4 urodziny-pytanie “techniczne”

Hej dziewczyny, mam pytanko a w zasadzie prośbę o rady jak rozwiązać kwestię urodzin mojej Ady. Mianowicie, od miesięcy nie gada o niczym innym jak o zaproszeniu na nie swoich koleżanek z przedszkola w liczbie od 4 do 6 😉 Do tego jeszcze nasi przyjaciele i wychodzi jakaś dziesiątka dzieciaków. Moje mieszkanie nie za bardzo nadaje się na taką liczbę ludków, dzielić imprez też nie chcę na tury, pomyślałam więc o coś w stylu MC Donalds itp. Urządzałyście tego typu imprezy, macie jakies refleksje? Bo mimo sugestii od różnych znajomych żeby odpuścić i nie zapraszać wszystkich jakoś nie mam serca tego zrobić Adzie… Tym bardziej że też bywa

A i Ada. ps.friko.pl

14 odpowiedzi na pytanie: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

  1. Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

    Ostatnio byłyśmy z Ptyśką w jednym z centrów zabaw.
    Odbywały się tam 4 komplety urodzin 🙂
    Dzieciaki trochę pojadły a potem szalały w rurach, piłkach, siatkach, linach i innych.
    Moim zdaniem to fajny pomysł na imprezę dla małoletnich 😉
    Ptyśce też się podobała baaaaardzo 🙂

    Rodzice rezerwowali stół, sami przynosili jednorazowe talerzyki, kubeczki i sztućce. Przywozili też tort, ciastka, chipsy, kanapeczki, napoje 🙂 Dzieci zadowolone i dorośli też, bo dzieciary się nie nudziły i nie zawracały im gitary :DDD

    • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

      No ja też mam dość pozytywne wrażenia, bo Ada byla na takich urodzinach, za to moi rodzice są bardzo przeciw – wg nich to takie “sztuczne” (cokolwiek to znaczy)
      A ja wygodna – bo nie wyobrażam sobie odgruzowywać pokoju po takim najeździe;)

      A i Ada. ps.friko.pl

      • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

        Ja robiłam Tysia 3 urodziny w tzw. ‘fikolandzie’. Wynajęłam salkę, zaprosiłam gości, upiekłam tort, kupiłam co trzeba dla dzieci do jedzenia i picia. Ponieważ w dniu urodzin Tysi akurat urodziłam Misia więc fizycznie mnie tam nie było ale z tego co widziałam na kamerze to było super. U nas było 11 dzieci i kilku dorosłych do pilnowania. Zabawy, piski, krzyki, wrzaski itp.
        W domu tylu atrakcji bym im nie zapewniła.

        Aga &

        • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

          polecam w tym wypadku salę zabaw dla dzieci, a jak jeszcze jest jakas osoba prowadząca zabawy dla dzieci to juz super

          • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

            Dwa tygodnie temu byliśmy na 3-cich urodzinkach Wiktorka kolegi w sali zabaw “fikoland” i było super!!!!!
            Rodzice siedzieli sobie w sali, a dzieciaki szalały w piłkach, na ślizgawkach- miały opiekunkę, która się nimi zajmowała. Potem i dorośli zostali zaproszeni do wspólnej zabawy z dzieciaczkami.Od czasu do czasu dzieciaczki wpadały do sali aby coś przekąsić. Było naprawdę super i polecam taką formę urodzin- sama mam zamiar urządzić Wiktorka 5 urodzinki w fikolandzie.
            wiosennie!!!!!!!!

            Agata,Wiktorek(13.04.2003) i wrześniowy synuś

            • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

              3 i 4 urodzinki Gabrysi robiłam w “fikolandzie”. Byłam bardzo zadowolona a moje dziecko chyba jeszcze bardziej. Dziećmi cały czas zajmował się animator, więc nie było chwili, kiedy by sie nudziły. Polecam takie rozwiązanie.

              • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

                Agatko, widzę, że już wiadomo, że to synuś będzie… gratuluję drugiego małego mężczyzny. 🙂

                • i już załatwione

                  No i został nam MCDonalds…
                  Terminów nie było w centrach zabaw niedaleko nas, nie myślałam że to takie oblegane i trzeba kilka miesięcy naprzód rezerwować.
                  No cóz, pobawimy się tam, grunt to dobre towarzystwo;)

                  A i Ada. ps.friko.pl

                  • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

                    Dziękuję serdecznie!!!!!!!!!!
                    wiosennie!!!!!!!!

                    Agata,Wiktorek(13.04.2003) i wrześniowy synuś

                    • Re: i już załatwione

                      Wesołej zabawy życzę!!!!!!!!!
                      wiosennie!!!!!

                      Agata,Wiktorek(13.04.2003) i wrześniowy synuś

                      • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

                        My nie raz robilismy urodzinki w MC Donalds,byłam bardzo zadowolona,dzieciaki też. Także ja polecam tego typu urodzinki.

                        • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

                          O no to fajnie bo nie jestem jakos do końca przekonana;)

                          A i Ada. ps.friko.pl

                          • Re: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

                            My bylismy na takiej imprezce w Mc Donaldsie i bylo bardzo fajnie. Dzieciaki zadowolone, umalowane buzki, tort, jedzenie- fajnie

                            Buziaki

                            Monia i Maja (28 stycznia 2004)

                            • Urodziny dla dzieci

                              Jeśli masz pomysł na imprezę ale nie wiesz jak się do tego zabrać poleć to nam! Zajmujemy się organizowaniem i obsługą wszelkiego rodzaju przyjęć dla dzieci. Dzięki niezawodnym, roześmianym animatorom nie mamy sobie równych. Zorganizujemy najlepszą zabawę dla dzieci w każdym wieku. Nasza oferta skierowana jest do rodziców, którzy chcą w podniosłej atmosferze przeżywać razem z dzieckiem dzień który pozostanie przez długie lata w pamięci dziecka, rodziców i gości.. Gwarantujemy miła atmosferę.

                              Zajmujemy się :

                              – Organizacją wszelkiego rodzaju imprez dla dzieci m.in. urodziny, komunie, chrzciny, bale karnawałowe, dzień dziecka itp.

                              – Opieką nad dziećmi podczas różnorodnych imprez okolicznościowych wesela, komunie, chrzciny, imieniny itp.

                              – Prowadzeniem imprez dla dzieci

                              – Organizacją i prowadzeniem zajęć po za szkolnych i po za przedszkolnych, stałych i okazjonalnych.

                              – Opieką nad dziećmi gdy rodzice chcą wyjść na zakupy, załatwić swoje sprawy itp.

                              – Opieką całomiesięczną

                              Posiadamy duże doświadczenie oraz wykształcenie.

                              Tel. : 517-929-005 lub 728-957-571

                              Meil: [email][email protected][/email]

                              Znasz odpowiedź na pytanie: 4 urodziny-pytanie “techniczne”

                              Dodaj komentarz

                              Angina u dwulatka

                              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                              Czytaj dalej →

                              Mozarella w ciąży

                              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                              Czytaj dalej →

                              Ile kosztuje żłobek?

                              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                              Czytaj dalej →

                              Dziewczyny po cc – dreny

                              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                              Czytaj dalej →

                              Meskie imie miedzynarodowe.

                              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                              Czytaj dalej →

                              Wielotorbielowatość nerek

                              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                              Czytaj dalej →

                              Ruchome kolano

                              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                              Czytaj dalej →
                              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                              Logo
                              Enable registration in settings - general