5 miesiąc:)

Jestem w piątym miesiącu ciąży,obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim (3 tygodnie) chodz jutro mam umówioną wizyte do lekarza. Chciałabym prosić lekarza o przedłużenie ł4 ponieważ mam bardzo daleko do pracy i podróż autobusem zwykle kończy się omdleniem badz wymiotami. Czy na tej podstawie mogę dostać L4? może któraś ma podobny problem? pozdrawiam wszystkie ciężarówki, trzymajcie się..

2 odpowiedzi na pytanie: 5 miesiąc:)

natalia2 Dodane ponad rok temu,

Re: 5 miesiąc:)

Witaj i tu nowa Grudnióweczko:) Jasne, że tak! Nie przejmuj się i idź na zwolnienie! Powiedz o wszystkim lekarzowi i zobaczysz, że da Ci zwolnienie bez problemu. Zobaczysz! Nie martw się. Odpoczywaj i dbaj o siebie!

shady Dodane ponad rok temu,

Re: 5 miesiąc:)

ja przebywam za zwolnieniu od 3 miesiaca i tylko raz mialam problem ze zwolnieniem. Moja lekarka uwazala ze ciaza to nie choroba i powiedziala ze od czasu do czasu moze mi da, ale nie do konca. Niestety przy moim charakterze pracy (kasa w supermarkecie) nie moge sobie pozwolic na eksperymenty, tym bardziej ze miesiac przed zajsciem w ciaze poronilam poprzednia, tak wiec zmienilam lekarza….. a obecna lekarka daje mi je bez problemu…..tak wiec nie denerwuj sie lec do lekarza mow co Ci dolega a napewno da Ci zwolnienie
pozdrawiam
Ania

Znasz odpowiedź na pytanie: 5 miesiąc:)

Dodaj komentarz

Karmienie
Znacie moze srodek homeopatyczny na odchudzanie?
ktory mozna by stosowac w okresie karmienia? A moze jakis na przyspieszenie przemiany materii?Przeciez homeopatia jest nieszkodliwa, wiec czemu niemozna by sprobowac czegos przy karmieniu piersia?Probowala ktoras cos z tej
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
starość nie radość ...
... młodość nie wieczność dzisiaj pomyłam wszystkie okna, powiesiłam firanki, 4 razy biegałam na dwór wieszać i ściągać kolejne pranie, wypucowałam łazienkę, balkon oraz kuchnię i zdycham. kolana bolą, ręce
Czytaj dalej