5 lat na forum….

25 grudnia mineło 5 lat… jestem w szoku…. jak szybko ten czas zleciał.. i że można tyle czasu być na jakimś forum….

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: 5 lat na forum….

  1. to też był mój pierwszy raz)))))

    z rozpędu pokićkałam hasło z nickiem i zostałam awkaminką zamiast,,,, już nawet niepamiętam Myszą???? Mamą-myszą???

    eh tam/////

    • No gdzie Ci do myszy koleżanko 😉 Śliczna kobieta, matka córkom… (trochę ich teraz więcej 😉 ), a zmysić się chciała!

      • Zamieszczone przez awkaminska
        to też był mój pierwszy raz)))))

        z rozpędu pokićkałam hasło z nickiem i zostałam awkaminką zamiast,,,, już nawet niepamiętam Myszą???? Mamą-myszą???

        eh tam/////

        a tak wogóle Aga to na tym zdjęciu wyglądasz jak swoja córka, tak młodziutko i co spojrzę to myślę, że to najstarsza córcianka 😮

        • 5 lat u mnie przypada na dzisiaj

          A mnie dzisiaj mija 5 lat jak mnie mąż zarejestrował, co bym się oswajała z byciem w ciąży.
          A ja znowu w ciąży 😉

          • no to 100 lat 100lat 100lat…

            • dzieki, ale wiesz kochana pani garfik jestem to sie tu uwdzie podciągnie tu i uwdzie zaretuszuje hi hi hi…. wszystko kwestia zdjęcia i pstryknięcia…. ale podobało mi się że takie pogodne to je tu wrzuciłam…

              njmłodsza mi w nocy gorączki dostała wiec średniej niepoprowadzę do przedszkola… buuu.. wziełam w nocy do cycka a ona jak piecyk… i marodziła do rana łażąc po mnie i troche ciaga się za uszko choc nie płacze.

              • Zamieszczone przez Magdzik
                A mnie dzisiaj mija 5 lat jak mnie mąż zarejestrował, co bym się oswajała z byciem w ciąży. A ja znowu w ciąży 😉

                no to gratulki Madziu z okazji rocznicy. Pamiętam jak pisałas na początku swojej bytności na forum o tym ze to dzieki męzowi tu trafilas. Bylas jedną z pierwszych osób ktore kojarzyłam.

                • Zamieszczone przez kruszyna
                  no to gratulki Madziu z okazji rocznicy. Pamiętam jak pisałas na początku swojej bytności na forum o tym ze to dzieki męzowi tu trafilas. Bylas jedną z pierwszych osób ktore kojarzyłam.

                  Dziękuję!
                  Mąż nawet nie wie jaką przysługe mi zrobił… hehe…

                  • Zamieszczone przez awkaminska
                    i że można tyle czasu być na jakimś forum….

                    mozna, mozna mi minelo 6 lat i ciagle tu zagladam
                    zazwyczaj czytam /he he glownie to ogaldam fotki w galerii/, od 2 lat pisuje sporadycznie ale jestem:)

                    • Zamieszczone przez Cait
                      Po Sakurze nie ma już chyba śladu

                      Sakura /i bajbus – nie wiem moze kojarzysz i to/ to bylo moje pierwsze forum, tam zaczelam pisac jeszcze w 2000 – pewnie gdyby to forum nie padlo istanioloby do dzis, potem reaktywowalo sie na innym portalu, potem chyba znow padlo – teraz jest ale z dawna sakura niewiele ma wspolnego
                      i tez strasznie sie ciesze ze nasze forum przetrwalo pomimo problemow
                      pozdrowka dla wszytkich forumowiczow

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 5 lat na forum….

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general