 tyg, maluszek ile wasz śpi/spał

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Zbuntowana
Moje słoneczko obraziło się na cycusia! Na widok butli pięknie się uśmiecha, a cyca tylko przez sen, albo po wielkich awanturach i oszukiwaniu - muszę błyskawicznie podmienić smoczek na sutek
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jak okresla sie tydzien ciazy???
Mam problem jak gin. okresla tydzien ciazy na podstawie dnia zaplodnienia czy pierwszego dnia ost.miesiaczki.Bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam.
Czytaj dalej