50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 14 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. ile czytelników ( czytelniczek) tyle zdań….. zawsze tak jest 🙂

    • skończyłam 2 tom, mam zamiar jeszcze 3 wysłuchać – są fragmenty które mnie ciekawią, dobrze że to słucham bo do ręki zeszło by mi się dłużej

      • czytałam, w sumie druga część mnie już rozczarowała. pierwsza nawet wciąga, ale nie mogę powiedziec zeby to była wartościowa książka. do 3ciego tomu nie moge sie przekonac

        • Przebieglam przez wątek i domniemuje, ze literatura to nie dla mnie. Chyba inne mam oczekiwania….
          za przydatnośc wątku dałabym lajka 😉

          Zamieszczone przez Słoneczko08
          Widać, że studia skończyłyście jakiś czas temu:D teraz w sumie nic nie da się dowiedzieć bez facebooka;) udostępnianie notatek, wykładów, materiałów nawet przez prowadzących odbywa się przez facebooka:D ba niektórzy tworzą wydarzenia informując o zmianach w planie! z mojego punktu widzenia to super, że wykładowcy tak się starają trzymać rękę na pulsie no i jednak osoby które unikają portali społecznościowych mają mocno utrudnione studiowanie:D (lub znajomych, którzy im wysyłają materiały na pocztę, ale to zawsze opóźnienie jest)

          czytam, czytam i zastanawiam sie jak moi studenci ze mną wytrzymują
          co dziwne opóźnień nie mają – sa inne sposoby niż fejs…. jak oni się organizują mnie nie interesuje – ja fejsa nie uzywam i nie zamierzam
          przynajmniej juz wiem ze jestem cool 😉

          Zamieszczone przez tora
          da sie. FB mam, ale zupelnie towarzysko.
          wszelkie naukowe sprawy zalatwiamy na “tablicy” utworzonej przez collage na ktorym kurs robie. mamy do tego specjalne miejsce i tam wrzucamy notatki, artykuly, streszczenia, wszelkie info, prowadzimy dyskusje. nie ma potrzeby rozciagac tego na kolejne miejsca.

          uffff, dzieki Tora

          Zamieszczone przez tora
          a to zgoda, jak miejsca na stronie uczelni nie ma, to gdzies sie podziac trzeba. dziwie sie tylko, ze szkoly o to w polsce nie dbaja. cuda znowu takie to nie sa, a przeciez wciaz sie gdzies czyta o walkach o studenta. a to naprawde spore ulatwienie.

          dbają
          ale młode pokolenie chce miec wszystko razem, w jednym miejscu, a tak w ogole to materiały są własciwie zbędne, nie mówiac juz o jakiejs literaturze fachowej i samodzielnym poszukiwaniu informacji…. no chyba ze jest to muza, film albo jakis programik albo aplikacja na smartfona
          w sumie to jeszcze nie do konca rozumiem ich punkt widzenia, bo czasami mnie zaskakują, ale z zainteresowaniem słucham opinii moich studentów i dotarła juz do do mnie swiadomość – hm – przepaści pokoleniowej (Jezu, własnie policzyłam, właściwie gdybym sie wczesniej postarała to mogłabym być ich matką )

          • Usianko Ty jako druga katedry opoznienia nie zanotujesz;) chodzilo mi o to, ze najczesciej ( w moim przypadku) informacje na temat zmiany zajec, godziny lub inf na temat prezentacji itp pojawiaja sie na facebooku a dopiero pozniej na mailu lub gdzies tam. Jednak do wykladowcy w terminie sa wysylane na czas;) czesto jak wyjde z domu bez spprawdzebnia fb to przychodze pod pusta sale bo ktos cos przelozyl i wiadomosc na fb uznal za wystarczajaca informacje;)

            • książka jest fantastyczna:) nie wiem czemu enitktórzy tak na necie źle się wypowidają. Za rok czeka nas jeszcze film 😉 bo są już zwiastuny dostepne –

              Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

              Dodaj komentarz

              Angina u dwulatka

              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

              Czytaj dalej →

              Mozarella w ciąży

              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

              Czytaj dalej →

              Ile kosztuje żłobek?

              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

              Czytaj dalej →

              Dziewczyny po cc – dreny

              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

              Czytaj dalej →

              Meskie imie miedzynarodowe.

              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

              Czytaj dalej →

              Wielotorbielowatość nerek

              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

              Czytaj dalej →

              Ruchome kolano

              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

              Czytaj dalej →
              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
              Logo
              Enable registration in settings - general