40-stka, pomysł na prezent

Szwagierka w sobote kończy 40 lat. Co moge jej dac w prezencie? Podpowiedzcie PLIZZZZZZZZZZZZZZ

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 40-stka, pomysł na prezent

  1. Zamieszczone przez smoki
    Dostałam bon na 2 godziny jako operator koparki

    O takiej

    JA CHCE!!!!!

    • ja sobie myślę, że naprawdę imponującej wielkości jest ta koparka
      gdzie odbywa się takie tąpnięcie?

      • halinasuperdziewczyna Dodane ponad rok temu,

        Ha
        Wspomniany przeze mnie w tym watku kolega, co to mu na 45 apteczne prezenty zrobilismy, m.in. glukometr odkryl u siebie nadwyzki cukrowe. Ma prawie 200 z rana i zaniepokohony polecial do lekarza. Jest w trakcie diagnostyki.
        To by wyjasnialo jego inne problemy zdrowotne.

        A mialo byc dowcipnie 🙂

        • Zamieszczone przez bejka
          ja sobie myślę, że naprawdę imponującej wielkości jest ta koparka
          gdzie odbywa się takie tąpnięcie?

          Pod Krakowem 🙂

          • Zamieszczone przez bejka
            ja sobie myślę, że naprawdę imponującej wielkości jest ta koparka
            gdzie odbywa się takie tąpnięcie?

            Już myślałam, że nie dojadę do końca prawej strony 😉

            • Bo to była BIG KOPARA 🙂

              PS> Zmniejsze jak wroce do domu

              • Zamieszczone przez smoki
                Bo to była BIG KOPARA 🙂

                PS> Zmniejsze jak wroce do domu

                o… a ja w nocy ją widziałam w małym formacie, teraz urosła

                • Zamieszczone przez kurczak
                  o… a ja w nocy ją widziałam w małym formacie, teraz urosła

                  U mnie też było małe. Ale to inny komputer.

                  • Jejku, nie wiedziałam, że można taką zabawę sobie urządzić Też chcę 🙂

                    • Może pomyśl o kolczykach? Ja kilka tygodni temu kupiłam mojej koleżance, i była bardzo zadowolona. Nie martw się o cenę. Nawet w bardzo niskiej cenie można kupić bardzo wyjątkowe.

                      • Zamieszczone przez sewwila
                        Może pomyśl o kolczykach? Ja kilka tygodni temu kupiłam mojej koleżance, i była bardzo zadowolona. Nie martw się o cenę. Nawet w bardzo niskiej cenie można kupić bardzo wyjątkowe.

                        lubię to

                        • halinasuperdziewczyna Dodane ponad rok temu,

                          Zamieszczone przez rena12
                          lubię to

                          reeeety

                          • Smoki! Zajebiście! Ja też chcę!!!!!!

                            • Zamieszczone przez smoki
                              Bo to była BIG KOPARA 🙂

                              PS> Zmniejsze jak wroce do domu

                              widać, że masz długą drogę 😉

                              • Kolczyki są okej, ale może coś mniej oklepanego? 🙂
                                Ja najbardziej lubię książki i filmy – to praktyczne prezenty 🙂 Kupuję zazwyczaj przez Internet, bo jest taniej. znajdziecie kupony rabatowe do Agito.pl – tam mają naprawdę spory asortyment – nawet artykuły spożywcze 🙂

                                • Jak dałabym koleżance na urodziny talon do wykorzystania w Spa jakiś masaż, maseczka oczyszczająca i na kibic makijaż, ale poszłabym razem zina?

                                  • A ile możesz przeznaczyć na prezent? Jeśli szwagierka bardzo lubi kawę to możesz pomyśleć nad ekspresem do kawy. Dziś jest to jeden z lepszych i bardziej praktycznych prezentów. My mamy w domu ekspres Krups ea9010 i jesteśmy zadowoleni. Jest ciekawy i nowoczesny, bo np. ma automatyczny system spieniania mleka ze szklanki i z dyszą, która najpierw podgrzewa mleko, a potem je spienia. I 17 rodzajów kaw do wyboru! Jak za taką cenę to naprawdę super wytrzymały i ładny sprzęt. Wydaje mi się, że z takiego prezentu będzie na pewno zadowolona.

                                    • Zamieszczone przez madzia87
                                      A ile możesz przeznaczyć na prezent? Jeśli szwagierka bardzo lubi kawę to możesz pomyśleć nad ekspresem do kawy. Dziś jest to jeden z lepszych i bardziej praktycznych prezentów. My mamy w domu ekspres Krups ea9010 i jesteśmy zadowoleni. Jest ciekawy i nowoczesny, bo np. ma automatyczny system spieniania mleka ze szklanki i z dyszą, która najpierw podgrzewa mleko, a potem je spienia. I 17 rodzajów kaw do wyboru! Jak za taką cenę to naprawdę super wytrzymały i ładny sprzęt. Wydaje mi się, że z takiego prezentu będzie na pewno zadowolona.

                                      Ty możesz go nawet tanio sprzedać 🙂 🙂 🙂

                                      • Voucher to dobry prezent, jednak ja bym wolała dostać np jakąś fajną sukienkę albo biżuterię. Na allinside.pl znajdziesz mase świetnych pomysłów.

                                        Znasz odpowiedź na pytanie: 40-stka, pomysł na prezent

                                        Dodaj komentarz

                                        Angina u dwulatka

                                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                        Czytaj dalej →

                                        Mozarella w ciąży

                                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                        Czytaj dalej →

                                        Ile kosztuje żłobek?

                                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                        Czytaj dalej →

                                        Dziewczyny po cc – dreny

                                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                        Czytaj dalej →

                                        Meskie imie miedzynarodowe.

                                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                        Czytaj dalej →

                                        Wielotorbielowatość nerek

                                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                        Czytaj dalej →

                                        Ruchome kolano

                                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                        Czytaj dalej →
                                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                        Logo
                                        Enable registration in settings - general