5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

Test 1

Jest to historia mlodej dziewczyny…
Na pogrzebie swojej matki, zauwazyla mlodego czlowieka, ktorego nie znala wczesniej. Uwazala, ze jest fantastyczny, jest wrecz mezczyzna jej marzen. To byla milosc od pierwszego wejrzenia, zakochala sie po uszy…
Po kilku dniach dziewczyna zabija wlasna siostre…

Pytanie:
Z jakiej przyczyny zabila swoja siostre???

Nie przechodzcie od razu nizej, zeby przeczytac odpowiedz, zastanowcie sie najpierw nad wasza odpowiedzia na to pytanie…

Odpowiedz:
Miala nadzieje, ze ten chlopak pojawi sie znow na pogrzebie…

Jesli dobrze odpowiedzieliscie na to pytanie, myslicie jak psychopata.

Ten test byl przeprowadzany przez znanych amerykanskich psychologow w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalnosc zabojcy..

Spora liczba seryjnych mordercow, ktorzy przystapili do testu, udzielila dobrej odpowiedzi na to pytanie.

Jesli nie odpowiedziales poprawnie – tym lepiej dla was, jesli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, rade trzymac sie od nich z daleka;)

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

  1. 3F

    Zamieszczone przez aaagatka
    Test 5

    Test swinki
    *na srodku: realistka
    *jesli swinka patrzy na wprost: jestes bezposrednia, adwokat diabla, nie boisz sie starc w dyskusjach
    *jesli dodales swince mnostwo detali: jestes analitykiem, spokojny i nieufny
    *4 nogi: jestes pewny siebie, uparty i trzymasz sie swoich idealow

    • Zamieszczone przez grazyna_z
      Hihi a ja pomyślałam że to był chłopak siostry

      Ja też tak pomyslałam:)

      • Zamieszczone przez Gabrycha
        Ja też tak pomyslałam:)

        ja też 🙂

        • Świnia
          na srodku: realistka
          jesli swinka patrzy na wprost: jestes bezposrednia, adwokat diabla, nie boisz sie starc w dyskusjach
          jesli nie dodales swince detali: estes emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz ryzyko
          4 nogi: jestes pewny siebie, uparty i trzymasz sie swoich idealow
          małe uszy 😉
          średniej długości zakręcony ogon hmmm

          • Test świnki

            No to wyszło,że jestem pesymistką,wierzącą w tradycje,przyjazną,stojącą na czterech nogach;)o ogonku nie zapomiałam;)

            • Zamieszczone przez aaagatka
              .

              Odpowiedz:
              Miala nadzieje, ze ten chlopak pojawi sie znow na pogrzebie…

              Jesli dobrze odpowiedzieliscie na to pytanie, myslicie jak psychopata.

              Ten test byl przeprowadzany przez znanych amerykanskich psychologow w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalnosc zabojcy..

              Spora liczba seryjnych mordercow, ktorzy przystapili do testu, udzielila dobrej odpowiedzi na to pytanie.

              Jesli nie odpowiedziales poprawnie – tym lepiej dla was, jesli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, rade trzymac sie od nich z daleka;)

              Nie jestem psychopatą, nie jestem psychopatą! :D:D
              pomyślałam, ze po prostu siostra tez się zakochała w tym facecie, dlatego ją zabiła 😉

              • Zamieszczone przez aaagatka

                Jesli dobrze odpowiedzieliscie na to pytanie, myslicie jak psychopata.

                ufff…dobrze,że żle odpowiedziałam:D

                • Zamieszczone przez aaagatka
                  3 jest normalny,

                  ufff. jestem normalna:D

                  • Zamieszczone przez Gabrycha
                    Ja też tak pomyslałam:)

                    ja też :D, czy to sie kwalifikuje na psychopatkę???;)

                    • Zamieszczone przez garcia
                      mlotek, ale zolty 😉

                      ja tez

                      • 6F, niebieski młotek, szalejąca stopa,

                        *na srodku: realistka
                        *jesli swinka patrzy w lewo: wierzysz w tradycje, jestes przyjazna i latwo zapamietujesz daty
                        *jesli nie dodoales swince detali: estes emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz ryzyko
                        *4 nogi: jestes pewny siebie, uparty i trzymasz sie swoich idealow

                        *wielkosc uszu swinki swiadczy o zdolnosci sluchania. Im wieksze tym lepiej!- średnie te uszy:)
                        a ogonek całkiem długi mi wyszedł 😀

                        • Zamieszczone przez miamia
                          ja też :D, czy to sie kwalifikuje na psychopatkę???;)

                          Dzięki Bogu nie:D

                          • Zamieszczone przez grazyna_z
                            Hihi a ja pomyślałam że to był chłopak siostry

                            JA TAK SAMO!!!

                            • 6f, niebieski śrubokręt (akurat przed chwilą wymieniałam baterie w zabawce – używałąm śrubokręta)
                              Swinki nie rysowałam bo znam tę zabawę 🙂

                              A tu kilka zagadek:
                              zagadka 1
                              Wieczorem, od strony podwórza, na pierwsze piętro domu wchodzi po drabinie złodziej. Spogląda dyskretnie przez szybę do pokoju i w półmroku widzi leżącego w łóżku Johna Smitha, który nie śpi. Spokojnie wyciąga nóż do szkła, wycina otwór w szybie i wchodzi do pokoju. Cały czas patrzy na Johna, a John na niego. Złodziej bez zbytniego pośpiechu otwiera wszystkie szuflady i nagle znajduje małą szkatułkę, a w niej cenne klejnoty, od wielu lat należące do rodziny Johna Smitha. Bez nerwów wkłada je do kieszeni i wychodzi przez okno. Dlaczego John Smith nie reaguje? John jest w pełni zdrowy, nie ma żadnych problemów psychicznych, ma w pełni sprawne wszystkie zmysły, nie jest związany, nie zna złodzieja.

                              zagadka 2
                              Niemowa chce kupić szczoteczkę do zębów. Wchodzi do sklepu, pokazuje zęby i wykonuje ruchy, po których można się domyśleć, że chodzi o mycie zębów i kupno szczoteczki.
                              Następnie do sklepu wchodzi ślepiec, który chce kupić okulary słoneczne. Jak powinien to wyrazić, żeby sprzedawca mógł się domyślić, że chodzi mu o okulary słoneczne?

                              zagadka 3
                              Pewien pacjent został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, w pokoju bez klamek. Pomieszczenie było kwadratowe. Pacjent cały czas chodził w koło, od ściany do ściany.
                              Jak to możliwe, że dwie ściany przechodził w czasie 1h 20 minut a dwie w czasie 80 minut?

                              zagadka 4
                              Wyobraź sobie dwa pomieszczenia połączone długim korytarzem. Oba są niewielkie – nie można się w nich nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu, w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy. W jaki sposób można stwierdzić, który z trzech włączników włącza żarówkę, jeśli z pierwszego pomieszczenia nie widać, czy żarówka świeci się w drugim?

                              • nie jestem kandydatką na morderczynię, uff
                                F widziałam 6
                                czerwomy młotek of korz
                                nad stopą nie mam kontroli

                                idę do piątego 😀

                                • świnka
                                  *między srodkiem a dołem, czyli pesymistka z momentami realizmu 😉

                                  *swinka patrzy w lewo: wierzysz w tradycje, jestes przyjazna i latwo zapamietujesz daty – dat nie pamiętam.

                                  *jesli dodales swince mnostwo detali: – jakie detale można dodać świni? czy nogi, uszy, ogon, oczy i ryjek to mnóstwo detali? bo więcej z siebie nie wykrzesam 😀

                                  *4 nogi 🙂 jestes pewny siebie, uparty i trzymasz sie swoich idealow

                                  *wielkosc uszu swinki swiadczy o zdolnosci sluchania. Im wieksze tym lepiej! – przecież świnie mają małe uszy. Moja ma małe hmmm

                                  * dlugosc ogonka wskazuje na jakosc Twoich relacji seksualnych: znow im dluzszy tym lepiej! – moja świnia ma długi ogon 😀

                                  • Figa, trudne te Twoje zagadki! hmmm

                                    • Zamieszczone przez koralka
                                      Figa, trudne te Twoje zagadki! hmmm

                                      Tylko na pierwszy rzut oka – przynajmniej 3 pierwsze.
                                      Ostatnia jest rzeczywiście do pokombinowania 🙂

                                      • zagadka 1
                                        małe dzieciątko?

                                        zagadka 2
                                        wyrazić słowami

                                        MyŚlę nad trzeciem i nic mi do głowy nie przychodzi:o

                                        • Zamieszczone przez amber

                                          czerwone kombinerki

                                          ale jaja, ja tak samo musiałyśmy cos pokręcić w obliczeniach 😉 😀

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general