5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

Test 1

Jest to historia mlodej dziewczyny…
Na pogrzebie swojej matki, zauwazyla mlodego czlowieka, ktorego nie znala wczesniej. Uwazala, ze jest fantastyczny, jest wrecz mezczyzna jej marzen. To byla milosc od pierwszego wejrzenia, zakochala sie po uszy…
Po kilku dniach dziewczyna zabija wlasna siostre…

Pytanie:
Z jakiej przyczyny zabila swoja siostre???

Nie przechodzcie od razu nizej, zeby przeczytac odpowiedz, zastanowcie sie najpierw nad wasza odpowiedzia na to pytanie…

Odpowiedz:
Miala nadzieje, ze ten chlopak pojawi sie znow na pogrzebie…

Jesli dobrze odpowiedzieliscie na to pytanie, myslicie jak psychopata.

Ten test byl przeprowadzany przez znanych amerykanskich psychologow w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalnosc zabojcy..

Spora liczba seryjnych mordercow, ktorzy przystapili do testu, udzielila dobrej odpowiedzi na to pytanie.

Jesli nie odpowiedziales poprawnie – tym lepiej dla was, jesli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, rade trzymac sie od nich z daleka;)

Strona 6 odpowiedzi na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

  1. Zamieszczone przez aniast
    Człowiek w windzie
    Amator spacerów codziennie, bez względu na to, czy padał deszcz, czy też nie, zabierał ze sobą parasolkę.
    Pewnego dnia jej zapomniał i musiał wrócić.
    Wsiadł do windy, wjechał na siódme piętro i resztę drogi do mieszkania na 10 piętrze przeszedł po schodach, chociaż winda była sprawna i nie lubił chodzić po schodach. Dlaczego tak uczynił?

    Byl maly i nie dosiegal do 10 w windzie?

    • Zamieszczone przez amber
      Świnia
      na srodku: realistka
      jesli swinka patrzy na wprost: jestes bezposrednia, adwokat diabla, nie boisz sie starc w dyskusjach
      jesli nie dodales swince detali: estes emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz ryzyko
      4 nogi: jestes pewny siebie, uparty i trzymasz sie swoich idealow
      małe uszy 😉
      średniej długości zakręcony ogon hmmm

      Mam identycznie 🙂

      Resztę testów znałam, ale ten z nogą mnie powalił :D:D:D
      Ale nauczyłam się nad tym panować, po prostu zakreślając szóstkę patrzę na stopę a nie na rękę i wtedy mi się nie zmienia 🙂

      • To dorzucam coś od siebie:

        Wykonuj polecenia w myśli, jak najszybciej możesz. Jeśli Ci to pomaga, możesz mówić cicho na głos. Nie przechodź do kolejnego polecenia zanim nie wykonasz poprzedniego i postaraj się, żeby w trakcie eksperymentu nikt cię nie rozpraszał, bo stracisz zabawę.

        Ile jest:

        2+2

        4+4

        8+8

        16+16

        A teraz szybko pomyśl jakąś liczbę pomiędzy 5 a 12.

        Masz?

        Wybrałeś 7, prawda?

        Czy to nie dziwne?
        Wolna wola czy kwestia okablowania neuronowego?
        Sam sobie odpowiedz.

        • Wykonuj polecenia po jednym, jak najszybciej potrafisz, ale nie przewijaj dalej, dopóki nie wykonasz danego polecenia.

          Ile jest:

          1+5

          2+4

          3+3

          4+2

          5+1

          A teraz powtarzaj w myśli cyfrę 6 jak najszybciej się da przez jakieś 15 sekund. (WAŻNE!)

          A teraz szybko pomyśl o jakimś warzywie.

          I co, to była MARCHEWKA, prawda?

          Jeśli nie, to należysz do tych 2% ludzi na świecie, których umysły sa na tyle plastyczne, ze stać ich na wymyślenie czegoś oryginalnego. 98% naszej populacji myśli w tym ćwiczeniu o marchewce. Straszne, nie?

          • Odmieniamy rzeczownik przez przypadki. Żeby nie było za prosto, weźmiemy nieistniejacy rzeczownik świdelec.
            Gotowy? No to jazda.

            Mianownik
            Kto? Co?

            Dopełniacz
            Kogo? Czego?

            Celownik
            Komu? Czemu?

            Biernik
            Kogo? Co?

            Narzędnik
            Z kim? Z czym?

            Miejscownik
            O kim? O czym?

            Wołacz
            O!

            I jak? Zrobiłeś?

            To teraz pytanie:

            Czym jesz zupę?

            Już wiesz?

            A nie przecieka Ci pomiędzy zębami widelca? 😉

            • Masz za zadanie dodawać do siebie liczby wyświetlone poniżej.
              Ekran przesuwaj jednym stałym tempem.
              Nie można się zatrzymywać.
              Kiedy będzie napisane Podaj wynik szybko powiedz jaki jest wynik Twoich obliczeń.
              Nie możesz się zbyt długo zastanawiać.

              No to startujemy:

              1000

              40

              1000

              30

              1000

              20

              1000

              10

              Podaj wynik!

              Wyszło Ci 5000?
              Niestety to zły wynik!
              Powinno wyjść 4100!
              Sprawdź sam!
              Zrób test jeszcze raz, a jeśli znowu Ci wyjdzie 5000, to skorzystaj z pomocy pana Kalkulatora:-)

              • Jeżeli odgadniecie – nadajecie się na profesjonalnego kadrowca:
                Pierwszy kandydat:
                – Ile jest 2+2?
                – Eeeeeeeeeeeeee, trzy!?
                – Dziękujemy, jeśli będziemy zainteresowani odezwiemy się do pana.
                Drugi kandydat:
                – Ile jest 2+2?
                – Niech pomyślę… pięć?!
                – Dziękujemy, będziemy w kontakcie.
                Trzeci kandydat:
                – Ile jest 2+2?
                – Bez wątpienia cztery!
                – Dziękujemy, proszę czekać na kontakt z naszej strony.
                Czwarty kandydat:
                – Ile jest 2+2? – Ile tylko sobie państwo życzą!
                – Doskonale, proszę czekać na odpowiedź z naszej strony.

                Pytanie brzmi: Kto otrzymał pracę?

                • Nie czytaj końcówki przed wykonaniem wszystkich 8 czynności!

                  1. wybierz cyfrę od 1 do 9
                  2. pomnóż ją przez 9
                  3. w otrzymanej liczbie dodaj jedności do dziesiątek (np. 14: 1+4=5)
                  4. odejmij 5
                  5. teraz: jeżeli 1 to “A”, 2 to “B”, 3 to “C” itd., wybierz literę, która odpowiada twojej liczbie
                  6. szybko! wybierz państwo na tę literę
                  7. na trzecią literę państwa wybierz kolor
                  8. na drugą literę koloru wybierz kwiat

                  a teraz…

                  ej!… ale w Danii nie rosną niebieskie irysy!

                  • Przeczytaj uważnie tekst:

                    Jesteś Pilotem Samolotu, Samolot leci do Warszawy i wysiada 10 osób, a wsiada 40 osób, następnie leci do Londynu i wsiada 100 osób, a wysiada 1 osoba, póżniej leci do Nowego Jorku i wysiada 5 osób, a wsiada 20 osób.

                    Pytanie:

                    Ile pilot ma lat?

                    • 1. Z samolotu wyskoczyło 3 skoczków: pierwszy ważył 80kg, drugi 100 kg, a trzeci 60kg. Kto był pierwszy na ziemi??? Zastanów się!

                      2. Pewien człowiek przyglądał się jakiemuś portretowi. Ktoś go zapytał:
                      – Czyjemu portretowi się przyglądasz?
                      Ów człowiek odpowiedział:
                      – Nie mam braci ani sióstr, ale syn tego człowieka jest synem mojego ojca.

                      Czyjemu portretowi się przyglądał?

                      3. Kierowca Fiata ma brata. Brat kierowcy Fiata nie ma brata. Kim jest kierowca Fiata?

                      4. Ile mam kwiatów, jeżeli wszystkie są różami z wyjątkiem dwóch, wszystkie są tulipanami, z wyjątkiem dwóch i wszystkie są irysami z wyjątkiem dwóch?

                      No to zaszalałam 🙂

                      • Zamieszczone przez amber
                        Świnia
                        na srodku: realistka
                        jesli swinka patrzy na wprost: jestes bezposrednia, adwokat diabla, nie boisz sie starc w dyskusjach
                        jesli nie dodales swince detali: estes emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz ryzyko
                        4 nogi: jestes pewny siebie, uparty i trzymasz sie swoich idealow
                        małe uszy 😉
                        średniej długości zakręcony ogon hmmm

                        A moj ogon byl tak dlugi ze micho stwierdzil ze to piesek:)

                        • Zamieszczone przez annapl
                          Przeczytaj uważnie tekst:

                          Jesteś Pilotem Samolotu, Samolot leci do Warszawy i wysiada 10 osób, a wsiada 40 osób, następnie leci do Londynu i wsiada 100 osób, a wysiada 1 osoba, póżniej leci do Nowego Jorku i wysiada 5 osób, a wsiada 20 osób.

                          Pytanie:

                          Ile pilot ma lat?

                          nie powiem :p
                          (ale jest juz po 30tce)

                          • Zamieszczone przez annapl
                            1. Z samolotu wyskoczyło 3 skoczków: pierwszy ważył 80kg, drugi 100 kg, a trzeci 60kg. Kto był pierwszy na ziemi??? Zastanów się!

                            2. Pewien człowiek przyglądał się jakiemuś portretowi. Ktoś go zapytał:
                            – Czyjemu portretowi się przyglądasz?
                            Ów człowiek odpowiedział:
                            – Nie mam braci ani sióstr, ale syn tego człowieka jest synem mojego ojca.

                            Czyjemu portretowi się przyglądał?

                            3. Kierowca Fiata ma brata. Brat kierowcy Fiata nie ma brata. Kim jest kierowca Fiata?

                            4. Ile mam kwiatów, jeżeli wszystkie są różami z wyjątkiem dwóch, wszystkie są tulipanami, z wyjątkiem dwóch i wszystkie są irysami z wyjątkiem dwóch?

                            No to zaszalałam 🙂

                            1 adam i ewa? kuzyn pantofelka?:p

                            2 sobie

                            3 siostra (to znalam)

                            4 masz trzy kwiatki 🙂

                            • Zamieszczone przez annapl
                              Wykonuj polecenia po jednym, jak najszybciej potrafisz, ale nie przewijaj dalej, dopóki nie wykonasz danego polecenia.

                              Ile jest:

                              1+5

                              2+4

                              3+3

                              4+2

                              5+1

                              A teraz powtarzaj w myśli cyfrę 6 jak najszybciej się da przez jakieś 15 sekund. (WAŻNE!)

                              A teraz szybko pomyśl o jakimś warzywie.

                              I co, to była MARCHEWKA, prawda?

                              Jeśli nie, to należysz do tych 2% ludzi na świecie, których umysły sa na tyle plastyczne, ze stać ich na wymyślenie czegoś oryginalnego. 98% naszej populacji myśli w tym ćwiczeniu o marchewce. Straszne, nie?

                              troche od czapy, bo borowik pierwszy mi na mysl przyszedl, a przeciez to nie warzywo!:eek:

                              • no i tyle by tych zagadek bylo, bo nie maz do lozka goni. dobranoc.

                                • Ups…. odpowiedź poprawna przyszła mi do głowy w ułamku sekundy…..

                                  • Pomyślałam o niebieskim wiaderku…

                                    • Zamieszczone przez aaagatka
                                      Test 2

                                      Oto tescik, zrobcie go max w 10 sekund, inaczej sie nie liczy, potem popatrzcie na rezultat na dole strony:

                                      Policzcie liczbe literek ‘F’ w ponizszym tekscie:

                                      ++++++++++++++++++++++++
                                      FINISHED FILES ARE THE RE-
                                      SULT OF YEARS OF SCIENTIF-
                                      IC STUDY COMBINED WITH THE
                                      EXPERIENCE OF YEARS
                                      ++++++++++++++++++++++++

                                      Gotowe!
                                      Nie idzcie dalej, dpooki nie skonczycie liczyc!
                                      OK?

                                      Ile? Trzy?
                                      Zle, jest ich szesc – to nie zaden zart!!
                                      Przewincie do gory i policzcie jeszcze raz!!
                                      Wytlumaczenie jest ponizej:

                                      Mozg nie jest w stanie zauwazyc ‘OF’.
                                      Zadziwiajace, nie?
                                      Ten kto doliczyl sie szesciu za pierwszym razem, jest geniuszem,
                                      4-5 raczej wyjatkowy, 3 jest normalny,
                                      mniej niz 3, musi zmienic okulary;)

                                      znalazłam 3F 🙁

                                      • młotek był czerwony:(

                                        • Zamieszczone przez grazyna_z
                                          Hihi a ja pomyślałam że to był chłopak siostry

                                          ja też

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 krotkich testow psychologicznych -fajne:)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general