5 tydzień pomocy

mam wielki problem właśnie wruciłam od gin i na usg nie widać serduszka mojej dzidzi – czy to jest normanle bo lekaż powiedział mi jeszcze za wcześnie zeby co kolwiek stwierdzić, poza tym jajko oddziela się od kosmówki. Wy na pewno wiecie więcej od lekarzy – pomocy

13 odpowiedzi na pytanie: 5 tydzień pomocy

  1. Re: 5 tydzień pomocy

    Nie wiem czy to w ogóle możliwe w 5 tygodniu ciązy. Z tego co wiem to serce dziecka zaczyna bić w 21 dniu po zapłodnieniu. Chyba więc jeszcze jest za wcześnie?
    Bo chyba 5 tydzień to liczysz od ostatniej @?

    • Re: 5 tydzień pomocy

      nie piąty tydzień ciąży a dokładnie 5t i 5dni co daje 40 dzień ciąży a serduszko powinno bić 21 dnia – to chyba mam powody do zmartwienia?

      • Re: 5 tydzień pomocy

        nie masz powodów. to wcześnie bardzo. idz za 2,3 tygodnie do gina z dobrym sprzetem, wtedy powinno juz byc cokolwiek widac. u mnie w 5 tygodniu nie bylo jeszcze kompletnie nic…..
        powodzenia

        • Re: 5 tydzień pomocy

          ja dopiero w 7 tc widziałam bijące serduszko, wiec cierpliwosci

          • Re: 5 tydzień pomocy

            Serduszko mojej dzidzi zobaczyłam dopiero w 8 tyg tak w pierwszej ciązy jak i w drugiej wiec sie nie martw bo 5 tydzień to troche za wcześnie, u mnie w 5 tyg nawet pęcherzyka dobrze nie bylo widać, fakt mój gin nie ma za dobrego sprzetu, idz za 2,3 tyg i wtedy napewno zobaczysz serducho czego z całego serca ci życze 🙂

            • Re: 5 tydzień pomocy

              Nie słyszałam o osobie, która zobaczyła serce w 5tc, ja widziałam moje serduszka po 6tc.

              • Re: 5 tydzień pomocy

                dziękuję wam wszystkim od razu mi lepiej.

                • Re: 5 tydzień pomocy

                  spokojnie to jeszcze naprawde bardzo wczesnie i ma prawo nie byc widac bijacego serduszka 🙂

                  Agnieszka &

                  • Re: 5 tydzień pomocy

                    nie masz powodow do zmartwienia 😉 jestem swiezo po usg 😉 w 5t5d nie bylo nawet dzidziusia widac tylko sam pecherzyk i pecherzyk zoltkowy 🙂 tydzien pozniej bylo i dzidziul i serduszko 🙂 a co do odklejnia sie kosmowki to na pewno dostalas leki i musisz lezec 🙂 mialam tak w ciazy z weronika fakt latwo nie bylo przelezalam plackiem 7 tyg wstawajac tylku siusiu ale warto bylo 🙂 jest zdrowa jak rybka 🙂

                    Matasiak i Weronika 30.07.05

                    • Re: 5 tydzień pomocy

                      a serduszko bije od 21 dnia po zaplodnieniu a nie dnia ciazy 🙂 i wtedy jest za male nawet zeby super sprzet go wykryl 🙂 troche cierpliwosci 🙂

                      Matasiak i Weronika 30.07.05

                      • Re: 5 tydzień pomocy

                        u mnie bylo widac w 8 tygodniu. Cierpliwosci i nie stresuj sie

                        • Re: 5 tydzień pomocy

                          5 tydzień ciąży to liczy sie od miesiączki
                          jak mi gin na USG powiedział że dzidzia ma 6 tygodni od razu dodał ze to ok 3 – 3,5 tygodnia od zapłodnienia
                          także Twoja dzidzia ma ok 21-25 dni

                          Aga i Wojtaś (..lipiec 2003.. )

                          • Nic się nie martw 🙂
                            Ja byłam na wizycie w 5t3d i było widać tylko pęcherzyk. Teraz czakam do kolejnej wizyty (w piątek) ale jestem dobrej myśli 🙂
                            Trzymaj się

                            Znasz odpowiedź na pytanie: 5 tydzień pomocy

                            Dodaj komentarz

                            Angina u dwulatka

                            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                            Czytaj dalej →

                            Mozarella w ciąży

                            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                            Czytaj dalej →

                            Ile kosztuje żłobek?

                            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                            Czytaj dalej →

                            Dziewczyny po cc – dreny

                            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                            Czytaj dalej →

                            Meskie imie miedzynarodowe.

                            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                            Czytaj dalej →

                            Wielotorbielowatość nerek

                            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                            Czytaj dalej →

                            Ruchome kolano

                            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                            Czytaj dalej →
                            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                            Logo
                            Enable registration in settings - general