42 absurdy zycia codziennego

zdjecie nr 5 jest moje

36 odpowiedzi na pytanie: 42 absurdy zycia codziennego

• rewelacja
        6 jest niezła :),
        zresztą wszystkie foty super.

• mnie do lez doprowadzil nr 21, 25, 26, 31

• mycia picia wymiata….

• 11 i już
                  19 LOL

• dawno sie tak nie ubawilam 🙂 Dzieki!

• boskie – uśmiałam się nieziemsko – dzięki szpilki

• MÓJ FAWORYT TO 40 😀

Pozdrówki 🙂

• piekne!
                          a twoje foto btw widzialam gdzies wczesniej, nie wklejalas gdzies?

do dzis pamietam kartke na skupie butelek na duzym osiedlu w toruniu: “ze wzgledu na brak miejsca w skupie dla dwoch, tylko jeden moze wejsc”
                          niby jasne przeslanie, ale na samo wspomnienie smieje sie jak opetana

pamietam pare takich kwiatkow, ale nigdy niczego nie uwiecznilam, czego szczerze zaluje
                          w szpitalu: “zakaz noszenia ubloconych butow”
                          w kosciele na poludniu polski: “dla chcacych chwycic bakcyla bozego, spotkania w zakrystii po mszy w niedziele”
                          oraz, znowu niby nic, a jednak… toaleta w urzedzie w miejscowosci sredniej wielkosci: “uwaga: awaria spluczki! po zalatwieniu potrzeby fizjologicznej nalezy oproznic muszle woda z butelki, nastepnie napelnic butelke dla kolejnego petenta. zostaw toalete w takim stanie, w jakim chcialbys zastac ja sam”

• leżę i kwiczę
                            dzięki!

• Zamieszczone przez kantalupa
                              piekne!
                              a twoje foto btw widzialam gdzies wczesniej, nie wklejalas gdzies?

ofkors wklejalam na swojego FB jak jeszcze bareizmow nie bylo – jak sie pojawily to im wyslalam 😉
                              to teraz nawet do portalu gazeta.pl trafilo 😀

• to sie posmiałam 🙂

• ale w prawdziwość 36. tak srednio wierzę

• Zamieszczone przez szpilki
                                    ofkors wklejalam na swojego FB jak jeszcze bareizmow nie bylo – jak sie pojawily to im wyslalam 😉
                                    to teraz nawet do portalu gazeta.pl trafilo 😀

znanas! lo, matko!

• Zamieszczone przez kantalupa
                                        znanas! lo, matko!

ja tam pracowalam gdzie ta karta wisi

Znasz odpowiedź na pytanie: 42 absurdy zycia codziennego

Dodaj komentarz

Czy mechacenie podlega reklamacji?

Zmechacony płaszcz Pod koniec października kupiłam płaszcz. Kosztował 350zł. Dla mnie był to spory wydatek. Panie w sklepie zapewniały, że płaszcz jest od dobrego producenta i jest świetnej jakości. Przyznam,...

Czytaj dalej →

W majtkach czy bez?

Problem z tych mniej poważnych: czy pod piżamę zakładacie majtki? Ja rozumiem, że w pewnych sytuacjach to gatek się nie zakłada, ale wtedy piżamy też nie. Ale tak na codzień...

Czytaj dalej →

Imię Nataniel – zbyt dziwne?

Bardzo podoba mi się imię Nataniel. Zastanawiam się tylko, czy dziecko nie byłoby “pokrzywdzone”. Dużo się teraz mówi, żeby nie dawać zbyt “oryginalnych” imion, bo dziecko w dorosłym życiu będzie...

Czytaj dalej →

Gdzie zrobić obdukcję?

Przepraszam, jeśli w złym dziale. Szukam jednak szybkiej odpowiedzi, bo nigdzie nic konkretnego nie umiem znaleźć. Chodzi mi o to gdzie można i za ile można zrobić obdukcję lekarską w...

Czytaj dalej →

Niepokoje w rozwoju rocznego dziecka

Witam wszystkie mamy, moje dziecko za tydzień kończy roczek. Mała jest ruchliwa, zaczyna samodzielnie chodzić, często się uśmiecha, ma wiele energii. Niby wszystko jest ok, jednak od pewnego czasu zaczynają...

Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general