5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

Test 1

Jest to historia mlodej dziewczyny…
Na pogrzebie swojej matki, zauwazyla mlodego czlowieka, ktorego nie znala wczesniej. Uwazala, ze jest fantastyczny, jest wrecz mezczyzna jej marzen. To byla milosc od pierwszego wejrzenia, zakochala sie po uszy…
Po kilku dniach dziewczyna zabija wlasna siostre…

Pytanie:
Z jakiej przyczyny zabila swoja siostre???

Nie przechodzcie od razu nizej, zeby przeczytac odpowiedz, zastanowcie sie najpierw nad wasza odpowiedzia na to pytanie…

Odpowiedz:
Miala nadzieje, ze ten chlopak pojawi sie znow na pogrzebie…

Jesli dobrze odpowiedzieliscie na to pytanie, myslicie jak psychopata.

Ten test byl przeprowadzany przez znanych amerykanskich psychologow w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalnosc zabojcy..

Spora liczba seryjnych mordercow, ktorzy przystapili do testu, udzielila dobrej odpowiedzi na to pytanie.

Jesli nie odpowiedziales poprawnie – tym lepiej dla was, jesli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, rade trzymac sie od nich z daleka;)

Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

  1. Dawno, dawno temu idealny mężczyzna i idealna kobieta spotkali się. Po idealnych zaręczynach mieli idealny ślub. Ich wspólne życie było oczywiście… idealne.

    Podczas pewnej śnieżnej i burzliwej Wigilii ta idealna para jechała krętą drogą swym idealnym samochodem, kiedy dostrzegli kogoś w oddali. Jako perfekcyjni ludzie, zatrzymali się by zaoferować pomoc. Stał tam święty Mikołaj z ogromnym workiem zabawek. Nie chcąc zawieść dzieci w Wigilię, zabrali Mikołaja razem z workiem do samochodu i zaczęli rozwozić prezenty.

    Niestety, warunki drogowe pogorszyły się i idealna para oraz święty Mikołaj rozbili się. Przeżyła tylko jedna osoba.
    Kto więc ocalał?

    • Zamieszczone przez Figa123
      No nie? 🙂

      Aż mi wstyd, że nie poradziłam sobie:(:p

      • Znam to więc sie postrzymam

        • Mikołaj, idealni ludzie nie istnieją 😀

          • Zamieszczone przez aniast
            Znam to więc sie postrzymam

            No to taka:
            Masz trzy torby: A, B, C. Na pierwszej masz napisane “JABŁKA I POMARAŃCZE”, na drugiej “JABŁKA”, a na trzeciej “POMARAŃCZE”. Wszystkie etykiety są niepoprawne. Twoim zadaniem jest poprawne rozmieszczenie etykiet na torbach. Możesz jednak tylko raz sięgnąć do jednej z toreb i wyciągnąć jeden owoc. Nie wolno zaglądać do pozostałych toreb. Sięgasz do torby A i wyciągasz pomarańczę.

            • Zamieszczone przez Dominikka
              Mikołaj, idealni ludzie nie istnieją 😀

              Przeżyła kobieta – Mikołaj i idealny mężczyzna to postaci fikcyjne 😎

              • torba A – pomarańcze, etykieta: jabłka i pomarańcze
                torba B – jabłka i pomarańcze, etykieta: jabłka
                torba C – jabłka, etykieta: pomarańcze

                Wyjaśnienie:
                Jeżeli z torby A z napisem “jabłka i pomarańcze” wyciągniemy pomarańczę, to znaczy, że w torbie są same pomarańcze (jedyna możliwość, aby etykieta była niewłaściwa, ale żeby było możliwe fizycznie wyjęcie stamtąd pomarańczy. Następnie wiemy, że w takim razie w torbie B z napisem “jabłka” mogą być tylko jabłka wymieszane z pomarańczami (inaczej etykieta będzie zgodna), natomiast w torbie C z napisem “pomarańcze” – jabłka.

                • świanka patrzy na wprost, ma średnie uszy, cztery nogi, dłuuuuuugi ogon (:eek:) i jest w górnej połowie kartki.
                  Mam pytanie techniczne: co to są detale u świnki? Korytko? Rzęsy? 🙂

                  • Niesamowite, rzeczywiscie ten czerwony tak sie nasuwa, ze innego koloru nie idzie przeforsowac… Ale u mnie nie mlotek, tylko motyka – hihi, pewnie dlatego, ze pelna para ruszyly u nas prace ogrodkowe i o niczym innym moja mama tyle nie mowi 😉

                    • Przeżyła kobieta – Mikołaj i idealny mężczyzna to postaci fikcyjne

                      No fakt, ale nie wzięłam pod uwagę feministycznego wydźwięku tej zagadki 😀 😛

                      • Zamieszczone przez aaagatka
                        Test 5

                        Test swinki

                        🙂

                        No i tutaj nic mi sie nie zgadza 🙂 Ale poprzednie testy swietne!

                        • super te testy i zagadi 🙂

                          swietna zabawa

                          rozesłałam juz dalej :):)

                          • Nie mam zapędów mordercy…
                            Mam genialny mózg bo znalazłam 6F…
                            … No i ta zielona wkrętarka… Ale to chyba zboczenie zawodowe

                            :D:D:D:D

                            • swietne te testy! 🙂
                              co prawda okazalo sie, ze niestety nie jestem geniuszem i mysle szablonowo, ale przynajmniej nie jestem psychopatka – to juz cos 😉

                              • Zamieszczone przez Dominikka
                                Mikołaj, idealni ludzie nie istnieją 😀

                                nie! Przeżyła idealna kobieta 😉 Idealnych mężczyzn nie ma a Mikołaj tak naprawdę nie istnieje 😀

                                • hmm nie doczytałam do końca 😉 nie zauważyłam a pojawiła się już odpowiedź 😀

                                  • Zamieszczone przez aaagatka
                                    Test 2

                                    Oto tescik, zrobcie go max w 10 sekund, inaczej sie nie liczy, potem popatrzcie na rezultat na dole strony:

                                    Policzcie liczbe literek ‘F’ w ponizszym tekscie:

                                    ++++++++++++++++++++++++
                                    FINISHED FILES ARE THE RE-
                                    SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
                                    IC STUDY COMBINED WITH THE
                                    EXPERIENCE OF YEARS
                                    ++++++++++++++++++++++++

                                    Gotowe!
                                    Nie idzcie dalej, dpooki nie skonczycie liczyc!
                                    OK?

                                    Ile? Trzy?
                                    Zle, jest ich szesc – to nie zaden zart!!
                                    Przewincie do gory i policzcie jeszcze raz!!
                                    Wytlumaczenie jest ponizej:

                                    Mozg nie jest w stanie zauwazyc ‘OF’.
                                    Zadziwiajace, nie?
                                    Ten kto doliczyl sie szesciu za pierwszym razem, jest geniuszem,
                                    4-5 raczej wyjatkowy, 3 jest normalny,
                                    mniej niz 3, musi zmienic okulary;)

                                    No to jestem wyjatkowa…dopatrzylam sie 4:)

                                    • Zamieszczone przez grazyna_z
                                      Hihi a ja pomyślałam że to był chłopak siostry

                                      To tak jak ja:)

                                      • U mnie młotek był czarny 😉

                                        • Zamieszczone przez Figa123
                                          zagadka 1
                                          Wieczorem, od strony podwórza, na pierwsze piętro domu wchodzi po drabinie złodziej. Spogląda dyskretnie przez szybę do pokoju i w półmroku widzi leżącego w łóżku Johna Smitha, który nie śpi. Spokojnie wyciąga nóż do szkła, wycina otwór w szybie i wchodzi do pokoju. Cały czas patrzy na Johna, a John na niego. Złodziej bez zbytniego pośpiechu otwiera wszystkie szuflady i nagle znajduje małą szkatułkę, a w niej cenne klejnoty, od wielu lat należące do rodziny Johna Smitha. Bez nerwów wkłada je do kieszeni i wychodzi przez okno. Dlaczego John Smith nie reaguje? John jest w pełni zdrowy, nie ma żadnych problemów psychicznych, ma w pełni sprawne wszystkie zmysły, nie jest związany, nie zna złodzieja.

                                          zagadka 2
                                          Niemowa chce kupić szczoteczkę do zębów. Wchodzi do sklepu, pokazuje zęby i wykonuje ruchy, po których można się domyśleć, że chodzi o mycie zębów i kupno szczoteczki.
                                          Następnie do sklepu wchodzi ślepiec, który chce kupić okulary słoneczne. Jak powinien to wyrazić, żeby sprzedawca mógł się domyślić, że chodzi mu o okulary słoneczne?

                                          zagadka 3
                                          Pewien pacjent został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, w pokoju bez klamek. Pomieszczenie było kwadratowe. Pacjent cały czas chodził w koło, od ściany do ściany.
                                          Jak to możliwe, że dwie ściany przechodził w czasie 1h 20 minut a dwie w czasie 80 minut?

                                          zagadka 4
                                          Wyobraź sobie dwa pomieszczenia połączone długim korytarzem. Oba są niewielkie – nie można się w nich nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu, w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy. W jaki sposób można stwierdzić, który z trzech włączników włącza żarówkę, jeśli z pierwszego pomieszczenia nie widać, czy żarówka świeci się w drugim?

                                          zagadka 1 – no nie wpadłam na to, że niemowlę 🙂 Pomyślałam że złodziej go zahipnotyzował 😀
                                          zagadka 2 – nie zgadłam, ale chyba dlatego że nie widziałam problemu w tym, aby niewidomy pokazał na migi że chce okulary słoneczne 🙂
                                          zagadka 3 – chodzi nierównym tempem, raz szybciej raz wolniej?
                                          zagadka 4 – nie wymyśliłam rozwiązania, ale ja myślałam, że mam już wiedzieć który włącznik zanim opuszczę pierwsze pomieszczenie 🙂

                                          (grunt to się dobrze wytłumaczyć :cool:)

                                          z mikołajem i idealnymi pomyślałam, że przeżył mikołaj, bo jak oni tacy idealni, to wszystko robią perfekcyjnie, więc jak już wypadek to śmiertelny 😀 (dziwaczne wytłumaczenie, wiem hmmm)

                                          jabłka i pomarańcze łatwe – rozwiązałam dobrze.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general