5 tydzień i pobolewanie brzucha

Witajcie! Jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży z czego okropnie się cieszę. Troszkę czasem brzuch mnie pobolewa i zastanawiam się czy to normalne?

7 odpowiedzi na pytanie: 5 tydzień i pobolewanie brzucha

arabella Dodane ponad rok temu,

Re: 5 tydzień i pobolewanie brzucha

Dopiero weszłam na forum, jestem zdziwiona, że nikt Ci nie odpowiedział. Ten temat był poruszany już kilkakrotnie (chyba prawie codziennie).
Bóle brzucha we wczesnej ciąży sa najzupełniej normalne, do tego może dojść kłucie w jajnikach. Wszystko w Tobie po malutku sie rozicąga i dopasowywuje do nowych warunków. Mi bóle przeszły ok. 7 tygodnia.

Ania +? (30-04-2004)

ewa250 Dodane ponad rok temu,

normalny objaw jak najbardziej ale warto to zglosic przy okazji wizyty u gina, bo czasami bole brzucha oznaczaja problemy z tak malutka jeszcze ciaza

Ewa z Jasiem (09.07.2003)

myszka23 Dodane ponad rok temu,

Nie martw się. I mnie na początku ciąży bolał brzuch,tak jak na @. Chociaż moja ginka stwierdziła,że nie powinno tak boleć,to moje koleżanki,które mają już dziecko także skarżyły się na taki ból. Nie martw się! Pozdrawiam.

Myszka i Bobo(29.03)

skate130 Dodane ponad rok temu,

Ja jestem wlasnie w 7 tc, tez pobolewa mnie brzuch. Dzisiaj bylam u lekarza i jest to normalny objaw. Niedobrze kiedy bol jest bardzo intesnywny i utrzymuje sie przez dluzszy okres czasu. 5 mocnych skurczy na dobe to zupelnie prawidlowo.
Pozdrawiam
skate

buniaa Dodane ponad rok temu,

Re:Wielkie dzięki!

Wielkie dzięki! Jestem spokojniejsza, bo brzuch tylko czsem mnie zaboli i to niezbyt mocno! Pozdrawiam!

buniaa Dodane ponad rok temu,

Re: Dzięki

Wielkie dzięki! Jestem spokojniejsza, bo brzuch tylko czsem mnie zaboli i to niezbyt mocno! Pozdrawiam!

agnes22 Dodane ponad rok temu,

Mnie tez boli, jestem w 6 tygodniu, nie wiem czy to brzuch czy jajniki i tez mysle czy napewno wszystko dobrze

Znasz odpowiedź na pytanie: 5 tydzień i pobolewanie brzucha

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Macie jeszcze kreski na brzuchu?
Jak w tytule. Chodzi mi o tą brunatną kreskę co rośnie razem z brzuszkiem Podobno miała zniknąć w ciągu 3 miesięcy po porodzie... Nie to, żeby mi przeszkadzała, wprost przeciwnie,
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
ALE ZE MNIE BLONDYNKA!!
Opowiem Wam, jak dzisiaj ze mnie była "blondynka z kawałów" - no po prostu nic dodać nić ująć... a jeszcze niedawno się chwaliłam, że ten blond to po to, by
Czytaj dalej