5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

Dziewczyny, w sumie to nie wiem dlaczego zmieniam klinikę (byłam raz w Ivimedzie), bo w poprzedniej byłam tylko raz i było naprawdę konkretnie i wyszlam z niej zadowolona. Pewnie wszystko przez to, ze M. własnie w Novum robił badanie nasienia i tam mu się bardzo podoba. Jestem zapisana na godzinę 9 rano (biorę urlop) i idę razem z M. do dr Goławskiej – tak “wylosowala” pani na recepcji i niech tak będzie. Polezany Zamora ma strasznie dużo pacjetek, więc niech już mnie prowadzi Pani G. Nawiasem mówiąc to niezła babka, na zdjęciu widziałam
Ruszyło się, teraz aby do czwartku.
Z Nowym Rokiem nowym krokiem

bambamkowe marzenie

115 odpowiedzi na pytanie: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

  1. Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

    No trzymam kciuki za pomyslna wizytę oraz diagnozę… Dobże że tak szybko dostałas termin, im szybciej zaczniesz tym szybciej osiagniesz upragniony cel

    Czekam z utęsknieniem…[Zobacz stronę]

    • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

      Novum ma rewelacyjne wyniki, więc Wasze szanse rosną:) No i poznasz pewnie jakies forumowiczki:)…pozazdrościć:)
      Jeszcze tylko tydzień…

      karkoj

      • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

        Również trzymam kciuki za owocną wizytę :o), oby do czwartku. Potem na pewno podzielisz się pierwszymi wrażeniami, ja czekam na wieści po wizycie :o)
        Pozdrawiam i życzę udanego wskoku do Nowego “Novumowego” Owocnego Roku…

        Nuśka i 3 Aniołki…

        • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

          bambamku, my tez leczymy sie u dr Golawskiej
          co prawda duzo jeszcze nie zrobilismy, wyniki predysponuja nas do iui, ktorej nie mialam jeszcze z powodu tej cholernej cytomegalii. za to – moze dzieki bromergonowi, ktory przepisala dr Golawska – mam druga z rzedu i druga naturalna w tym roku (hehe) – owulacje. a wczesniej dwa lata leczylam sie (prywatnie ale na abonament z firmy) u specjalisty, ale od prowadzenia ciaz, ktory bez badan faszerowal mnie clo. owulacje mialam 3 razy ale tylko po clo. w koncu poszlam do specjalistow, czyli do novum – i co? – owu jest:)
          bardzo dobrze, ze zdecydowalas sie na pojscie do novum:) tam przy recepcji jest taka tablica z iloscia ciaz. przypatruj sie, bo z kazda wizyta liczba rosnie, i to jest takie budujace:) moze niedlugo tez sie tam znajdziemy:)
          trzymam kciukiiiiii

          • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

            Bambamkup pięknie !!!!!!!!!!!
            Dla mnie nOvum = ciąża

            ps. szkoda, że mnie na nich nie stać (mam na myśli ivf/icsi)

            *
            50 cykl

            • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

              Samantko, gdybyś kiedyś się zdecydowała, to pamiętaj, że hotel masz w Wawie GRATIS!!!!

              bambamkowe marzenie

              • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                No to mamy wspólnego lekarza
                Natusiu, a powiedz mi co ona Ci przepisala na razie – tylko bromek?

                bambamkowe marzenie

                • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                  … ale Ci się udalo z tym Novumowym Rokiem mam nadzieję że to będzie kilka miesięcy

                  bambamkowe marzenie

                  • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                    Mam nadzieję że podniose im statystykę

                    bambamkowe marzenie

                    • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                      Musiałam nieźle kombinować z Panią w recepcji, zeby cos ustalić. Uświadomialam sobie jak wiele ludzi ma problem z zajściem w ciążę

                      bambamkowe marzenie

                      • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                        …oby do czwartku… zaciskam kciuki

                        • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                          oby urlop już wzięty

                          bambamkowe marzenie

                          • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                            czekam na relację

                            • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                              Bedzie na pewno

                              bambamkowe marzenie

                              • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                bambamku, ona mi przepisala tylko bromek, ale to dlatego, ze w tej samej serii badan wykryto cytomegalie. wiec nie bylo stymulacji ani zadnego leczenia. dopiero na poczatku nastepnego cyklu idziemy znowu, i pewnie bedzie powtorka hormonow i iui.

                                to bedzie Novumowy rok, ale nie dlatego ze tam tyle czasu bedziemy, tylko dlatego, ze podwyzszymy im statystyki;)

                                pozdrowionka

                                • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                  a jakie hormonki musiałaś robić?
                                  Bo tak sobie myślę że w takim razie lepiej by było gdybym już do niej poszła z tymi wszystkimi wynikami.
                                  Mam na razie FSH, LH, TSH FT3 FT4, progesteron z maja, prolaktynę z maja.

                                  bambamkowe marzenie

                                  • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                    i tak pewnie bedziesz musiala powtorzyc calyt zestaw badan. sprawdze wieczorem, moze mam w domu karteczke z zestawem badan, to Ci przepisze. mozesz je zrobic w 2dc, wiekszosc bedziesz miala nastepnego dnia, i z nimi na wizyte. pierwsza wizyta jest drozsza, dlatego warto miec jak najwiecej danych, moze od razu zaczniecie dzialac. chociaz podejrzewam, ze bedzie chciala poobserowac naturalny cykl, porobic badania, takze te z drugiej fazy cyklu, i dopiero nastepny cykl bedzie stymulowany.
                                    moja kolezanka po 8 latach poszla do novum i zaszla w ciaze podczas tego naturalnego obserwowanego cyklu;) mowi, ze to chyba dlatego, ze wreszcie potraktowali ja jak czlowieka.

                                    czego Tobie, sobie i wszystkim weterankom, zycze w Nowym Roku:)

                                    • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                      Masz rację, poczekam na wizytę i na wszystkie wskazówki lekarza, niech Pani G. myśli za mnie, w końcu za to jej będę płacić

                                      bambamkowe marzenie

                                      • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                        bambamku dobry krok naprzód!!! trzymam kciuki za leczenie, oby Nowy Rok przyniósł nam upragnione maleństwa!!!!

                                        17 cykl starań, 28 listopada – zabieg usuwania żylaków powrózka u mężyka

                                        • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                          to już jutro! czekamy na wyczerpującą relację :-)))

                                          Aniołek (8.2003) +..

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general