5 miesiecy Zuzolca

no i właśnie, dzisiaj moje dziecię kończy 5 miesięcy. Oczywiscie musze się pochwalić umiejętnościami : Zuza ładnie trzyma już łepek (wprawdzie tylko na brzuszku i w “pionie” – ale zawsze coś!!! ), smieje się w głos – zwłaszcza podczas zmiany pieluchy, wyciąga łapki do zabawek, ostatnio zaczęła strrrasznie dużo gadać – najczęsciej wychodzi z tego cos w stylu “GIE” (w repertuarze są również grrrr, hrrrr, kieeeeee ałuuuu kiuuuu) – czekamy z niecierpliwością na “TRAKTOR” 🙂
generalnie podobno (tak jest opinia neurologow i rehabilitantów) poza tym, ze jest raczej drobniutka to NIE WIDAĆ po Niej wcześniactwa (usg gówki wykazało, że wywley wchłonęły sie całkowicie i teraz obraz jest jak u zdrowego dziecka!!!) w sensie emocjonalnym – ruchowo jesteśmy jeszcze za murzynami, ale nadrobimy hihi
No i hit sezonu – moje wielkie 5cio miesieczne dziecię waży 4 3 5 0 a ubranka 56 sa juz za małe 🙂
ps – dla niewtajemniczonych – Zuza przy urodzeniu ważyła 980 gr i miała 39 cm wzrostu

no i tyle i aż tyle
buziaki
pozdrawiamy
emalka i Zuzka, ur. 21.04.03

31 odpowiedzi na pytanie: 5 miesiecy Zuzolca

  1. Re: 5 miesiecy Zuzolca

    ojej, ale super. bardzo sie cieszę, że Zuzka tak świetnie się rozwija. ale to na pewno dzięki tak przebojowej i silnej mamusi…
    moja Zuza za 5 dni tez konczy 5 miesięcy, ale ten czas szybko leci

    Gosia i Zuzia ur. 26.04.2003

    • Re: 5 miesiecy Zuzolca

      naprawde szok, to juz tyle czasu…
      Zuza zaraz przegoni wagowo Matiego! 😉
      gratulacje cudownej coreczki

      • Re: 5 miesiecy Zuzolca

        Najlepsze życzenia dla Zuzi!!! I gratulacje dla umiejętności zdolna dziewczynka!!! to czego jeszcze nie potrafi szybko nadrobi… Naprawdę dużo umie.. niech dlaej rośnie zdrowiutko

        cieplutko

        Weronka z Krzysiaczkiem 9.6.03

        • Re: 5 miesiecy Zuzolca

          GRATULACJE!!! I dużo zdrówka życzymy Zuzi, to już taka duża z niej pannica, że hoho!:) Wspaniale czytać takie wiadomości.:)

          Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

          • Re: 5 miesiecy Zuzolca

            G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TYLKO TAK DALEJ!!!!!!!
            POZDROWIENIA

            Agnieszka i Michałek

            • Re: 5 miesiecy Zuzolca

              Ale extra! 🙂
              A ile ma już wzrostu?

              Serdecznie Pozdrawiam 🙂
              Karolcia_

              • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                o rany – juz 5 MIECHOW!!! ale ten czas leci…
                hihi 56 juz za male?? rosnie wam jak na drozdzach…
                a tak serio ponad cztery razy waga urodzeniowa – to jest cos niesamowitego !!!
                a z tym gadaniem to przegonila zuza juz jasia bo on tylko samogloskami sie posluguje hihi 😉
                wszystkiego najlepsiejszego dla slicznej malej ale jakze dzielnej krolewny zuzy 🙂

                • Re: hura!

                  o kurczę, to ju 5 miesięcy… Ale leci! Super,że masz takie dobre wieści !!! Oby tak dalej! Słodkie buziaki, Dziewczyny!

                  Monika i Basia (05.10)

                  • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                    Ten twój Zuzolec jest mi jakoś baaardzo bliski, moze ze względu na nazewnictwo Zuzolec=Basiulec hihihihihihihi!! Kto tak nazywa dziewczynki hihihihihihihihihi. Gratuluję już kawałka kobiety!!!!! jeszcze tak ze 2 kg i już będzie baba jak się patrzy!!!!!!

                    Anka i Basiulec (9 M-CY!!!))

                    • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                      Przeolbrzymie (nie wiem, czy jest takie słowo, ale i tak nie oddaje ogromu tego, co czuję) się cieszę i życzę dalszych sukcesów. Pozdrowienia dla całej rodzinki.

                      • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                        stooo lat! stooo lat! Wszystkiego najlepszego!:)

                        guciak i Ninka ur. 27.04.2003

                        • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                          Gratulujemy sykcsów i kazdego kroczka naprzód.

                          Zuzia, wszystkiegoi najlepszego od Cioci Asi i Małego kolegi Filipka

                          Bruni i Filipek

                          • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                            Cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromny buziak w nos dla Zuzki !!!!

                            Kaśka z Natusią (18 miesięcy 🙂

                            • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                              Chyba to o Was czytalam w lipcu czy sierpniu reportaz w jakiejs gazecie o dzieciaczkach no i zauwazylam ze masz na nazwisko tak jak ja mialam panienskie i na dodatek masz na ime tak jak moja corcia 🙂 moze daleka rodzina 🙂

                              Aguś i Emilka 23.06.2003

                              • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                                To wspaniałe wieści, lipcowa Kasia życzy swojej kwietniowej koleżance (choć też miała być lipcowa) samych sukcesów i uśmiechów ku radości Mamusi i Tatusia!!!!!!

                                Agnieszka z córeczką Kasią ur. 13/07/2003

                                • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                                  sto lat
                                  zuch dziewczyna


                                  Ala i Filipek
                                  ur.29.07.2003

                                  • wszystkim Wam

                                    chórralnie DZIEKUJEMY !!!!!!!
                                    no i do tego jeszcze dzis Młoda zlapala grzechotke do raczki… no az sie popłakalam – dziecko ma matke histeryczke… 😛
                                    pozdrawiamy
                                    emalka i Zuzka, ur. 21.04.03

                                    • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                                      Ale ja się cieszę z tego Waszego Zuzolca! Musi być straszliwie pociesznym dzieciaczkiem! Niech rośnie zdroooooowo!!!!


                                      Izka i Iga 31.08

                                      • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                                        Hej, a gdzie zdjęcia z tej okazji?!?! Szybko zamieszczaj!!!


                                        Izka i Iga 31.08

                                        • Re: 5 miesiecy Zuzolca

                                          jutrro poskanuje, aj promis
                                          ps. a Twoja fotka z iga – fryga – słodycz!
                                          pozdrawiamy
                                          emalka i Zuzka, ur. 21.04.03

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 miesiecy Zuzolca

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo