40 tydzień ciąży i krew na wkładce

Dziewczyny, doradźcie! Jestem w 40tc + 6 dni. Do tej pory nie mam żadnych skurczy. Podczas ostatniego badania (kilka dni temu) okazało się, że nie mam żadnego rozwarcia. Wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch jak na okres (nie pierwszy raz) ale bardzo leciutko. Zobaczyłam, że na wkładce są jakieś wodniste upławy w kolorze ciemnej krwi i małe skrzepy. Po nocy podpaska była czysta, jednak dziś znów na wkładce zauważyłam troszkę śluzowatej krwi. Na czop to nie wygląda. Może właśnie rozwiera mi się szyjka? A może to przedwczesne odklejenie sie łożyska? Jak myślicie? Czy to coś groźnego? Czy mam dzwonić do gina? Proszę o radę…

ignasia i kwietniowy Bąbelek

9 odpowiedzi na pytanie: 40 tydzień ciąży i krew na wkładce

mausky Dodane ponad rok temu,

Re: 40 tydzień ciąży i krew na wkładce

tzn, ze czop śluzowy Ci odchodzi, on zazwyczaj jest podbarwiony krwia.

Czyli niedługo pewnie urodzisz.

Zycze szybkiego i bezbolesnego porodu

pozdrawiam

Aneta i Tymek ur 19.10.2003

nowinka Dodane ponad rok temu,

;))) Nie dzwon do gina, tylko zapakuj torbe do szpitala, napij sie herbatki z malin, umyj podloge, wez goraca kapiel i …na porodowke ! Trzymaj sie i nie cierp za bardzo :)))

(Oby Dobra ) Nowinka

ignasia Dodane ponad rok temu,

Herbatkę wypiłam, dalej żadnych skurczy, a brązowe upławy jak były tak są….. co dalej?

podloga !!! :))) Maz i masaz piersi (to po po pracy – na deser :))) I kapiel bardzo ciepla. Dziewwczyno, Ty zaraz bedziesz rodzic !!! :))) Ja mialam takie cos o trzeciej w nocy. O piatej rano dostalam skurczy( bez pomagaczy, bo wwtedy bylam jeszcze ciemna jak tabaka rogu) a dopiero w w trakcie porodu o 16 z minutami odeszly mi wody :)Urodzilam o 19.00 Predziutko, do roboty ! ;)))

(Oby Dobra ) Nowinka

ignasia Dodane ponad rok temu,

Ha ha ha. A może ktoś podpowie mi jak rozpoznać skurcz? Czuję ból jak na okres nie za wielki ale od czsu do czasu ten ból troszkę narasta. Czy to już TO? Zaczynam się bać.

pam-24 Dodane ponad rok temu,

na porodówę Kochan i to prędziutko :))))

Pam & Kiki 13-12-2003

juuuuuuuuz!!!!!! Ale mam nadzieje, zejuzz dawno jestes na porodowce…a moze juz urodzilas ? 😉

(Oby Dobra ) Nowinka

beab Dodane ponad rok temu,

Kochane. Zawiadamiam, że Ignasia od 4.20 dziś w nocy jest szczęśliwą mamą córeczki. O reszcie na pewno poinformuje jak tylko wróci. Dziękujemy za pomocne rady. Wszystkiego najlepszego dla Was z okazji Świąt :))

anastazja Dodane ponad rok temu,

Tak rozwiera Ci sie szyjka a zobaczysz za jakis czas odejdzie Ci czop i moze wody …. ja tak wlasnie mialam tylko ze u mnie to caly porod i wszystkie bole to tylko 4 godziny czyli 3 lacznie z dojazdami do szpitala a godzinka w szpitalu …
Zycze szybkiego porodu !!!

Jagoda01.08.03

Znasz odpowiedź na pytanie: 40 tydzień ciąży i krew na wkładce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Alleluja!
nadchodzą święta wielkiej nadziei (coś dla nas[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img]?), czasu spędzonego z najbliższymi przy świątecznym stole i przemoczonej ostatniej nitki - radujmy się!!! cuda się zdarzają
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Siniaczki
odkąd Majeczka próbuje stawać na nóżkach z kolaneh zauważyłam, że ma pod kolankami małe ale siniaczki. Trochę się martwie, że ona będzie miała tak jak ja bo mi się robią
Czytaj dalej