5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

Dziewczyny, w sumie to nie wiem dlaczego zmieniam klinikę (byłam raz w Ivimedzie), bo w poprzedniej byłam tylko raz i było naprawdę konkretnie i wyszlam z niej zadowolona. Pewnie wszystko przez to, ze M. własnie w Novum robił badanie nasienia i tam mu się bardzo podoba. Jestem zapisana na godzinę 9 rano (biorę urlop) i idę razem z M. do dr Goławskiej – tak “wylosowala” pani na recepcji i niech tak będzie. Polezany Zamora ma strasznie dużo pacjetek, więc niech już mnie prowadzi Pani G. Nawiasem mówiąc to niezła babka, na zdjęciu widziałam
Ruszyło się, teraz aby do czwartku.
Z Nowym Rokiem nowym krokiem

bambamkowe marzenie

Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

  1. Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

    ok, nie bedę się stresować

    [Zobacz stronę]

    • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

      Super! mam nadzieję, że “zasiewaliście” bardzo ten cykl. Oby to był WASZ czas> Powodzenia

      • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

        bambamku:) trzymam kciuki:)

        • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

          dzięki, a u Ciebie jak? Testowanko niedługo?

          [Zobacz stronę]

          • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

            chyba nie ma sensu testowac:( spada mi temperatura, pewnie jutro @ (ten cykl chyba bedzie krotki bo owu 14dc byla). mialam taka nadzieje…. schize wyjatkowa… objawy, wykres, wszystko… (idiotka, znowu dalam sie nabrac). juz sie wyryczalam, ale pewnie jeszcze raz bede musiala jak juz przyjdzie @:( znowu sie nie udalo:(
            na dniach ide wiec do novum, ciekawe czy zalapie sie na iui w tym cyklu, czy beda mi robic badania. pewnie to drugie, wiec cykl przepadnie. i iui bede miala w 30 cyklu, w ktorym zreszta bede miala tez 30 urodziny.
            zdolowana jestem na maksa
            trzymam bambamku za Ciebie z calych sil:)

            • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

              trzymaj się i nie becz!!!!!!! nie teraz to jak wieść niesie NOVUM =CIĄŻA

              Buziol

              [Zobacz stronę]

              • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

                Dziewczyny zlitujcie się…..Wy macie swoje novum, co znaczy ze zaraz będziecie w ciąży. A nie mozecie zrobić nowej wieści pod tytulem salve=ciąża blizniacza??? Moze byc tez nieblizniacza, jesli nie da rady tej podwójnej 😀

                karkoj

                • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

                  bambamku, na wszelki wypadek zapisalam sie na piatek, trzynastego;) na wizyte, moze juz bedzie 2dc. ciekawe czy nie miniemy sie tam na korytarzach;)
                  musze zobaczyc ile jest tam ciaz na tej tablicy nad recepcja, ja bylam ostatnio to bylo chyba ponad 5100….

                  • SALVE=CIĄŻA

                    KARKOJ słyszałam jak bociany klekotały, że SALVE ZAMÓIŁA U NICH SPORO TOWARU jeden do Ciebie leci…. oooooo poczekaj…..za nim drugi

                    [Zobacz stronę]

                    • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

                      13 mnie nie będzie, ale później to kto wie może i siądziemy obok siebie.
                      Co do ilości ciąż to ostatnio sobie z ich strony zapisałam 5327, a dzisiaj patrzę a tam już 5351 lecą jak burza
                      a my niedługo podciągniemy im statystykę

                      [Zobacz stronę]

                      • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

                        Cieszę się niezmiernie, że wszystko idzie tak jak powinno Teraz moja droga powinnaś mieć tylko miłe myśli, a nie dołować się plemnikami męża. Usłyszałam od doktorka, że organizm mężczyzny to nie fabryka, raz ma 90mln, raz 60, a raz tylko 30. Najważniejsze, by nie było 5 spadając z 90 Trzymam teraz za Ciebie mocno zaciśnięte kciuki i czekam na wieści

                        • Re: SALVE=CIĄŻA

                          Ja też poprosze jednego dzidziola z Salve…..

                          Weteranka-3lata za mną-czekam na 2 IUI

                          • Re: SALVE=CIĄŻA

                            Gabi, bociany już ćwiczą skrzydła bo w 2006 będą miały strasznie dużo roboty!!! A Salve cały czas wysyła do nich zamówienia 🙂

                            [Zobacz stronę]

                            • Re: SALVE=CIĄŻA

                              Bambmku…dziekuję:))
                              a Gablysia niech szykuje dwa lozeczka. niedawno rozmawialam z kobitką w Salve i tam w grudniu większośc ciąż po in vitro jest blizniaczych…hehehehe

                              karkoj

                              • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

                                ja to się zawsze obudzę po czasie!!! no to super, że pękł, naprawdę świetnie!!! każdy mały kroczek przybliża was do najważniejszego celu a nastawienie to pół sukcesu.

                                SUUUUUPER!!!!

                                Aniołek (8.2003) +..

                                • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

                                  karolakoj, Gablysiu, ja slyszalam, ze w salve druga iui=blizniaki

                                  • Re: SALVE=CIĄŻA

                                    Wy mnie przestańcie straszyć tymi bliźniakami, ja was bardzo proszę. Ja chce jedno dziecko. Jedno zdrowe i donoszone dziecko. Jedno moje drogie kobitki, nie dwa. Ja waże 48 kg, wpadłabym w panikę na wieść o bliźniętach.

                                    Weteranka-3lata za mną-czekam na 2 IUI

                                    • Re: SALVE=CIĄŻA

                                      dla malych kobietek druga iui w salve to jedno dziecko oczywiscie:)

                                      • Re: SALVE=CIĄŻA

                                        Natusia…cos Ty….jedno mi da:) I w taki sposob będe miala trojaczki. A powaznie….pewnie, ze Gablysie czeka jedno dziecko, przynajmniej niedlugo, bo przeciez blizniąt nie jest 100%, a inne kobitki sa chętne:)

                                        Jak to jest smiesznie. Ja sobie kazdą wyobrażam i Gablysia miala u mnie ok 170 cm wzrostu, waga pi razy drzwi 60 kg i ciemne wlosy. I jak mam teraz sobie przerobić to na 48 kg?????

                                        karkoj

                                        • Re: PĘCHERZYK PĘKŁ

                                          no fakt pęcherzyk pękł już dawno ale strasznie się cieszę że piszesz do mnie
                                          Patrzę na Twój suwaczek i jestem zachwycona to już 19 tydzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                          [Zobacz stronę]

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5 stycznia pierwsza wizyta w Novum

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general