50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 5 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
    nooooooo zajesty

    w sumie ona tez o k, taka trzpiotka,niebieskooka brunetka…. jak dla mnie może być 🙂

    Przypomina mi kogoś z moich znajomych i może dlatego kompletnie mi nie pasuje 😉

    • powiedzcie mi że coś się stanie w tej książce, jestem już w 3/4 i jestem coraz bardziej znużona, i nie jestem pewna czy dokończę. Ileż razy mogę czytać o tym jak się p**ą?

      • Zamieszczone przez pompejka
        powiedzcie mi że coś się stanie w tej książce, jestem już w 3/4 i jestem coraz bardziej znużona, i nie jestem pewna czy dokończę. Ileż razy mogę czytać o tym jak się p**ą?

        cierpliwosci…

        oj będzie sie działo

        od połowy 2 cześci…. a w 3…fiu fiu….

        • Zamieszczone przez pompejka
          powiedzcie mi że coś się stanie w tej książce, jestem już w 3/4 i jestem coraz bardziej znużona, i nie jestem pewna czy dokończę. Ileż razy mogę czytać o tym jak się p**ą?

          Dla mnie najbardziej emocjonująca była I część, druga była nudna, a na początku trzeciej się zatrzymałam.
          Jeżeli Ciebie już pierwsza nudzi, to nie wiem czy będzie lepiej.
          Ale tyle opinii co ludzi, patrzy post MONIKACHORZÓW 😉

          • Dopiero zaczynam czytać, ale faktycznie wieje nudą, a takiego nagromadzenia przymiotników to jeszcze w żadnej książce chyba nie widziałam 🙂 Zobaczymy, co będzie dalej.

            • Zamieszczone przez pompejka
              powiedzcie mi że coś się stanie w tej książce, jestem już w 3/4 i jestem coraz bardziej znużona, i nie jestem pewna czy dokończę. Ileż razy mogę czytać o tym jak się p**ą?

              najlepsze sa teksty typu Ana dojdz dla mnie… no i ona dochodzi na zawołanie turde no!

              w mojej opinii nic ciekawego sie nie wydarzy ale jak ktos powiedział – ile osób tyle opinii 🙂

              • Zamieszczone przez Ronda
                najlepsze sa teksty typu Ana dojdz dla mnie… no i ona dochodzi na zawołanie turde no!

                w mojej opinii nic ciekawego sie nie wydarzy ale jak ktos powiedział – ile osób tyle opinii 🙂

                To jest cudne !

                • z trylogią greya jest chyba tak, jak z muzyka disco polo….
                  wiele osób mówi,że kicz że beznadzieja,że jak coś takiego można napisać a wszyscy wiedza o co biega i znają nawet cytaty…. niby się nie podoba a wszyscy czytają…..
                  stąd rekordy sprzedaży

                  a wiecie że ja sobie ściągnęłam 2 tomy w formie audiobooka i dziś sobie słuchałam…..zarąbiście sie tego słucha…. sprzątałam,odśnieżałam auto,szłam po młodego do szkoły i śmiałam sie pod nosem z ich tekstów i zachowań…. znam to juz,nic mnie nie zaskoczy więc odnajduje szczegóły,które mi podczas czytania umknęły… Nie przepadam za Koroniewską ale nawet jej to czytanie wychodzi…

                  dla niechcących czytać książki -fajna alternatywa….:) ( póki co nie znalazłam 3 cz…. może jeszcze nie przeczytała??:))

                  • Nie wiem, czy to właściwa reakcja na tą książkę, ale jestem w okolicach 140 strony pierwszej książki i zaśmiewam się do łez

                    W zasadzie na koniec ciężkiego dnia poprawiło mi humor 🙂

                    Tak jak mówisz, Monika, zależy czego się od książki (jak i muzyki) oczekuje w danym momencie 🙂

                    • Zamieszczone przez esmena
                      Nie wiem, czy to właściwa reakcja na tą książkę, ale jestem w okolicach 140 strony pierwszej książki i zaśmiewam się do łez

                      W zasadzie na koniec ciężkiego dnia poprawiło mi humor 🙂

                      Tak jak mówisz, Monika, zależy czego się od książki (jak i muzyki) oczekuje w danym momencie 🙂

                      dokładnie

                      ale ja się dziś pół dnia śmiałam….
                      wysłuchałam z 16 rozdziałów i znając temat o wiele bardziej mnie to bawiło niż jak czytałam… chyba byłam zbyt zaciekawiona akcją i pochłaniałam książkę szybko i łapczywie nie zwracając uwagi na wiele rzeczy.teraz mam ubaw i sobie słucham śmiejąc się pod nosem 🙂

                      no i wchodząc na onet taki oto artykuł zobaczyłam :

                      a zupełnie niedawno tez byl artykuł o pewnym angliku który zażądał rozwodu ponieważ nie dawał rady zaspokoić żony która chciała “to ‘ robić “na Greya”

                      śmieszne to…..

                      • b

                        Zamieszczone przez Ronda
                        najlepsze sa teksty typu Ana dojdz dla mnie… no i ona dochodzi na zawołanie turde no!

                        w mojej opinii nic ciekawego sie nie wydarzy ale jak ktos powiedział – ile osób tyle opinii 🙂

                        ja nie rozumiem tej ironii. serio dla mnie ten tekst ani smieszny ani wulgarny-tez mamy swoje sposoby i sygnaly by ciszyc sie w tej samej chwili i nie jest to dla mni niczym zaskakujacym.

                        dziwi mnie bardziej to o czym Monia wspomina -proba kopi ksiazki w zyciu – no nie uwierze ze nikt przed Greyem nic nie probowal.

                        • Zamieszczone przez Ronda
                          najlepsze sa teksty typu Ana dojdz dla mnie… no i ona dochodzi na zawołanie turde no!

                          w mojej opinii nic ciekawego sie nie wydarzy ale jak ktos powiedział – ile osób tyle opinii 🙂

                          Bo on to mówi w momencie, kiedy ona jest już na krawędzi – no to dochodzi, wcześniej się musiał postarać 😉 nie jest tak, że pstryka palcami i ona już

                          • Zamieszczone przez lilavati
                            b
                            ja nie rozumiem tej ironii. serio dla mnie ten tekst ani smieszny ani wulgarny-tez mamy swoje sposoby i sygnaly by ciszyc sie w tej samej chwili i nie jest to dla mni niczym zaskakujacym.

                            dziwi mnie bardziej to o czym Monia wspomina -proba kopi ksiazki w zyciu – no nie uwierze ze nikt przed Greyem nic nie probowal.

                            Jak nikt nic nie próbował 😉 BDSM stary jak świat, pani James Ameryki nie odkryła 😉

                            • Zamieszczone przez beamama
                              Jak nikt nic nie próbował 😉 BDSM stary jak świat, pani James Ameryki nie odkryła 😉

                              DOKŁADNIE! ot ksiazka o takich relacjach i tyle – jeden lubi tak inny inaczej, nie rozumiem dyskusji w tej kwestii

                              Ale nie łapię całego szumu wokoło, podkreślania tego, że ktoś się na tym wzorował (myślę, że zainteresowany BDSM ciekawsze niż zaproponowane przez Panią James rozwiązania bez trudu znajdzie) – coś na zasadzie zabił bo w gierki się nagrał, zamordował bo filmów sie naoglądał – np. Matka Madzi z Sosnowca
                              Koleżanka ma rodzinę w Holandii – tam ponoć głośno o książce na ulicach, w sklepach, TV – do tego stopnia, że prezenter pogody jakieś aluzje puszcza – taki odbiór jest rzeczywiście dla mnie zagadką

                              • Zamieszczone przez lilavati
                                DOKŁADNIE! ot ksiazka o takich relacjach i tyle – jeden lubi tak inny inaczej, nie rozumiem dyskusji w tej kwestii

                                Ale nie łapię całego szumu wokoło, podkreślania tego, że ktoś się na tym wzorował (myślę, że zainteresowany BDSM ciekawsze niż zaproponowane przez Panią James rozwiązania bez trudu znajdzie) – coś na zasadzie zabił bo w gierki się nagrał, zamordował bo filmów sie naoglądał – np. Matka Madzi z Sosnowca
                                Koleżanka ma rodzinę w Holandii – tam ponoć głośno o książce na ulicach, w sklepach, TV – do tego stopnia, że prezenter pogody jakieś aluzje puszcza – taki odbiór jest rzeczywiście dla mnie zagadką

                                Lila, może w tym szumie chodzi o to, że ludzie jakby zobaczyli, że takie gierki mogą być fajne? Nie – straszne, bolesne, upokarzające, ale….fajne? Sama nie wiem….

                                • Zamieszczone przez lilavati
                                  b
                                  ja nie rozumiem tej ironii. serio dla mnie ten tekst ani smieszny ani wulgarny-tez mamy swoje sposoby i sygnaly by ciszyc sie w tej samej chwili i nie jest to dla mni niczym zaskakujacym.

                                  dziwi mnie bardziej to o czym Monia wspomina -proba kopi ksiazki w zyciu – no nie uwierze ze nikt przed Greyem nic nie probowal.

                                  kazdy ma inne poczucie humoru i mnie to bawi 😉 absolutnie nie uwazam, ze ksiazka jest gorszaca albo wulgarna. A ta jej uleglosc i spełnianie zachciewajek Greya, no bawi mnie i tyle 🙂 jak mówi jeszcze nie dochodz to ona nie dochodzi, a jak mówi juz to dawaj 😀

                                  • Zamieszczone przez Ronda
                                    kazdy ma inne poczucie humoru i mnie to bawi 😉 absolutnie nie uwazam, ze ksiazka jest gorszaca albo wulgarna. A ta jej uleglosc i spełnianie zachciewajek Greya, no bawi mnie i tyle 🙂 jak mówi jeszcze nie dochodz to ona nie dochodzi, a jak mówi juz to dawaj 😀

                                    Eeee, no co Ty 😉 On to kontroluje odpowiednią stymulacją, nie? 😉

                                    • Zamieszczone przez beamama
                                      Lila, może w tym szumie chodzi o to, że ludzie jakby zobaczyli, że takie gierki mogą być fajne? Nie – straszne, bolesne, upokarzające, ale….fajne? Sama nie wiem….

                                      No dobra, może nastkę to mogło natchnąć, zrodzić jakiś pomysł może to one stanowią największy % czytelników stad to echo), ale 43 latek chyba już jest świadom, że co cudne z jedną może byc kompletnie bezwartościowe z drugą – zresztą w książce też o tym

                                      • Zamieszczone przez beamama
                                        Eeee, no co Ty 😉 On to kontroluje odpowiednią stymulacją, nie? 😉

                                        to jego magnetyzm i siła oddziaływania 😉

                                        • Zamieszczone przez Ronda
                                          to jego magnetyzm i siła oddziaływania 😉

                                          A niech tam będzie co chce 😉 ale to możliwe, nie?
                                          Pewnie to kwestia totalnego otwarcia się na partnera 🙂
                                          W każdym bądź razie przeczytałam tom I, Monika z Chorzowa streściła mi resztę i to mi chyba wystarczy na razie 🙂
                                          Jak wyląduje na bezludnej wyspie z resztą tomów to przeczytam

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general