40% na kolorówkę w Rossmann

wrzucam tu bo więcej tutaj się dzieje…
od dziś do 28.11 promocja w Rossmann. cała kolorówka (szafy) 40% taniej. rabat naliczany przy kasie.

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 40% na kolorówkę w Rossmann

  1. W moim przypadku to się wstrzelili z tą promocją – większość kosmetyków na wykończeniu

    Wczoraj trochę kasy zostawiłam – tusz,korektor,puder,szminka,błyszczyk…itd,itd 😀 😀 A jeszcze muszę się udać po podkład,róż,bronzer

    Przy okazji polecam Wam korektor rozświetlający z Loreara – naprawdę jest świetny a przy tej promocji to i cena jest świetna.

    Podkład to różnie – ostatnio to Lirene używam,mam też Rimmela.

    • Zamieszczone przez aktyde
      W moim przypadku to się wstrzelili z tą promocją – większość kosmetyków na wykończeniu

      Wczoraj trochę kasy zostawiłam – tusz,korektor,puder,szminka,błyszczyk…itd,itd 😀 😀 A jeszcze muszę się udać po podkład,róż,bronzer

      Przy okazji polecam Wam korektor rozświetlający z Loreara – naprawdę jest świetny a przy tej promocji to i cena jest świetna.

      Podkład to różnie – ostatnio to Lirene używam,mam też Rimmela.

      a co to jest? w formie pudru czy jak?

      • Zamieszczone przez Olesia
        a co to jest? w formie pudru czy jak?

        To jest korektor pod oczyw sztyfcie,tzn pędzelku :D. Chociaż nie ma bardzo dużo pigmentu mi ładnie zasłonił sińce i rozświetlił oko.Używam go też na inne partie twarzy.

        • Zamieszczone przez jbielu
          niezmiennie od kilku lat Max Factor Lasting Performance

          Ja też:)

          • i ja max factor.
            co do korektora… jak sie go stosuje? ja cala twarz podkladem smaruje, w ktorym momencie powinien byc korektor?

            • Zamieszczone przez Fasolada
              i ja max factor.
              co do korektora… jak sie go stosuje? ja cala twarz podkladem smaruje, w ktorym momencie powinien byc korektor?

              Na podkład 🙂 Tzn pod oczy dajemy tylko korektor,a na resztę twarzy to na podkład.Ja osobiście to kładę na te fafle koło nosa (- zapomniałam jak się te zmarszczki nazywają 😀 ),trochę na środek nosa,czoła i brody.A boki ciągnę bronzerem i w ten sposób malujemy się na chudo

              A pod oczy jak akurat nie mam korektora to daję troszkę podkładu,nie widzę żeby to jakoś szkodziło

              Co do podkładu,to mi właśnie dziś w Rossmannie kobitka polecała z max factora jakiś super kryjący Na razie się wstrzymałam bo nawet po rabacie wychodzi dobrze ponad 30 zł.

              Ale jak mówicie że dobry to może go sobie fundnę

              • Kupiłam właśnie Max Factora 3w1, odcień mi najbardziej pasował. Zastanawiałam się jeszcze nad L’orealem którymś.
                Do tej pory miałam Revlon.
                Max Factor po 2 dniach stosowania – super, lepszy od Revlonu.

                • dziś już same resztki;), ale mam szminkę tak trwałą, że na drugi dzień widać 🙂

                  • Zamieszczone przez Olesia
                    dziś już same resztki;), ale mam szminkę tak trwałą, że na drugi dzień widać 🙂

                    a która jest taka trwała ? 🙂

                    • Zamieszczone przez Olesia
                      dziś już same resztki;), ale mam szminkę tak trwałą, że na drugi dzień widać 🙂

                      zależy gdzie 🙂
                      poszukaj mniej obleganego Rossmana

                      • Właśnie wróciłam Z Rossmana i u mnie wciąż pełen wybór.Zakupiłam tego max factora – zachęciło mnie dodatkowe 5 ml w pojemniku

                        • Ta szminka to taka dwufazowa z max faktora, w pudełeczku, podwójna. Kosz pierwotny to ok 51 zł, dałam coś ponad 30 zł, drogo, ale jakieś psiuńskie z Avonu też tyle kosztują.

                          • Zamieszczone przez Olesia
                            Ta szminka to taka dwufazowa z max faktora, w pudełeczku, podwójna. Kosz pierwotny to ok 51 zł, dałam coś ponad 30 zł, drogo, ale jakieś psiuńskie z Avonu też tyle kosztują.

                            Dzięki 🙂 Jutro zajrzę do Rossmanna, uwielbiam kosmetyki Max Factor 🙂

                            • Zamieszczone przez Pesciorka
                              Dzięki 🙂 Jutro zajrzę do Rossmanna, uwielbiam kosmetyki Max Factor 🙂

                              Sprawdziłam – nazywa się lipfinity

                              • Zamieszczone przez Olesia
                                Sprawdziłam – nazywa się lipfinity

                                to jest to, mam nadzieję, że nie naruszam prawa forum:

                                • Olesia dzięki 🙂

                                  • Miałam kiedyś ta pomadkę trwałą, tylko że miałam po niej suche usta;( ale trwałość obłędna!
                                    Oczarowana jestem cieniami. Kupowałam zawsze inglota, a teraz kupiłam loreala w Roosmanie (na tej promo oczywiście) i cały dzien są na oku!

                                    Znasz odpowiedź na pytanie: 40% na kolorówkę w Rossmann

                                    Dodaj komentarz

                                    Angina u dwulatka

                                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                    Czytaj dalej →

                                    Mozarella w ciąży

                                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                    Czytaj dalej →

                                    Ile kosztuje żłobek?

                                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                    Czytaj dalej →

                                    Dziewczyny po cc – dreny

                                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                    Czytaj dalej →

                                    Meskie imie miedzynarodowe.

                                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                    Czytaj dalej →

                                    Wielotorbielowatość nerek

                                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                    Czytaj dalej →

                                    Ruchome kolano

                                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                    Czytaj dalej →
                                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                    Logo
                                    Enable registration in settings - general