42 absurdy zycia codziennego

[Zobacz stronę]

zdjecie nr 5 jest moje

36 odpowiedzi na pytanie: 42 absurdy zycia codziennego

      • rewelacja
        6 jest niezła :),
        zresztą wszystkie foty super.

        • mnie do lez doprowadzil nr 21, 25, 26, 31

              • mycia picia wymiata….

                • 11 i już
                  19 LOL

                  • dawno sie tak nie ubawilam 🙂 Dzieki!

                    • boskie – uśmiałam się nieziemsko – dzięki szpilki

                      • MÓJ FAWORYT TO 40 😀

                        Pozdrówki 🙂

                        • piekne!
                          a twoje foto btw widzialam gdzies wczesniej, nie wklejalas gdzies?

                          do dzis pamietam kartke na skupie butelek na duzym osiedlu w toruniu: “ze wzgledu na brak miejsca w skupie dla dwoch, tylko jeden moze wejsc”
                          niby jasne przeslanie, ale na samo wspomnienie smieje sie jak opetana

                          pamietam pare takich kwiatkow, ale nigdy niczego nie uwiecznilam, czego szczerze zaluje
                          w szpitalu: “zakaz noszenia ubloconych butow”
                          w kosciele na poludniu polski: “dla chcacych chwycic bakcyla bozego, spotkania w zakrystii po mszy w niedziele”
                          oraz, znowu niby nic, a jednak… toaleta w urzedzie w miejscowosci sredniej wielkosci: “uwaga: awaria spluczki! po zalatwieniu potrzeby fizjologicznej nalezy oproznic muszle woda z butelki, nastepnie napelnic butelke dla kolejnego petenta. zostaw toalete w takim stanie, w jakim chcialbys zastac ja sam”

                          • leżę i kwiczę
                            dzięki!

                            • Zamieszczone przez kantalupa
                              piekne!
                              a twoje foto btw widzialam gdzies wczesniej, nie wklejalas gdzies?

                              ofkors wklejalam na swojego FB jak jeszcze bareizmow nie bylo – jak sie pojawily to im wyslalam 😉
                              to teraz nawet do portalu gazeta.pl trafilo 😀

                              • to sie posmiałam 🙂

                                • ale w prawdziwość 36. tak srednio wierzę

                                  • Zamieszczone przez szpilki
                                    ofkors wklejalam na swojego FB jak jeszcze bareizmow nie bylo – jak sie pojawily to im wyslalam 😉
                                    to teraz nawet do portalu gazeta.pl trafilo 😀

                                    znanas! lo, matko!

                                      • Zamieszczone przez kantalupa
                                        znanas! lo, matko!

                                        ja tam pracowalam gdzie ta karta wisi

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 42 absurdy zycia codziennego

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general