50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. Zamieszczone przez M&
    czytam ten wątek bo się waham…czytać, nie czytać

    dobrze zrozumiałam? główna bohaterka jest infantylną dziewczyną która wierzy że uratuje Graya od otchłani piekieł swoją szczeroscią, dobrocią cierpliwością i uległością?

    poniekąd tak jest… Ale jest wiele “ale”…. jak nie przeczytasz to sie nie dowiesz

    • Zamieszczone przez wyki
      bo my Bea chyba za stare jestesmy;) tylko się nie obraź!
      ja czytam II część teraz bo mimo że I część mi nie pasowała to chcę się dowiedzieć o co chodzi z tą tajemnicą Greya…

      ale mam już tak że omijam wszelkie opisy seksu… mam przesyt

      A w życiu

      • z klasyki jeszcze lalke kocham i nic na to nie poradze

        Zamieszczone przez tora

        bo lalka to dobra ksiazka jest. sie nie dziwie.

        nie wiedziałam, że są jeszcze na świecie tacy ludzie 😀

        …siostry…

        • zgodzę się również z opiniami przedmówczyń dotyczącymi zafrona, zmierzchu, jedz módl się kochaj

          gdybym kupiła te piękne cegły klęłabym chyba jak szewc, że wyrzuciłam pieniądze w literackie bagno

          • Zamieszczone przez bejka
            nie wiedziałam, że są jeszcze na świecie tacy ludzie 😀

            …siostry…

            Też lubię “Lalkę” 🙂
            I “Nad Niemnem” 😉

            • Zamieszczone przez beamama
              Też lubię “Lalkę” 🙂
              I “Nad Niemnem” 😉

              A ja Annę Kareninę Tołstoja 😀

              • Zamieszczone przez bejka
                nie wiedziałam, że są jeszcze na świecie tacy ludzie 😀

                !!!

                • Zamieszczone przez beamama
                  Też lubię “Lalkę” 🙂
                  I “Nad Niemnem” 😉

                  Ja też i “Ludzi bezdomnych” i “Ptaki ciernistych krzewów” no i Lem

                  • a ja uwielbiam Krzyżaków, czy Kamienie na szaniec Lalka tez mi się podobała, Nad Niemnem w młodości powaliły mnie opisy Orzeszkowej – jeszcze raz do niej podejdę,
                    Lema kocha moj M, tak jak ma jeszcze Czarną Kompanię.

                    • Zamieszczone przez M&
                      czytam ten wątek bo się waham…czytać, nie czytać

                      dobrze zrozumiałam? główna bohaterka jest infantylną dziewczyną która wierzy że uratuje Graya od otchłani piekieł swoją szczeroscią, dobrocią cierpliwością i uległością?

                      powinnam przeczytać komentarz do ustawy i on mi tak blokuje czytanie czegokolwiek że chyba potrzebuję lepszej motywacji niż Gray;)

                      przeczytała bym jak masz wolną chwilę, tak dla siebie i dla własnej opinii.

                      Pamiętam wszyscy owego czasu piali na temat Grocholi i Dziennika Brigit Jones – przeczytałam i się załamałam jestem inna i to była dla mnie nic nie wnosząca książki/ książki. Ostatnio znowu sięgnęłam po Grocholę a nóż widelec może coś ze mną wtedy było nie tak i nadal uważam że jest beznadziejna. Za to lubię Szwaję co dla niektórych jest ona prosta i nie ciekawa.

                      Greya zaczęłam wczoraj czytać i jak język jest prosty, to jest to lekkie i nie odrzuca mnie jeszcze

                      • Zamieszczone przez gobin
                        nie odrzuca mnie jeszcze

                        sądzę,że jak nie odrzuciło Cie od razu, to Cię wciągnie 🙂 a wciąga baaaaardzo

                        • mam i nie zawacham sie jej uzyz.
                          zatanawiam si czy zaczac dzisiaj, czy poczekac na wolny od rodziny poniedzialek

                          • Zamieszczone przez jbielu
                            mam i nie zawacham sie jej uzyz.
                            zatanawiam si czy zaczac dzisiaj, czy poczekac na wolny od rodziny poniedzialek

                            oj… jak ja zaczynałam zupełnie nieświadomie co mnie czeka to tak mnie wciagnęło że olałam rodzine i mąż przejął sprzątanie,kąpiel młodego i kolację bo ja byłam odcięta od świata rzeczywistego…. za to kumpeli bardzo się podoba ale ona dawkuje sobie przyjemnośći i codziennie do snu dwa rozdziały pochłania:) widocznie ma więcej silnej woli niż ja bo ja miałam problem z zakończeniem i jak na ironię ostatnie zdania lkażdego rozdziału zawsze są takie,że wprost zmuszają do czytania dalej 🙂

                            • Zamieszczone przez gobin

                              Pamiętam wszyscy owego czasu piali na temat Grocholi (ja nie rozumiem dlaczego – do tej pory) i Dziennika Brigit Jones - największy gniot jaki przeczytałam a czytałam w stosunkowo młodym wieku

                              i dołożę “Jedz, módl się i kochaj do tego “Dziennika” w/w

                              • któraś chętna????? ciekawe kiedy będzie film u nas…
                                ale aktorów fajnych zaproponowali….
                                apetyczny ten Grey

                                • Pierwszy trailer zapowiada erotyk, a drugi… nudny film psychologiczny jakiś – ciągle tylko zatroskane twarze

                                  • Zamieszczone przez esmena
                                    Pierwszy trailer zapowiada erotyk, a drugi… nudny film psychologiczny jakiś – ciągle tylko zatroskane twarze

                                    to tylko zapowiedzi….. chodziło mi o aktorów a jaki zrobią film to sie zobaczy…..bo albo im wyjdzie fajny albo zrobią nude erotyczną…..zobaczymy 🙂

                                    • Ciekawe, czy film się nie okaże lepszy od książki – tak pomyślałam po pierwszej zapowiedzi. Chyba jednak nie – pomyślałam po drugiej.

                                      Nie przeczytawszy jeszcze nawet zdania z tej książki W każdym razie zamierzam spróbować 🙂

                                      • Jakoś mi Ana w tym zwiastunie nie pasuje, za to Christiana właśnie tak sobie wyobrażałam 🙂
                                        no ciekawe co im z tego wyszło.

                                        • Zamieszczone przez marnat
                                          Jakoś mi Ana w tym zwiastunie nie pasuje, za to Christiana właśnie tak sobie wyobrażałam 🙂
                                          no ciekawe co im z tego wyszło.

                                          nooooooo zajesty

                                          w sumie ona tez o k, taka trzpiotka,niebieskooka brunetka…. jak dla mnie może być 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general