41 dni

Sprawdzilam sobie dzisiaj kalendarz ciazowy i zdalam sobie sprawe ze do terminu mam 41 dni. Maaamo,przeciez to niewiele!!Czasami mam wrazenie, ze poczatek ciazy byl tak dawno a jednak szybko,bardzo szybko to zlecialo. Pomyslec, ze jeszcze trzy tygodnie i moge spodziwac sie porodu.super
Monia i chlopaczek (30.08.03)

11 odpowiedzi na pytanie: 41 dni

  1. Re: 41 dni

    hej,
    ja rowniez tygodnie i dni odliczam. od jutra dokladnie 4 tygodnie – 28 dni, jezeli oczywiscie malemu nie zachce sie wczesniej nas powitac 🙂 jak to szybko zlecialo…

    onka i 18.08.

    • 48 dni

      Czas pędzi jak szalony! Ciekawa jestem czy ostatnie dni oczekiwanie także zlecą szybciutko.
      Na narazie jestem pełna oczekiwania i radości a zarazem obaw – jak ja sobie z tym wszytkim poradzę. Na szczęście mąż mnie pociesza i dodaje mi otuchy

      ,

      Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)

      • Re: 48 dni

        Ja bylam wczoraj u znajomej ktora ma 3tygodniowe malenstwo i jak na niego patrze to nie chce mi sie wierzyc, ze niedlugo u mnie w domu,w przygotowanym juz lozeczku tez bedzie taki malec. Bozeeee,to jest piekne!!!

        Monia i chlopaczek (30.08.03)

        • Re: 48 dni

          Takiego malucha to nawet nigdy nie widziałam, a przynajmniej nie pamiętam ( mam brata półtora roku młodszego ). Nie wiem jak ja zareaguje na swoje, ale jak na usg ciekły mi łezki gdy zobaczyłam buziaczka, to co będzie jak zobaczę go bez urządzeń posrednich!

          ,

          Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)

          • Re: 48 dni

            eeh joooto juz niedlugonapewno wymiekniemy jak nam dadza maluchy po porodzie

            Monia i chlopaczek (30.08.03)

            • 14 dni 🙂

              Czas strasznie szybko leci, u mnie zostało już 14 dni, równo 2 tygodnie. Od kilku dni czuję delikatne, ale rzadkie jak na razie skurcze, pewnie te przepowiadające.
              serdecznie

              Ela i Maluszek <03.08.2003>

              • Re: 14 dni 🙂

                Mi równiez zostaly dwa tygodnie do terminu,brzuszek stawia mi sie bardzo często i mysle,że urodze szybciej.

                Marzena 29lat i 39tyg.Fasolka(chyba córcia)

                • Re: 31 dni…

                  to już tak blisko a jednocześnie daleko- nie mogę się już doczekać:)
                  a najgorsze że ta końcówka tak bardzo się wlecze…

                  Marta i kopiący wytrwale Szymon:) (20.08.2003)

                  • Re: 41 dni

                    Ja miałam takiego posta napisać za 11 dni bo to bedzie moja STUDNIÓWKA!!!! Dzisiaj kalendarzyk twierdzi ze zostało mi 111 dni – też ładnie 😉
                    pozdrawiam 🙂

                    Usianka i Bąbelek co chyba będzie babeczką 😉 (9.XI.2003)

                    • Re: 41 dni

                      A mi zostalo 27 dni. To juz naprawde nie dlugo az mi sie wierzyc nie chce ze wkrotce bedzie nas troje. O dziwo porodu na razie sie nie boje wrecz nie moge sie go doczekac. Ale zobaczymy co powiem pozniej.hi,hi
                      Pozdrawiam

                      Soley z coreczka 16 08 03

                      • 3 tygodnie!!!

                        jej, a mi zostaly 3 tygodnie!!! kiedy pozostale 37 smignelo, nie mam pojecia!!!! jeszcze niedawno histeryzowalam na sama mysl o porodzie, a teraz panika minela i wlasciwie ta koncowka tak mi sie fizycznie daje we znaki, ze chcialabym juz. chcialabym przytulic mojego malutkiego synka i nie czuc sie jak ponton, ech….
                        a jak to bedzie, nie mam pojecia, ale musi byc dobrze!

                        Effcia+ FRANUŚ (11.08.03)

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 41 dni

                        Dodaj komentarz

                        Co na prezent dla 12-latki?

                        Może macie jakieś pomysły na niedrogi prezent dla 12-letniej dziewczynki? Ja nawet nie wiem, czy takie dzieci się jeszcze bawią zabawkami, czy już w grę wchodzą tylko ubrania jako prezent....

                        Czytaj dalej →

                        Kupka po bananie

                        pytam bo nic nie znalazlam w archiwum. Jakie kupki maja wasze dzieci po bananie?, bo ja znalazlam po nich pelno cienkich czarnych nitek – i teraz pytanie czy to inwazja...

                        Czytaj dalej →

                        Wieczorne mdłości w ciąży

                        Oj tak tak. Bez wątpienia to nasz mały Misio tak nabroił. Ja – która nigdy przenigdy nie miałam kłopotów “żoładkowych” wczoraj po normalnej kolacji (to co zawsze) doznałam taaaaakieeeeego uczucia...

                        Czytaj dalej →

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general