5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

Dziewczyny, w sumie to nie wiem dlaczego zmieniam klinikę (byłam raz w Ivimedzie), bo w poprzedniej byłam tylko raz i było naprawdę konkretnie i wyszlam z niej zadowolona. Pewnie wszystko przez to, ze M. własnie w Novum robił badanie nasienia i tam mu się bardzo podoba. Jestem zapisana na godzinę 9 rano (biorę urlop) i idę razem z M. do dr Goławskiej – tak “wylosowala” pani na recepcji i niech tak będzie. Polezany Zamora ma strasznie dużo pacjetek, więc niech już mnie prowadzi Pani G. Nawiasem mówiąc to niezła babka, na zdjęciu widziałam
Ruszyło się, teraz aby do czwartku.
Z Nowym Rokiem nowym krokiem

bambamkowe marzenie

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

  1. Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

    Bambamku dzisiaj Twój dzień czekamy na wieści…

    • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

      Bambamku Czekamy z zaciśnietymi kciukami na wiadomości !!!

      Czekam z utęsknieniem…[Zobacz stronę]

      • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

        bambamku…byłas trzy godziny temu umowiona na wizytę. Przeciez my osiwiejemy przez Ciebie. Ja wszystko rozumiem….możecie iśc sobie na zakupy, na romantyczny obiad, na spacer, ale po drodze sa chyba kafejki internetowe…..;)
        Koniecznie daj znac co i jak

        karkoj

        • Re: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

          Jeje az mnie brzuch boli z nerwów

          Czekam z utęsknieniem…[Zobacz stronę]

          • PO WIZYCIE

            Jeszcze przed relacją chcę Wam powiedzieć ŻE JESTEŚCIE FANTASTYCZNE

            … a teraz opowiadam.
            Pani Dr jest konkretna i nie kombinowała z niczym tylko konkretnie powiedziała nam jak to wszystko ma wyglądać. Czyli – INSEMINACJA.

            Zbadała mnie – dzisiajiaj 12 dc pęcherzyk 16 mm w sobotę mam sobie zrobić zastrzyk z pregnylu w niedzielę przytulanko (kazała więc może dała nam małe światełko że akurat może nam się udać ]w poniedziałek mam się zgłosić i zobaczymy czy pęcherzyk pękł. Przy okazji usg będę miała zrobione : stopień czystości pochwy, cytologię posiew z kanał szyjki i chlamydie. Jutro mam zrobić jeszcze raz prolaktynę potem progesteron i na początku cyklu jeszcze raz FSH LH i testosteron w między czasie mamy sie zaszczepić obydwoje na żółtaczkę, ja mam zrobić toxoplazmozę, M badanie posiewu i za miesiąc jeszcze raz badanie nasienia. W przyszłym cyklu mam się zjawić u niej albo na stymulowanie cyklu czyli przyjść w 1-2 dc albo jeśli chcemy to przy naturalnym cyklu mam się pojawić około 11 dc na monitoring oczywiście jeśli wszystko będzie z hormonami i badaniami ok, wraz z M. posiewem. Co mi doradzacie – cykl stymulowany czy naturalny? Ja chyba się zdecyduję na stymulowany – może bliźniaki “machniemy”
            Zdaję sobie sprawę jaka jest mało % szansa, ale wiecie co? Strasznie wierzę w tą inseminacje i wierzę że nam się uda Wszystko teraz zależy od tego jak M nasienie będzie dobre po przepreparowaniu?
            Kochane moje jestem podjarana tym wszystkim strasznie i nadzieja wróciła do mnie z wielką siłą wiary

            PS oczywiście istnieje jeszcze kwestia pieniędzy, M. chyba zemdleje jak mu przedstawię nasz “biznes baby plan”

            Co o tym myślicie? Dam radę, nie?
            Kolejna moja ważna wiadomość w poniedziałek – czy jajeczko pękło!

            PS Nie było kafejek internetowych po drodze, więc dopiero teraz piszę

            bambamkowe marzenie

            • Re: PO WIZYCIE

              DASZ RADY i nawet sie nieważ mysleć inaczej !!!!

              Strasznie dobre wieści przyniosłaś nam, tak się cieszę Niestety nie umiem ci powiedziec ktory sposob bylby lepszy, czy stymulowanie czy naturalnie. Bo skoro lekarka dała wam cień szansy na natural…..

              Czekam z utęsknieniem…[Zobacz stronę]

              • Re: PO WIZYCIE

                Bambamku…. Ale nas przetrzymałas;)…hehehe…..grozę robisz

                bardzo się cieszę, ze pani doktor zdecydowala się na waszą iui:)) Pewnie, że sie uda. W końcu po to się to robi, zeby się udalo:))
                Czyli luty…:)
                Ja zdecydowalabym się na stymulowany cykl, lepsze pęcherzyki, czasem więcej pęcherzykow, a co za tym idzie większe szanse:))
                Jeju…..tak się cieszę:)) Chyba tak samo jak Ty:)) A ile w Tobie energii Bambamku:))

                A biznesplanembaby się nie stresuj….powiedz chlopu, ze jak nie chce iui(bo drogo), to te same pieniądze wydasz na ciuchy, bo będziesz musiala sie pocieszyć 😉

                karkoj

                • Re: PO WIZYCIE

                  No nareszcie!!!

                  Kochana Ty się nie przejmuj żadnym biznes baby planem, zawsze się znajdzie jakieś rozwiązanko.

                  Wieści przyniosłaś super. I to przytulanko…
                  I widzisz, a tak się martwiłaś, że nie będą chcieli zrobić IUI a tu szanse nawet na naturalsika Jeśli chodzi o cykl, to Ci powiem, że wolałabym stymulowany, ale decyzja należy do Ciebie.
                  Kurde, nawet nie wiesz jak się cieszę same dobre wiadomości.
                  Czekamy teraz do poniedziałku na pęknięcie pęcherzyka
                  Ściskam Cię mocno.

                  • Re: PO WIZYCIE

                    bambamu, super wiesci:) baaardzo sie ciesze i trzymam kciuki:)
                    ja na Twoim miejscu zdecydowalabym sie na cykl stymulowany – wieksza gwarancja owulacji i… blizniakow;) [to teraz poprawne politycznie ]
                    i jestem pewna, ze dacie rade – i z iui, i z kasa, a mezowi powiedz, ze to dopiero poczatek i male wydatki, a co to bedzie, gdy pojdzie do szkoly;) niech sie przyzwyczaja;)

                    a jajeczko na pewno peknie po pregnylu, wiec dzialajcie, moze nie bedziesz musiala przedstawiac baby biznes planu hihi

                    powiedz mi wiecej o tej szczepionce przeciwko zoltaczce, bo domyslam sie, ze nas przed iui tez czeka. czy jest jednorazowa, czy w konkretnym dniu cyklu, czy trzeba odczekac, itd.

                    bardzo sie ciesze, ze wrocila Ci wiara – to najwieksze osiagniecie tej wizyty.
                    teraz wszystko bedzie tylko lepiej

                    • Re: PO WIZYCIE

                      Ale radosny post. Lubię takie 🙂 Dasz radę na pewno. Chyba silna z Ciebie babka. Ja w każdym razie trzymam kciuki za naturalsika. W końcu z całej tej armii potrzebny tylko jeden żołnierzyk :-))

                      ELA

                      • Re: PO WIZYCIE

                        Bambamku strasznie się cieszę, że macie dobre wieści i trzymam mocno kciuki
                        Już Ci pisałam prawda – dla mnie nOvum = CIĄŻA !!!!

                        Jeśli chodzi o cykl do iui polecam stymulację – zawsze to większa szansa na bobasa

                        Coś mi się wydaje, że wkrótce przeskakujesz na oczekujące

                        ^^^^^^^^^^^^^^
                        50 cykl :(((
                        15 dni do laparo….

                        • Re: PO WIZYCIE

                          Oj będzie się tu działo :o)) Widac’ że masz wspaniały nastrój, pościk taki pozytywnie zakręcony hihihii. Trzymam kciuki baaaarrdzo moooooccccnoooo, dacie radę :o))
                          No i czekamy na ważną wiadomośc’ jajeczkową hihihiii, a potem teścikową (chodzi o test oczywiście a nie teściową)… hehe ;o)
                          Pozdrawiam :o))

                          Nuśka i 3 Aniołki…

                          • BYLE DO PONIEDZIAŁKU :D:D:D

                            BAMBAMKU Teraz tylko byle by do poniedziałku !!!!!!

                            Czekam z utęsknieniem…[Zobacz stronę]

                            • Re: PO WIZYCIE

                              TRZYMAM BARDZO MOCNO KCIUKI!!!
                              Jestem w podobnej sytuacji ( po @ zaczynam trzeci raz Clo a potem inseminacja ) więc będę niecierpliwie czekała na wieści od Ciebie.

                              wanda

                              • Re: PO WIZYCIE

                                Jak zwykle jesteście rewelacyjne
                                Dziękuę dziewczyny!!!

                                Ntusiu, jeśli chodzi o tą szczepionkę przeciwko żółtaczce to się zapytam w poniedzialek, bo bedę w Novum. Sama się zastanawiam, bo jeśli będę w ciąży (a biorę to pod uwagę) to chyba już raczej nie będą mogli mi robić następnych serii zastrzyków. Więc odpowiem Ci na to w poniedziałek.

                                Zdecydowaliśmy się z M. na cykl stymulowany
                                Dzisiaj lecę kupić zastrzyk i zaczynam brać folik, bo przyznam się że nie brałam…. A Wy bierzecie? Chcę też M. kupić jakieś preparaty, zastanawiam się między MACĄ, a PROMEN-em? Maca jest tańsza…, no zobaczę.

                                bambamkowe marzenie

                                • Re: BYLE DO PONIEDZIAŁKU :D:D:D

                                  Bambamkowi zapowiada się radosny weekend:)

                                  karkoj

                                  • Re: PO WIZYCIE

                                    tak trzymaj 😀 byle do przodu:D
                                    Niech Ci się w końcu uda co????

                                    karkoj

                                    • Re: PO WIZYCIE

                                      No w końcu by mogło się udać

                                      [Zobacz stronę]

                                      • Re: PO WIZYCIE

                                        Bambamku te Wasze obrączki wyglądają super

                                        50 cykl :((
                                        14 dni do laparo….

                                        • Re: PO WIZYCIE

                                          hihihi

                                          dzięki
                                          Nudziałam się kiedyś w pracy i odkryłam że potrafię wkleić tam zdjęcia no i wkleiłam, takie tajnos agentos bez twarzy

                                          [Zobacz stronę]

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general