4 tygodnie

Dzis Maximilian skonczyl 4 tygodnie.
Ale ten czas szybko leci. Od 2 dni jest juz tylko na butli((. No coz tak czasami juz jest ze mimo wielkich checi niestety nie ma pokarmu.
Maxi jest juz dluzszy prawie o 3 cm.Robi cudowne minki, i smieje sie w glos przez sen. W dzien spi malo, ale za to w nocy przesypia 5 godzin.

Anna i Maximilianek

9 odpowiedzi na pytanie: 4 tygodnie

  1. wszystkiego najlepszego…..

    faktycznie….czas leci szybko… A co karmienia to nie martw się….mój Karolek też jest dzieckiem butelkowym…..skończyłam go karmić po2-3 miesiącach… A jest zdrowy i pogodny…usmiech nie schodzi mu z twarzy…..

    Julka kulka i 7 miesięczny Karolek

    • Re: wszystkiego najlepszego…..

      Mam pytanie jak wygladaja potowki????A jesli sie pojawia to jak je zwalczac????
      Czym przemywacie oczka dzieciom??????????

      Anna i Maximilianek

      • Re: 4 tygodnie

        wszystkiego najlepszego dla Maksymilianka – i dużo buziaczków….:-))))

        ILONA I KUBEK(21.02.02)

        • Re: wszystkiego najlepszego…..

          Do oczek to chyba kwas borny, o ile pamietam.
          A potowki to takie drobne geste czerwone krostki.
          Zwalcza sie przez kapiel w rumianku i nie przegrzewanie dziecka

          Mama Asia i Weronika (2 lata 5 miesiecy)

          • Re: wszystkiego najlepszego…..

            gratulacje, masz cudownego synka;
            tez karmie juz tylko butelka, choc do 6 tyg Krzys pil jeszcze raz dziennie moje mleczko (tzn. cos tam sobie ssal, bo mleczka bylo pare kropel); ale jest pogodnym maluszkiem, ktory nie mniej kocha swoja mame i cudownie sie do niej usmiecha; Maximilianek na pewno tez bedzie szczesliwym dzieckiem, bo ma jedyna na swiecie wyjatkowa mame

            oczka przemywam sola fizjologiczna (Oftarinol), zazwyczaj rano lub przed poludniem (czasem rano maly budzi sie strasznie glodny i wyje, wiec go oszczedzam)
            a co do potowek: Krzysiowi tylko raz wyskoczyly, za to na calym policzku i czole, kiedy usnal na mnie i sie mocno spocil; po 5-6 h sladu nie bylo

            pozdrawiam

            Ewa i Krzyś (6.12.2002)
            [Zobacz stronę]

            • Re: 4 tygodnie

              Wszystkiego najlepszego!!!!
              ps Śliczne imię!!!
              Jakby Sara była chłopcem, tez byłaby Maks 🙂

              Gosia i księżniczka Sara ur.23.09.2002

              • Re: wszystkiego najlepszego…..

                samych radosnych chwil dla Maluszka i optymistycznych dla Mamy.
                co do oczek przemywac solą fizj,jeśki zas chodzi o potówki nie wypowiadam się,bo to co pojawiło się u Julci okazało sie wysypką
                Pzdrawiamy
                Aga i Julcia(nieco starzsza od Maksa-ur.3,01,03)

                • Re: wszystkiego najlepszego…..

                  Gratulacje!. Jak to szybko zleciało, dopiero co Aniu uodziłaś, a tu juz 4 tyg. Co do potóweg – to małe czerwone krosteczki w duzej ilości koło sibie – można pudrować (osuszy puder), ale najlepsza według mnie jest mąka ziemniaczana, bardzo szybko nam poschodziły.

                  Iwonta i Natalka(07.10.2002)

                  • Re: 4 tygodnie

                    Aniu, gratulacje… jejku, jak to niedawno rozmawiałysmy na czacie i biegałaś po schodach i męczyłaś suteczki, zeby w końcu się zaczęło… naprawdę to juz miesiąc? I ja tez juz naprawdę o miesiąc bliżej porodu? Nie dociera do mnie nawet to, ze jest juz luty… a tu niemal połowa!

                    Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 4 tygodnie

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general