5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

Test 1

Jest to historia mlodej dziewczyny…
Na pogrzebie swojej matki, zauwazyla mlodego czlowieka, ktorego nie znala wczesniej. Uwazala, ze jest fantastyczny, jest wrecz mezczyzna jej marzen. To byla milosc od pierwszego wejrzenia, zakochala sie po uszy…
Po kilku dniach dziewczyna zabija wlasna siostre…

Pytanie:
Z jakiej przyczyny zabila swoja siostre???

Nie przechodzcie od razu nizej, zeby przeczytac odpowiedz, zastanowcie sie najpierw nad wasza odpowiedzia na to pytanie…

Odpowiedz:
Miala nadzieje, ze ten chlopak pojawi sie znow na pogrzebie…

Jesli dobrze odpowiedzieliscie na to pytanie, myslicie jak psychopata.

Ten test byl przeprowadzany przez znanych amerykanskich psychologow w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalnosc zabojcy..

Spora liczba seryjnych mordercow, ktorzy przystapili do testu, udzielila dobrej odpowiedzi na to pytanie.

Jesli nie odpowiedziales poprawnie – tym lepiej dla was, jesli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, rade trzymac sie od nich z daleka;)

Strona 5 odpowiedzi na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

  1. Zamieszczone przez aaagatka
    Test 4

    Test inteligencji prawej stopy

    Ni nie zaszkodzi sprobowac, t niesamowite, ale prawdziwe. Moge sie zalozyc, ze bedziecie powtarzac to cwiczenie co najmniej 50 razy, zeby zmienic bieg swojej stipy, ale nie bedziecie umieli!!!

    Sprobujcie…….

    1.-siedzac, uniescie prawa stope z podlogi, robcie nie kolka zgdonie z kierunkiem wskazowek zegara.

    2.-w trakcie robienia kolek prawa stopa, narysujcie w powietrzu prawa reka cyfre 6.
    Wasza stopa zmieni kierunek!!!

    3.-Mowilam – nic nie mozecie na to poradzic!!!

    przyszedł dzieć i się pyta się z czego się matka śmieje 😀

    • Test swietny:)
      Pomyslalam, ze siostra ma krotkie wlosy, na pogrzebie bez makijazu i i sostra wziela jak za chlopaka i sie zakochala, a potem ka kilnela, bo sie pomylila:D

      niebieski mlotek:)
      stopa zmienila kierunek 🙂

      • Swietne te testy.
        Na ten z ‘czerwonym młotkiem’ zawołałam męża i mamę, mąż pomyslał o młotku, mama o siekierze.

        • [QUOTE=Figa123;1529766]zagadka 2
          Niemowa chce kupić szczoteczkę do zębów. Wchodzi do sklepu, pokazuje zęby i wykonuje ruchy, po których można się domyśleć, że chodzi o mycie zębów i kupno szczoteczki.
          Następnie do sklepu wchodzi ślepiec, który chce kupić okulary słoneczne. Jak powinien to wyrazić, żeby sprzedawca mógł się domyślić, że chodzi mu o okulary słoneczne?

          a na cholere slepcowi okulary przeciwsloneczne?

          • Zamieszczone przez An_ki
            U mnie młotek był czarny 😉

            u mnie tez!!

            • Zamieszczone przez aaagatka
              a na cholere slepcowi okulary przeciwsloneczne?

              żeby zasłonić wielkie limo jakie sobie nabił spadając ze schodów 😀

              • Zamieszczone przez Figa123
                6f, niebieski śrubokręt (akurat przed chwilą wymieniałam baterie w zabawce – używałąm śrubokręta)
                Swinki nie rysowałam bo znam tę zabawę 🙂

                A tu kilka zagadek:
                zagadka 1
                Wieczorem, od strony podwórza, na pierwsze piętro domu wchodzi po drabinie złodziej. Spogląda dyskretnie przez szybę do pokoju i w półmroku widzi leżącego w łóżku Johna Smitha, który nie śpi. Spokojnie wyciąga nóż do szkła, wycina otwór w szybie i wchodzi do pokoju. Cały czas patrzy na Johna, a John na niego. Złodziej bez zbytniego pośpiechu otwiera wszystkie szuflady i nagle znajduje małą szkatułkę, a w niej cenne klejnoty, od wielu lat należące do rodziny Johna Smitha. Bez nerwów wkłada je do kieszeni i wychodzi przez okno. Dlaczego John Smith nie reaguje? John jest w pełni zdrowy, nie ma żadnych problemów psychicznych, ma w pełni sprawne wszystkie zmysły, nie jest związany, nie zna złodzieja.

                zagadka 2
                Niemowa chce kupić szczoteczkę do zębów. Wchodzi do sklepu, pokazuje zęby i wykonuje ruchy, po których można się domyśleć, że chodzi o mycie zębów i kupno szczoteczki.
                Następnie do sklepu wchodzi ślepiec, który chce kupić okulary słoneczne. Jak powinien to wyrazić, żeby sprzedawca mógł się domyślić, że chodzi mu o okulary słoneczne?

                zagadka 3
                Pewien pacjent został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, w pokoju bez klamek. Pomieszczenie było kwadratowe. Pacjent cały czas chodził w koło, od ściany do ściany.
                Jak to możliwe, że dwie ściany przechodził w czasie 1h 20 minut a dwie w czasie 80 minut?

                zagadka 4
                Wyobraź sobie dwa pomieszczenia połączone długim korytarzem. Oba są niewielkie – nie można się w nich nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu, w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy. W jaki sposób można stwierdzić, który z trzech włączników włącza żarówkę, jeśli z pierwszego pomieszczenia nie widać, czy żarówka świeci się w drugim?

                Nie mam pojęcia ale:
                1. Tylko małe dziecko ( niemowlę) nie zareaguje zakladając, że czlowiek jest zdrowy
                2. Mówic potrafi, prawda? To musi po prostu powiedzieć:) Gdzieś już chyba cos podobnego słyszałam:D
                3. Może chodzi wolniej/szybciej…?
                4. Włączyć od razu wszystkie 3 kontakty 🙂

                Czy mam rację? W 2 na pewno tak. Pozostałe też jedynie tak brzmią sensownie…

                • Zamieszczone przez Dominikka

                  4. Ja bym zrobiła tak: wcisnęłabym jeden włącznik, poczekała 10-15 sekund i wyłączyła. Następnie włączyłabym drugi i poszła do pomieszczenia drugiego. I teraz: jeżeli żarówka się świeci – włącza ją drugi włącznik, jeżeli nie świeci, ale jest zimna – trzeci, jeżeli nie świeci, ale jest ciepła – pierwszy.

                  Prawdę powiedziawszy – nie rozumiem rozumowania, choć wszystkie tu się cieszą z odpowiedzi, bo co mi da informacja na temat tego, który włącznik ją włącza, skoro nie mam swiatła…?hmmm
                  Nie prościej włączyć wszystkie 3 i mieć pewno, że ten właściwy jest włączony??:)

                  • super te testy!!!:D

                    • Zamieszczone przez piechotka

                      Nie prościej włączyć wszystkie 3 i mieć pewno, że ten właściwy jest włączony??:)

                      Nadal nie będziesz wiedziała który włącznik jest od właściwej żarówki

                      • Ups… Byłam przekonana, że chodzi o to, by mieć włączone światło, nie wiedząc, który włącznik go włącza hmmm

                        • Zamieszczone przez piechotka
                          Ups… Byłam przekonana, że chodzi o to, by mieć włączone światło, nie wiedząc, który włącznik go włącza hmmm

                          😀 Świetnych masz chłopaków – w jakim są wieku? Nie mogę się doczekać kiedy moi tak wyrosną

                          • czy John Smith to np. kot?

                            • zagadka 1
                              Oczywiście Joihn Smith to niemowlę 🙂

                              zagadka 2
                              Oczywiście powinien zapytać/poporsić 🙂

                              zagadka 3
                              Jak to możliwe, że dwie ściany przechodził w czasie 1h 20 minut a dwie w czasie 80 minut?
                              1h20 minut = 60minut + 20minut = 80 minut

                              zagadka 4
                              Już znamy 🙂

                              Resztę też już rozgryzłyście więc nie ma co się rozpisywać 🙂

                              No to może jeszcze jedna zagadeczka na wieczór 😀

                              Pan Nowak z synem postanowili udać się do hydraulika, aby namówić go do odwiedzenia domu w sprawie beznadziejnie zepsutego kranu. Co prawda wyjeżdżali teraz na miesięczny urlop, ale chcieli sobie zapewnić wizytę tego cenionego specjalisty w pierwszych dniach po powrocie. Hydraulik znany był jako dobry fachowiec i jako wielki dowcipniś. Po wyłuszczeniu prośby, hydraulik zamyślił się i powiedział:

                              – Sprawa nie jest prosta. Jeśli panowie wracacie w poniedziałek, to w poniedziałek nie będę mógł już chyba przyjść, bo pociąg się może spóźnić. We wtorek mam pogrzeb wujka, we środę są imieniny mojej żony, a w czwartek zawsze muszę siedzieć w warsztacie. W piątek zawsze chodzę do dyrekcji, mam więc niewiele czasu, a w sobotę dzień pracy jest i tak krótki. Potem zaś ja sam jadę na urlop, chyba więc odłożymy to do mojego powrotu.

                              Usłyszawszy to, pan Nowak zasmucił się nie na żarty. Ale jego syn uśmiechnął się i powiedział:
                              - A więc oczekujemy pana we wtorek! Hydraulik mrugnął okiem i odparł:
                              - Widzę, młody człowieku, że nie jesteś żółtodziobem. A więc we wtorek!

                              Pytanie:
                              Dlaczego młody Nowak był taki pewny tego wtorku?

                              • Miesiąc na przód wiedział, że będzie pogrzeb?

                                • Nie mam w sobie seryjnego mordercy.
                                  Doliczyłam się 6 “F”
                                  Wybrałam niebieski młotek
                                  Stopa u mnie wygrywa:D Nie panuję na tym kompletnie:D:D:D

                                  • Zamieszczone przez aaagatka
                                    Test 2

                                    Oto tescik, zrobcie go max w 10 sekund, inaczej sie nie liczy, potem popatrzcie na rezultat na dole strony:

                                    Policzcie liczbe literek ‘F’ w ponizszym tekscie:

                                    ++++++++++++++++++++++++
                                    FINISHED FILES ARE THE RE-
                                    SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
                                    IC STUDY COMBINED WITH THE
                                    EXPERIENCE OF YEARS
                                    ++++++++++++++++++++++++

                                    Gotowe!
                                    Nie idzcie dalej, dpooki nie skonczycie liczyc!
                                    OK?

                                    Ile? Trzy?
                                    Zle, jest ich szesc – to nie zaden zart!!
                                    Przewincie do gory i policzcie jeszcze raz!!
                                    Wytlumaczenie jest ponizej:

                                    Mozg nie jest w stanie zauwazyc ‘OF’.
                                    Zadziwiajace, nie?
                                    Ten kto doliczyl sie szesciu za pierwszym razem, jest geniuszem,
                                    4-5 raczej wyjatkowy, 3 jest normalny,
                                    mniej niz 3, musi zmienic okulary;)

                                    doliczyłam sie 5:D, ale wstyd się przyznac dłuuuugo szukałam 6:p

                                    • A znacie to? :

                                      WOYOBRAź SBOIE żE NIR WANżNE JSET CZY LIETRY Są W POPARNWEJ KOELJNśOCI, WANżNE JSET żBEY PEIRSZWA I OSATNIA LTIERA BYłY NA SOWIM MEIJCSU.

                                      • Zamieszczone przez aaagatka
                                        Moge sie zalozyc, ze bedziecie powtarzac to cwiczenie co najmniej 50 razy, zeby zmienic bieg swojej stipy, ale nie bedziecie umieli!!!

                                        szkoda, ze sie nie zalozylam z Toba, tylko z wlasnym mezem 😉
                                        przegralam z nim niestety, :p a taka bylam pewna!
                                        okazuje sie, ze jesli odpowiednio rozlozyc uwage na obie czynnosci (zamiast skupiac ja na tej 6-tce) to da sie to zrobic 🙂

                                        • Zamieszczone przez Figa123
                                          6f, niebieski śrubokręt (akurat przed chwilą wymieniałam baterie w zabawce – używałąm śrubokręta)
                                          Swinki nie rysowałam bo znam tę zabawę 🙂

                                          A tu kilka zagadek:
                                          zagadka 1
                                          Wieczorem, od strony podwórza, na pierwsze piętro domu wchodzi po drabinie złodziej. Spogląda dyskretnie przez szybę do pokoju i w półmroku widzi leżącego w łóżku Johna Smitha, który nie śpi. Spokojnie wyciąga nóż do szkła, wycina otwór w szybie i wchodzi do pokoju. Cały czas patrzy na Johna, a John na niego. Złodziej bez zbytniego pośpiechu otwiera wszystkie szuflady i nagle znajduje małą szkatułkę, a w niej cenne klejnoty, od wielu lat należące do rodziny Johna Smitha. Bez nerwów wkłada je do kieszeni i wychodzi przez okno. Dlaczego John Smith nie reaguje? John jest w pełni zdrowy, nie ma żadnych problemów psychicznych, ma w pełni sprawne wszystkie zmysły, nie jest związany, nie zna złodzieja.

                                          zagadka 2
                                          Niemowa chce kupić szczoteczkę do zębów. Wchodzi do sklepu, pokazuje zęby i wykonuje ruchy, po których można się domyśleć, że chodzi o mycie zębów i kupno szczoteczki.
                                          Następnie do sklepu wchodzi ślepiec, który chce kupić okulary słoneczne. Jak powinien to wyrazić, żeby sprzedawca mógł się domyślić, że chodzi mu o okulary słoneczne?

                                          zagadka 3
                                          Pewien pacjent został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym, w pokoju bez klamek. Pomieszczenie było kwadratowe. Pacjent cały czas chodził w koło, od ściany do ściany.
                                          Jak to możliwe, że dwie ściany przechodził w czasie 1h 20 minut a dwie w czasie 80 minut?

                                          zagadka 4
                                          Wyobraź sobie dwa pomieszczenia połączone długim korytarzem. Oba są niewielkie – nie można się w nich nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu, w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy. W jaki sposób można stwierdzić, który z trzech włączników włącza żarówkę, jeśli z pierwszego pomieszczenia nie widać, czy żarówka świeci się w drugim?

                                          John jest na obrazie???

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general