5 maja Warszawa

nie checie na privie ok rozumiem proponuje 5 maja po długim weekendzie, poniedziałek 19 miejsce możecie wybrać bo się nie znam na pabach komu pasuje niech wstawia jakieś propozycje

Niestety nigdy tak nie bedzie że wszystkie bedą mogły, czekam na odpowiedzi, pozdrawiam

Wera

13 odpowiedzi na pytanie: 5 maja Warszawa

  1. Re: 5 maja Warszawa

    no dobra to bede pierwsza, ktora cos zaproponuje 🙂
    ja co prawda tez sie nie znam na pubach, dlatego proponuje sie zebrac, gdzies na dworku w centrum, moze np. pod restauracja Pizza Hut i KFC (w centrum), a dopiero stamtad gzies sie udac?
    no nie wiem sama to tylko propozycja
    a mnie caly czas nurtuje jak sie rozpoznamy???
    moze sie umowimy, ze kazda przyjdzie z gazeta w reku (oczywiscie taka sama) moze byc?
    pozdrawiam
    [i]Tysiaczek

    Tysiaczek

    • Re: 5 maja Warszawa

      jak najbardziej a gazeta dobry pomysł któras z dziecko, rodzice !!!

      • Re: 5 maja Warszawa

        Super
        5 maja to dobra data. Tylko ja moge najwczesniej o 18:50 🙁 Czy to nie za późno dla Was? W garści (i może w brzuszku??) będę miała Dziecko.

        Edek

        • Re: 5 maja Warszawa

          ja też nie do końca jestem bywalczynią pubów, ale myślę, że łatwiej jest umówić się na miejscu, bo tak jak któraś się spóźni, to nic się nie stanie, a tak to nie wiadomo ile stać i czekać…..
          czyli rozumien, że w grę wchodzi godz. 19 – ok, wcześniej polażę soie po sklepach:)

          pozdr.
          Aśka

          • Re: 5 maja Warszawa

            ja koncze prace o 17, czyli okolo 17:30 moglabym byc w centrum – wiec tez troszke czasu do 19 mam 😉
            no dobra jesli jednak chcecie sie umowic na miejscu to jedynym pubem jaki znam jest TONIC na Marszalkowskiej.
            a jesli w gre wchodzi jakies inne konkretne miejsce to ja poprosze o mapke
            [i]

            Tysiaczek

            • Re: 5 maja Warszawa

              Ok. 19.00 byłoby dobrze bo 5 maja mam jeszcze wizytę u gina, ale chetnie sie pojawię. Czy ktoś zna pub “PEPERS” na ul. Kruczej. Może tam? Pozdrawiam Monika

              • Re: 5 maja Warszawa

                Ja się też melduję. Rozumiem, że znak rozpoznawczy gazeta DZIECKO, ale gdzie w końcu, bo ja też nie wyznaję się na knajpach w centrum?

                [i]magie
                [Zobacz stronę]

                • Re: 5 maja Warszawa

                  Super dziewczyny – jest nas już 5 ( Wera, Tysiaczek, MonikaZ, Magie i ja). Przemyslmy sobie moze te PUBY przez weekend. Wiem, że przy Jackpocie na Marszałkowskiej jest taka pubiarnio kawiarnia – jest tam miło i przyjemnie. Stoliki nie sa duze, ale najwyżej zsuniemy 🙂
                  Dziewczyny z Warszawy i okolic….odzywajcie sie!!!
                  Pozdrawiam serdecznie

                  Edek

                  • Re: 5 maja Warszawa

                    Nie zapominaj o JoannieG – ona też zadeklarowała chęć spotkania się!

                    [i]magie
                    [Zobacz stronę]

                    • Re: 5 maja Warszawa

                      Przeprasza….. No jasne jeszcze ASIA, wiec jest nas 6. Asiu – przepraszam 🙂

                      Edek

                      • Re: 5 maja Warszawa

                        o buuuuuuuuuu, właśnie…….. a ja??????
                        dzięki, magie 😉

                        pozdr.
                        Aśka

                        • Re: 5 maja Warszawa

                          Asiu

                          jeszcze raz przyjmij moje przeprosiy 🙂

                          Edek

                          • Re: 5 maja Warszawa

                            🙂
                            to do zobaczonka!!!

                            pozdr.
                            Aśka

                            Znasz odpowiedź na pytanie: 5 maja Warszawa

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general