50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. Zamieszczone przez esmena
    Monika, mnie zachęciłaś – zaintrygowałaś drugim dnem Książka trafia do kolejki 🙂

    Ale to chyba nie jest drugie dno, dosyć jasno tam się przewija, że pan Grey ma problemy z tożsamością.

    Moniko z Chorzowa, czy mogłabyś mi napisać na priv zakończenie, please 🙂

    • Zamieszczone przez beamama
      Ale to chyba nie jest drugie dno, dosyć jasno tam się przewija, że pan Grey ma problemy z tożsamością.

      Moniko z Chorzowa, czy mogłabyś mi napisać na priv zakończenie, please 🙂

      hmmmmmm no nie wiem nie wiem,chodzi ci o sam final?…. a dokąd czytałaś?
      bo dzis kolega z pracy mnie molestował,żebym mu opowiedziała o co biega w tym greyu bo on na bank tego czytac nie bedzie a ciekawy jest bo ciagle ktos o tym mowi….. no i zaczełam mu opowiadac i doszłam do wnisoku że bez wszystkich pobocznych wątków,rozmyslań,emocji i perypetii wszystkich wokół wychodzi z tego nuuuda i flaki z olejem…. własnie cała ta otoczka jest najciekawsza i dodaje smaczku 🙂

      • Zamieszczone przez beamama
        Ale to chyba nie jest drugie dno, dosyć jasno tam się przewija, że pan Grey ma problemy z tożsamością.

        Moniko z Chorzowa, czy mogłabyś mi napisać na priv zakończenie, please 🙂

        W zasadzie tytuł książki na to wskazuje 🙂

        Nie jestem pewna, czy dam radę dobrnąć do trzeciej książki (po sformułowaniach z książki, które zostały w tym wątku przytoczone), ale co szkodzi spróbować 🙂

        • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
          hmmmmmm no nie wiem nie wiem,chodzi ci o sam final?…. a dokąd czytałaś?
          bo dzis kolega z pracy mnie molestował,żebym mu opowiedziała o co biega w tym greyu bo on na bank tego czytac nie bedzie a ciekawy jest bo ciagle ktos o tym mowi….. no i zaczełam mu opowiadac i doszłam do wnisoku że bez wszystkich pobocznych wątków,rozmyslań,emocji i perypetii wszystkich wokół wychodzi z tego nuuuda i flaki z olejem…. własnie cała ta otoczka jest najciekawsza i dodaje smaczku 🙂

          Przeczytałam pierwszą część 🙂
          Podejrzewam, że i tak do siebie wrócą ale jestem tylko ciekawa, czy wyjaśni się, czemu on taki jest i co go spotkało w dzieciństwie 🙂

          • Zamieszczone przez beamama
            Przeczytałam pierwszą część 🙂
            Podejrzewam, że i tak do siebie wrócą ale jestem tylko ciekawa, czy wyjaśni się, czemu on taki jest i co go spotkało w dzieciństwie 🙂

            peeeewnie wrócą 😉
            Ja tam czekałam kiedy się okaże że ona w ciąży…
            ale nie doczekałam się, może później zaszła
            Tak Monika zareklamowała tą III część, że aż się ciekawa zrobiłam

            • ejjjj dziewczyny nie piszcie szczegółów bo psujecie radość czytania innym 🙂

              chyba by mnie jasny szlag trafił jakbym weszła na forum w trakcie czytania i dowiedziałabym sie co mnie czeka….

              [QUOTE=marnat]Tak Monika zareklamowała tą III część, że aż się ciekawa zrobiłam [/QUOTE]

              czytaj czytaj,nie pożałujesz

              • przeczytałam wszystkie trzy części…
                do poduszki
                nie żałuję

                • Zamieszczone przez beamama

                  Dla mnie pani E.L James to grafomanka 🙂

                  a riuz zafona lubisz?
                  albo paulo coehlo?

                  • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
                    ejjjj dziewczyny nie piszcie szczegółów bo psujecie radość czytania innym 🙂

                    chyba by mnie jasny szlag trafił jakbym weszła na forum w trakcie czytania i dowiedziałabym sie co mnie czeka….

                    czytaj czytaj,nie pożałujesz

                    Zacznę od jutra 😉

                    Niczego nie zdradziłam.
                    Jak cała książka opiera się na mężczyźnie+kobiecie, dużo seksu to i ciąża gdzieś po drodze może być:)
                    Tak się tylko głośno zastanawiałam 🙂

                    • Zamieszczone przez beamama
                      Przeczytałam pierwszą część 🙂
                      Podejrzewam, że i tak do siebie wrócą ale jestem tylko ciekawa, czy wyjaśni się, czemu on taki jest i co go spotkało w dzieciństwie 🙂

                      napisałam ci priv:)
                      zastanow sie jednak czy czytac…. bo jak zamierzasz czytac ksiazke to wykasuj mojego priva przed przeczytaniem 🙂

                      • Zamieszczone przez marnat
                        Zacznę od jutra 😉

                        Niczego nie zdradziłam.
                        Jak cała książka opiera się na mężczyźnie+kobiecie, dużo seksu to i ciąża gdzieś po drodze może być:)
                        Tak się tylko głośno zastanawiałam 🙂

                        racja racja 🙂

                        napisałam ogólnie żeby nie zdradzać do tych czytających 🙂

                        • Zamieszczone przez chilli
                          a riuz zafona lubisz?
                          albo paulo coehlo?

                          Nie
                          Zafona przebrnęłam na siłę “Cień wiatru”, Coehlo czytałam w czasach durnej młodości – teraz nie przeszedłby pewnie 😉
                          Z klasyki, jeśli już miałabym wybrać SWOJĄ książkę to chyba byliby “Nędznicy” 🙂
                          Kocham miłością wielką Pata Conroya, zwłaszcza “Muzykę plaży”
                          Poza tym, czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce i nadaje się do czytania 🙂
                          Grey się nie nadaje 🙂

                          • Zamieszczone przez beamama
                            Nie

                            i pewnie dlatego grey nie wszedl

                            nie martw sie – ja ruiz zafona gre aniola skonczylam tylko dlatego ze siedzialam w pociagu w szczerym polu 3h, bo rabneli trakcje. a i tak rozwalam pizgniecie przez okno.

                            nedznikow kocham miloscia szczera od czasu kiedy ich przeczytalam w 4 klasie podstawowki.
                            tez czytam co mi wpadnie, nie wzgardze dobrym kryminalem ani stara chmielewska
                            z klasyki jeszcze lalke kocham i nic na to nie poradze.

                            • A ja zaczynam czytać tego Greya dostałam na imieniny zobaczymy co to za książka czy warto.

                              • bo my Bea chyba za stare jestesmy;) tylko się nie obraź!
                                ja czytam II część teraz bo mimo że I część mi nie pasowała to chcę się dowiedzieć o co chodzi z tą tajemnicą Greya…

                                ale mam już tak że omijam wszelkie opisy seksu… mam przesyt

                                • Zamieszczone przez beamama
                                  Wiedziałam tylko, że ponoć ocieka seksem
                                  Przeczytałam przeszło połowę, cały czas, niezmiennie kojarzy mi się z Twilight w wersji hard przy czym język jeszcze uboższy, tak ubogi, że woła o pomstę do nieba, i takie właśnie książki, jakby to powiedzieć….obniżają wymagania czytelnika co do kunsztu literackiego? Śmiech mnie ogarnia, jak laska ciągle tą wargę przygryza, a jego oczy są takie szare, coraz bardziej szare 😉 a jej podświadomość zakrywa oczy, omdlewa, albo chowa się za kanapą
                                  Co do seksu – mam nadzieję, że się jakoś rozkręci, jak mówię, jestem za połową, bo na razie to kicha i że będzie coś więcej oprócz klapsów w tyłek i wiązania rąk krawatem

                                  umarłam ze śmiechu Bea – bardzo trafne podsumowanie!

                                  • Zamieszczone przez lilavati
                                    ot urok młodości, ciekawości, poznawania siebie, odrobiny szaleństwa na które przy dzieciach już sobie człowiek nie zawsze może pozwolić – przypuszczam, że większość z nas już z tego zwyczajnie wyrosła- nudne/nienudne to pojęcie względne-jak każdy książkowy watek jednego pochłonie, inny przy nim przyśnie a kolejny ominie, jak pisałam dla mnie nurt przewodni był inny i czekałam na jego głębsze rozwiniecie którego w 2 pierwszych częściach nie zaspokoiłam
                                    Słyszałam, że 3 najciekawsza

                                    oooo to dokładnie to co ja myślę!

                                    • Zamieszczone przez wyki
                                      bo my Bea chyba za stare jestesmy;) tylko się nie obraź!
                                      ja czytam II część teraz bo mimo że I część mi nie pasowała to chcę się dowiedzieć o co chodzi z tą tajemnicą Greya…

                                      ale mam już tak że omijam wszelkie opisy seksu… mam przesyt

                                      to ja mam podobnie. Czytam III czesc i prawie koncze. Czy mniej tam sexu? moze po 3/4 ksiazki tak, wczesniej nie ma rozdziału bez tego. Poza tym ta cała Ana jest tak infantylna, ze az mdli. Moim zdaniem w tej ksiazce nic zaskakujacego nie ma. W zasadzie spodziewałam sie wszystkiego co doczytałam do tej pory. Dla mnie ona zaskakujaca nie jest. Poza tym ja jestem chyba bardziej wyemancypowana i smieszy mnie ta uległosc Any i to jej zachowanie. Ale moze to co pisały dziewczyny wczesniej – Zafona i Coelho tez nie trawiłam, choc Cien wiatru, Weronike i Alhemika jakos zmęczyłam. Czytam bo uwielbiam, nie zasne bez poczytania, a ze teraz w ciazy jestem na przymusowym L4 to i tego Greya zmecze.

                                      • czytam ten wątek bo się waham…czytać, nie czytać

                                        dobrze zrozumiałam? główna bohaterka jest infantylną dziewczyną która wierzy że uratuje Graya od otchłani piekieł swoją szczeroscią, dobrocią cierpliwością i uległością?

                                        powinnam przeczytać komentarz do ustawy i on mi tak blokuje czytanie czegokolwiek że chyba potrzebuję lepszej motywacji niż Gray;)

                                        • a riuz zafona lubisz?
                                          albo paulo coehlo?

                                          Zamieszczone przez chilli
                                          i pewnie dlatego grey nie wszedl

                                          wacham sie nad tym Greyem i wychodzi na to, ze jednak nie dla mnie..

                                          ale jak przypadkiem wpadnie w rece, to sprobuje, co tam 🙂

                                          z klasyki jeszcze lalke kocham i nic na to nie poradze

                                          bo lalka to dobra ksiazka jest. sie nie dziwie.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general